Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Jebote ,kakvi ste to bre ljudi ?????

Šta sad ,ti Grobar ,provociraš mene Grobara ,sa Duletom ?!!!!

Sa Duletom ,koji je i tebi pričinio toliko zadovoljstva u životu .

Razumem da se ne slažemo oko nekih stvari poput znanja Pere Božića i da li je dobar trener ili ne ,ali da imaš potrebu da drugog Grobara spustiš prozivanjem jedne takve legende ,to mi nikad neće biti jasno .
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Izvinjavam se ako si bio isprovociran, ali pre nego mene optužiš za to, pročitaj svoj prethodni post.
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Bitno je da se neko nadje da nam govori o Duletu a sto je coravi stavio tacku a crno beli svet to ih zabole racku.Cutite ko .....Hocemo li opet na veceru?
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
Dok ne dođe vrijeme da ponovo počnemo da igramo košarku jedini košarkaški užitak su Duletovi intervjui, posebno ovaj posljednji sa ogromnim osvrtom na umjetnost. Ovi koji potcenjuju značaj Orlova koji rano lete bi trebalo da ih opet prouče ima tu dosta toga poučnog za sve generacije, a i nedostaje nam partizanskog duha. Ovako mnogo energije troše ljudi oko našeg, kako ga sad zovu "bivšeg trenera", a pudlica se hvali kako je stavila tačku na naš svijet, ali eto nema ko da odgovori... Nadam se da je makar razlog to što čitaju knjige jer ćemo makar tako nešto početi bolje da radimo. :)
Živ nama i zdrav bio general naš i omiljeni debeljko. Za koju godinu ćemo mi opet zajedno da jurišamo na vetrenjače. :partizan_fan:
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
"Mi smo u tunelu. Neki put se čini da ima svetla na kraju tunela, međutim to je svetlo lokomotive koja nam ide u susret".


Duletova najnovija !!!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Provokator!
Svaki dan se javlja! Zna se iz čije je ovo kuhinje!
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.105
Reaction score
3.909
Локација
Београд
Moram negde da izbacim agresiju, a ovo mi je omiljena tema pa ću ovde:

https://www.youtube.com/watch?v=iEWuPWMXd4w

Država, političari, funkcioneri, menadžeri grada Beograda, gradonačelnik, prodavačice na trafici, budžeti, sport i bol. Heil red star.

Najogavnija propaganda u pravom svetlu, film sa sasvim objektivnom pričom koju je pisao čovek koji je takodje napisao film ''Ona voli Zvezdu''. Najlakši način da se ponovo ispiše istorija, 97% Srbije će naravno gledajući ovaj film i ovakve scene slepo prihvatiti da je to bilo tako, da je državni klub Partizan vršio teror nad poštenom Zvezdom u kojoj su se Tirke i kompanija samo trudili da igraju lepu i divnu košarku. Samo jedan od milion primera kako država nabija pare isključivo u sve što je crveno belo. Poklonjeno više desetina miliona evra fudbalskom klubu, o košarkaškim finansijama da ne govorimo, ali sve je opravdano i niko ne postavlja pitanja..

Dešavaju se stvari koje nikako ne mogu da shvatim, sklanjamo se dok Vazura koji je dao ostavku(?!) tamo sklapa sjajne dogovore dok dovodi Evertona, i naravno Ivica Iliev to mora da pohvali.. Košarkaški klub su nam upropastili načisto, uklonili Duleta ili 'nisu produžili ugovor' iz ne znam kog razloga, doveli igrače koje si krajnje sumnjivi, piju kaficu sa Čovićem koji izjavljava stvari poput ''Bez jakog Partizana nema ni jake Zvezde, mi ćemo im pomoći'', ali ljudi, kuda plovi ovaj krš od broda?

Paralelno od toga, stvarno ne mogu više da gledam Malog, Vesića, Stefanovića, Babića i naravno Čovića na televiziji po ceo dan, o velikom vodji da ne govorim.. Da li postoji neko u Srbiji ko će stati na put ovom ludilu? Ili se sve svodi na ''Ako Stefanović kaže da Vučić govori istinu, onda govori'', ''Ako je forenzičar rekao da su Malom-Andreju Vučiću falsifikovali potpise, onda je to tako''? Da li sam ja samo toliko ostrašćen pa ne želim da priznam sjajne uspehe i dostignuća SNS-a i kompanije jer sam navijač Partizana?

Ovo sam napisao u ovoj temi jer je veliki Dule Vujošević onomad rekao ''Jedan narod, jedan klub, jedan vodja'' - što se naravno i ispostavilo kao istina. Da li će ikad iko iz bilo koje sekcije našeg sportskog društva smeti da kaže nešto osim Duleta Vujoševića? Ili će glavna tema biti uklanjanje slova J iz JSD Partizan, zabrana naziva JNA i 'sjajan posao' Vazure koji ima finansijske planove iako je dao ostavku pre mesec dana?

Čisto da dodam ovo: Ako niste primetili, ''Grobari Telenor'' više ne pije vodu, jer su skoro pa istrebili Telenor iz Srbije, dopuni kredita možete da nabavite isključivo u pošti i svakoj 45. trafici, dok MTS-a ima i u autobusu.

Smrt fašizmu i franšizu - živeo Partizan.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Je li ovo onaj bili smo prvaci svijeta? Svakom koji navija za Partizan a ucestvovao je u ovom filmu zabraniti prilazak nasim halama. MRS! Tad su jedino i bili sampioni. I sad treba da povjerujemo u ovo.
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Umobolna ciganska propaganda 2015. edition. 70 godina ovo traje.

I ovaj današnji period će biti opisan u nekom filmu za 20 godina. Gde će novi srbski naraštaji saznati kako je legendarni ćoki osvojio titulu tako što je porazio zli ustaški klub svojim menadžerskim sposobnostima. Kako je vodu pretvorio u 15 miliona evra i vratio dugove i tako finansirao svaku sezonu sa još po 10.
 
Последња измена:

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.470
Reaction score
22.877
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
A nas nek' prikazu kao neme posmatrace cokijevih bravura, kako cekamo bolje vreme.

S takvim stavom, i tada cemo biti nemi posmatraci, ali naviknucemo se vremenom...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Jel može neko da nadje snimak na kom Dule za Božić čestita Uskrs ili obrnuto?
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.408
Reaction score
791
Локација
Niš
Значи посвађао се са свима у клубу, силовао кафе куварицу, честита Ускрс уместо Божића... Све лепше од лепшег!
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.514
Reaction score
13.070
Локација
Yaoundé
Je li ovo onaj bili smo prvaci svijeta? Svakom koji navija za Partizan a ucestvovao je u ovom filmu zabraniti prilazak nasim halama. MRS! Tad su jedino i bili sampioni. I sad treba da povjerujemo u ovo.
Kako je Nismo isti tema zaključana postavljam ovde. Sinoć sam bio kod nekih rođaka i nekako se povede razgovor i o tom filmu. Naravno, uslede te priče o otimanju igrača i onda čujem najnoviju budalaštinu: mi smo osnovani pre cigana i pre njihovog osnivanja smo igrali utakmice! :prekrsti :buhahaBrzo smo prešli na drugu temu kada sam počeo da im pričam o dokumentovanom gostovanju u Albaniji negde u proleće 1945. i našem osnivanju u oktobru iste godine. Šta sve još nećemo čuti... E, i zato su, između ostalog, ti ''umetnički'' falsifikati opasni. Volim košarku, hteo sam da pogledam taj film, ali nakon svega, drago mi je što nisam i neću!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Glupi cigani...:buhaha

Sad ocekujem senzaciju da je "Alisa u zemlji cuda" pisana po istinitoj prici, takodje i "Crvenkapa", pa onda"Tri praseta", pa "Petar pan", "Snezana i sedam patuljaka"...Nastaviti niz po svojoj volji...Pa o svemu tome dati ovom reziseru da snimi bar dokumentarac...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Posto nemam pristup odgovarajucoj temi, ajd da postavim ovde, posto se i ovo moze staviti pod aparthejd nad Partizanom. Elem, kada smo poslednjih godina igrali dobre utakmice u dobrom ambijentu, mediji su u izvestajima umesto atmosfere prenosili naslove tipa: navijaci Partizana napravili incident, grobari bacali na parket upaljace, mobilne i novcice, grobari vredjali ovog i onog...
Sad, posto ne gledam zgadijine tekme, ali uvek volim kad pobedi Fenerbahce, pretpostavljam da je hipnotisana gomila dileja sinoc socno vredjala Bogdana, Veselog i Zoca, ali u medijima ni rec o tome, samo citam naslove o velicanstvenom ambijentu, navijacima kakve niko nema...:puke
 

grobar91

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
178
Reaction score
12
Dule u Limozu kod Lea i Bo Mekejleba...
Neka je sa srecom...
 
Top