Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
703
Reaction score
1.356
Локација
Beograd
Svi cigani sa kojima sam pricao, pa cak i oni "umereni", nema sanse da glasaju za Duleta. A mislim da ima solidan broj i onih koji simpatizuju Partizan, koji nece glasati za njega, nazalost. Na stranu sta je Dule radio ciganima, ali ljudima bi trebalo da bude bitno kakav je on covek i koje su njegove vrednosti, pri odlucivanju da li ce mu dati glas. Ocigledno da nije tako.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
377
Reaction score
3.427
Локација
Kući.
Pa ne znam, kada bi naspram naprednjaka bila neka njihova legenda Duletove veličine, uspeha i integriteta, ja bih glasao za njega.

Evo, na primer, kad bi se kandidovao.........onaj............samo sekund.........setiću se........sigurno ima neko!!!........aaaaaaaaaa.........naaaaa priiiiiiiimeeeeeer.............
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
703
Reaction score
1.356
Локација
Beograd
Mislim da kada je Dule u pitanju, njihova sujeta je tolika da, ili ne bi glasali uopste, ili bi glasali za psihovog pulena :)
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Pa ima brdo nas sa ovog foruma koji nećemo glasati za Duleta.
I da nije u stranci osnivača SNS, opet ne bih glasao za njega, iz ličnih razloga.
Šta vam je problem da shvatite da postoje ljudi koji ne vole Duleta bezuslovno?

Volimo njegove trenerske podvige sa Partiznom i tu je tačka. Cenzus prelazi sigurno.
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
330
Reaction score
751
Srecno Generalu u borbi protiv bolesnika, a mi padamo jos jedan test veceras i sutra time sto smo odustali od naseg Partizana.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
Ukoliko želimo da padnu naprednjačka govna u Beogradu(a jedino je realno tu da padnu),Duletova lista mora da predje cenzus i to je činjenica.Sigurno da očekuje da pokupi glasove besnih grobara i moj će sigurno imati na beogradskim izborima .Na parlamentarnim i predsedničkim već drugačije razmišljam jer smatram da bi to bio bačen glas i tu će neka druga lista dobiti moj glas.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
U moru čestitki našem klubu i Željku pre svih, čestitao bi i našem generalu Duletu evroligu, jer ovaj uspeh je i njegov uspeh.
Dok je on bio uz klupu, koliko su nas samo puta zajebali van terena, za ono što smo osvojili na terenu.
Nekakvi instant Prokomi dobijali licence i vajld karte, dok je Dule krvario na sve strane za Partizan.
Pravio rezultate, kao i buduće evroligaške igrače, koji su sada svuda po svetu, veliki deo u NBA-u, zahvaljujući njemu.
Sada je pravda donekle zadovoljena.

Hvala ti gospodine Dule, što i svoje slobodno vreme daješ Partizanu, kako na utakmicama, tako i savetima - siguran sam.
Želim samo da te gledamo uz Partizan još mnogo, mnogo godina jer Partizan bez tebe nije isti.

Živeo generale naš!
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
272
Reaction score
1.728
Локација
Beograd
Vujošević je možda dobio bitku sa Balkan Ekspresom, a dal je sa Laibach-om, to je privuklo pažnju medija nas Cyber South?!!!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
General opet dobro prodrmao kavez ovoj naprednoj gamadi. U toku je sveopsta akcija pljuvacine na drustvenim mrezama. Da li ce se ostoja oglasiti da zastiti nasu legendu?
 
Top