Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ekskluzivno! Duško Vujošević, 18.06.2013.

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Bravo ljudi za cimanje, svaka cast

a ovaj mentol sto komentarise ocigledno da je aktivni clan foruma...retard.
proziva i nase drugarice sa foruma...pa eto neka se suzi izbor makar malo(nema mnogo njih koji su ulazili u zesci konflikt sa zorkom i dzasmin), posto mora da se nadje taj i bude banovan.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Пре свега, све честитке за тандем МВП, и због труда да се дође до овог интервјуа али и због свих претходних акција и праћења КК Партизан за потребе сајта и форума! :clap

Што се тиче интервјуа, кошаркашки део интервјуа је био право задовољство - разложна и исцрпна прича о сезони. :clap Али кад је реч о питањима из домена председника ЈСД, жао ми је (иако сам то и очекивао) што је Вујошевић заобишао одговоре на два, по мени, кључна питања (не мислим на питање око ФМП-а) али некад је и заобилажење директног одговора речитије од самог одговора. Мада, кад сам чуо шта је рекао, пожелео сам да је и та питања прескочио...

Ја капирам да мора да буде дипломата, али не мора бар да нам пљује у лице фразама и глупостима о "великом Партизановцу Ружићу" и глорификовањем политичког паразита који, можете мислити, дигне обе руке кад Партизан да гол. Али није први пут, да не копам по успоменама са фудбалске скупштине...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Предлог.Ако успете да дођете до Грбе за следећи интервју, то би био хит. Али старији форумаши да спреме питања.
Odličan predlog...dobrovoljno se prijavljujem za pravljenje pitanja, imam ih sad "iz malog mozga" jedno 3-4 koja bi "dotakla" Grbinu igračku prošlost i neke bitne trenutke iz istorije Partizana...a možda i da se pojavim na intervjuu kad se bude pravio jer se znamo i sigurno ne bi škodilo, Grba bi bio još otvoreniji i opušteniji nego inače...mada je i ovako "cool"...
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Još jedan glas za Grbu, sad ili za pola godine ili bilo kada. :wink:

i mali off topic - Sens, nasmijao si me do suza sa postom. :buhaha

Pusti iskompleksirano kretenče - klinac ne umije da koristi argumente, pa mu jedino ostaje da pravi falš naloge i pljuje nečiji trud. :ziveli
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Fin intervju ali kao sto JNA rece,dosta toga je vec receno. Pa nije bas bilo neko veliko iznenadjenje u tom smislu. Mnogo vise je iznenadjenje sto je prihvatio ovo za jedan forum( zaslugom odredjenih ljudi koji pisu ovde). A znamo da Dule cak i novinare nesto ne gotivi previse. I njima retko daje izjave. A i sam rece da postoje ljudi koji mu prenose sta, ko i gde pise na netu. Znaci da uvazava ovaj forum. Timu MVP : Samo nastavite sa radom,cenimo to. :ziveli
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.822
Reaction score
10.591
Све честитке за интервју! Repetitio est mater studiorum :wink: Надам се да ће се интервјуисање кошаркашких величина у вашој режији наставити.

Ловрње :D

Питање на 20:03 сабило како је конципирано и генерално део од 20-25мин ми је можда и најупечатљивији део интервјуа. Не да је Дуле чуо питање него је понављањем истог натерао колегу да да одговор уместо Дулета.

Што се тиче играња са статуом, виде се последице дружења са Ђуром :D

Још једном честитке и захвалност поготово узевши у обзир приче са почетка сезоне у вези давања интервјуа заинтересованима. Велику ствар сте урадили и за сам сајт и форум.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Bravo za MVP, za trud i kvalitetna pitanja !!
Na žalost, Vujoševiću ne mogu da zahvalim, jer na glvana pitanja odgovore nije dao...osim..ček ček..da, funkcija Ružića je da diže ober ruke kad damo gol.
Bravo...
hm...oca li vam vašeg
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Šta, i danas provaljen prijemni iz matematike za srednju? :D
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Hvala moderaciji za trud, kao i Vujosevicu sto je odvojio vreme za nas.

Onog retarda sto leci neku svoju frustraciju preko Youtube-a i u komentarima jebe nekima mater ovde, treba jednostavno ignosrisati. Da je baja, rekao bi u stvarnosti svoje misljenje u lice. Ne mora svima, evo na primer , samo Macku.
 

ledeno miran

Početnik
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
82
Reaction score
5
...mozda Grba za vruce i dosadne letnje dane, a da Dule da interviju, tradiocionalno, na pocetku sezone, i da da jasne odrednice u klupskim i nasim ocekivanjima. A zatim, kao ove godine, rezime sezone, kada bi to postalo tradicija, bilo bi to fenomenalno.
Cestitke za trud, i postignuto dostignuce, svaka cast za ovaj uvodni interviju, BRAVO!!!
 

Miss MVP

Grobar
Учлањен(а)
18.01.2010
Порука
232
Reaction score
72
Локација
Beograd
Hvala svima na pohvalama :)

Naravno da mesta za kritiku uvek ima, kako bi se neke stvari poboljšale u narednoj sezoni jer mi nismo kamermani i novinari. Što se tiče Duletovog raspoloženja JE-NE-A je lepo objasnio, pored toga čovek je tog dana imao jako puno obaveza i saletali su ga sa svih strana. Znao je koji smo sajt i bio je jako prijatan prema nama,a na poklon je dobio film „ Težina lanaca “ Borisa Malagurskog, jer ga nije odgledao do sada.

Što se tiče pacijenta koji je ostavljao poruke na youtube-u i koji je nažalost član ovog foruma,ne znam odakle tolika zloba prema ljudima koji imaju zajednički cilj.
O tvojoj veličini kao čoveka si nam sam pokazao vređajući žene sa ovog foruma, a tebi je upravo jedna žena podarila život. Pošto vidim da si frustriran sa ovim forumom i njegovim načinom rada, ja sa moje strane mogu samo da ti obećam da ću ti od naredne sezone taj nivo frustriranosti podići na maksimum.
 

Dr.Hofmann

Guest
Jeste li obrisali komentare od tog kretena, posto ja evo sada kada sam procitao ovde na ovoj temi da neki tenkrili laje i vredja ili ti ispoljava komplekse, odem reko bas da procitam sta to trabunja, ali vidim nema toga vise ja vidim samo 7 komentara...

Vidim da vi ovde spominjete da je vredjao i zene itd...
Jeste izbrisali tog mentola ili sam ja slep kod ociju, ili su mi derivati losijeg kvaliteta?

Pa najbolje zabraniti komentare i resen problem.

Svakakvim je pojavama nazalost danas dostupan internet ....

Brisi ovo moje pitanje Crno-beli da ne kvari temu jbg ...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Избрисани су, а пацијент ће долијати...али да се не бавимо њим, већ интервјуом.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Kao neko ko odlicno zna koliko je zaista tesko biti sa druge strane, postaviti pravo pitanje, podstaci na pravi odgovor, biti strpljiv sa "teskim" sagovornicima, uloziti trud samo da se osmisle pitanja a onda i sve ostalo sto to prati...
MVP-u i njegovoj lepsoj polovini apsolutni :respect i :clap od mene. Bravo, ljudi!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Samo da kazem nesto ovoj sisici koja na youtube-u jede govna a ocigledno je clan foruma. Javi se pesko da vidim da li mogu da ti resim neki problem, govno malo. Pljujes po necijem trudu jer si nesposoban da ucestvujes u normalnoj raspravi. Da li su traume iz detinjstva, seksualno zlostavljanje ili si samo ljut jer ti je mala pisa. Posle takvih samo se povuce voda, kao sto je neko od nas moderatora verovatno vec jednom uradio.

Kolega oladi malo i ne sekiraj se zbog klasičnog idiota kome samo tabani vire iz Vavićeve guze!

Jesam li se dobro izrazio i bio dovoljno artikulisan :D

Napred Zabranjeni! ... tek sad će da me voli!:D

Ја капирам да мора да буде дипломата, али не мора бар да нам пљује у лице фразама и глупостима о "великом Партизановцу Ружићу" и глорификовањем политичког паразита који, можете мислити, дигне обе руке кад Партизан да гол. Али није први пут, да не копам по успоменама са фудбалске скупштине...

Možda taj Ružić i digne ruke kad Partizan da gol, ali pre toga sigurno marne novčanik osobe koja sedi ispred ili pored njega. Klasinač spsovski šljam.
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Pošto vidim da su "pozdravi, želje, čestitke" aktuelni, samo da podsetim MVP-ja da mi nešto duguje. Hoću i Grbu, ali prvo hoću ono što smo se dogovorili. :D

Хмм, питам се питам шта би тај дуг могао да представља? Очигледно је интервју у питању с обзиром на ову тему... Даље, вероватно неко из клуба чим је "између" Душка и Грбе... Притом, ако Зока инсистира да то буде пре Грбе, онда је вероватно неко према коме Зока гаји одређене симпатије...
Џаба се играм Шерлока, немогућа мисија! То је као да покушам да пређем све игре на Плеј Стејшн Двојци!

Свака част тандему за интервју! Никако се не слажем да је Дуле изгледао сморен, чак је био доста природнији и опуштенији него у уобичајеној причи с новинарима, без оних његових чувених гримаса, (иако је било одређених питања/одговора које је ових дана више пута понављао шаблонски), ово је више личило на разговор два обична човека него на неки усиљени интервју. Још једном свака част на томе!

И свака част на два пута прочитаном питању (и аутору питања алал вера)! Најгенијалнији тренутак разговора. (чак и да ничега другог није било на овом снимку осим тог дела, ваша мисија би била више него успешна!) "Хоћете још једном само да поновите питање?" "Ајмо даље..." Врхунски! А све пропраћено симболичним играњем крампом...
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.219
Reaction score
1.486
Pohvale za intervju i konferencije za stampu koje ste radili ove godine :respect
Pokusava Dule da balansira izmedju navijaca ali se uvek nekako zaplete, kaze nesto sto ce nekoga uvrediti, mislim da treba da se suzdrzi od komentarisanja toga.

I da, pobedilo je vracanje krampa na statui :D
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
318
Reaction score
8
Najpre cestitke uvazenom bracnom paru sa foruma, mnogo je lepo videti koliko ste se vi angazovali oko istog. Svaka cast!
Imali smo prilike da cujemo nesto sto je Dule vec pricao kod Tegija. U principu JNA je sve rekao. Covek je imao mnogo intervjua za veoma kratko vreme. Ono sto meni nije jasno, neko je gore vec spomenuo, zasto Ruzica toliko postuje i hvali. Djuricev rad - ima rezultate iako mozda cak i pravi greske. Sta hocu da kazem, da li smo mi ti koji znamo bolje od DV-a da su oni lopovi. I pljujemo ih vec izvesno vreme nezadovoljni njihovom trgovinom igraca? Ili jednostavno ne uzivamo u "uspesima" osvajanja trofeja u Srbiji kojima se komsinica dugo nije radovala.
Ne znam, meni jednostavno ne ide u glavu razlog da DV njih tako otvoreno podrzava, sta se krije iza toga? To je neka pozadina intervjua.
Ono sto me je odusevilo jeste kraj intervjua kada nabraja naslove knjiga :)
Dule, ziveo ti nama jos dugo i hvala ti na svemu! Cuvaj se!
 
Top