Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Esports Partizan

The Wolf of Humska

Početnik
Учлањен(а)
28.08.2021
Порука
65
Reaction score
278
Локација
Beograd
Da dodamo i zasebnu temu za novi tim unutar JSD Partizana...

Prva esport igrica u kojoj ćemo gledati crno bele je League of Legends (LoL), a od Juna će učestvovati u Esports Balkan Ligi (EBL). U ovoj ligi i komšinica iz Ljutice Bogdana nastupa, tako da ćemo dobiti i u esportu večiti derbi!
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.421
Reaction score
5.623
Локација
beograd
Jel ovo znaci da ce klub raditi na tome da nas ubace u fifu?
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.505
Pre nekih 6-7 godina na nekom turniru, pojma nemam vise ni na kom, lepo nas je otkinuo ovaj, sam nas je dobio 2 puta. Od nasih je sigurno (bio) najbolji. Konstantno u top 10 na west-u, drugom najboljem serveru na svetu
 

The Wolf of Humska

Početnik
Учлањен(а)
28.08.2021
Порука
65
Reaction score
278
Локација
Beograd
RASPORED PARTIZANA U ESPORTS BALKAN LIGI:

Ponedeljak 6. Jun 22h - Cyber Wolves
Četvrtak 9. Jun 21h - Nexus KTRL
Ponedeljak 13. Jun 21h - VEČITI DERBI sa czv komšinicom
Četvrtak 16. Jun 21h - Diamant Esports
Ponedeljak 20. Jun 20h - Split Raiders
Četvrtak 23. Jun 21h - Auxesis Esports
Ponedeljak 27. Jun 22h - Valiance Progame

Četvrtak 30. Jun 19h - Cyber Wolves
Ponedeljak 4. Jul 22h - Nexus KTRL
Četvrtak 7. Jul 21h - VEČITI DERBI sa czv komšinicom
Ponedeljak 11. Jul 21h - Diamant Esports
Četvrrak 14. Jul 22h - Split Raiders
Ponedeljak 18. Jul 21h - Auxesis Esports
Četvrtak 21. Jul 21h - Valiance Progame

Svi mečevi u regularnom delu sa sastoje od jedne partije u LoL-u (jedna partija traje oko 45-60 minuta).
Četiri ekipe sa najviše pobeda na kraju regularnog dela ulaze u plej-of.

Prve dve ekipe igraju polufinale za direktno mesto u finalu, a treća i četvrta ekipa igraju za mesto u baraž meču.
U baraž meču igraju pobednik meča između 3-4 i gubitnik meča između 1-2. Pobednik ulazi u finale.
U plej-ofu svi mečevi se igraju na tri dobijene partije (BO5) koje se igraju sve u jednom danu.
Polufinala su zakazana za 25. i 28. jul, a baraž meč za 4. avgust. Finale se igra u subotu 13. avgusta.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Iskreno, ja nisam imao pojma o čemu ovde pričate, a ove termine na Engleskom uopšte ne razumem dok mi ih neko ne prevede na razumljivi i upotrebljivi Srpski, ali sam, videvši onaj klip sa našeg kalemegdanskog KK terena i onaj grb koji je i KK i BC i Esports, pomislio da valjda kao igramo nekakvu virtuelnu košarku, i to još kao neki novi klub JSD-a...

...pa...o.k...kad već imamo onaj stari KK sa 5 igrača na terenu (dobro ponekad može i sa 3 : ), i kad već imamo i onaj novi 3x3 KK...a što ne bismo mogli da imamo i taj ,,virtuelni,,...ali...

...na Jutjubu, ja videh da je ovo zapravo neka ,,igrica,, i da mi ona ni najmanje ne liči na košarku, tako da...


...eto, ako vas ne mrzi, nek mi neko objasni zašto smo mi taj neki KK BC Partizan Esports, ali - ne igramo ,,virtuelnu košarku,, ili...ako već ne igramo ,,virtuelnu košarku,, zašto se onda zovemo baš KK BC Partizan Esports?

Od mene toliko na ovoj temi, ali za Partizan navijam i kad se igra ,,u klikere,, pa tako i u ovim novim...kako god da se to zvalo, ali:

:napred-partizan:
 
Top