Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Esports Partizan

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
Nft tokeni, esports, arena voli limar sebi da pripisuje i preuvelicava, ali...
Evroliga...
Zeljkov uticaj naravno.
U sustini Esports je najbrze rastuca grana trenutno i sa poslovnog i sa sportskog aspekta. E sad objasni ti sns boraiji da je trofej evrope bitniji.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Gledam ponekad ove nase e-sportase, sad kada smo izgubili (po recima komentatora ubedljivo!?) od one splicane (Valiance valjda) u utorak ili sredu ne secam se tacno, ponekad zakacim reprizu nekog od nasih "meceva" i svaka im cast na to sto pobedjuju i zelim im da uzmu titulu, ali ono sto igraju meni je totalno negledljivo i ne mogu da gledam ono sranje duze od 2-3 minuta.
E sad, uzmite u obzir da ja totalno mrzim ili bolje receno ne volim igrice poput Dota, WoW, LoL i slicne gde se bore neka cudovista, zmajevi, mitska cuda, vragovi... i nikad nisam razumeo taj hajp oko svega toga (jos kad je pocelo to pre 15 godina, dok sam bio u gimnaziji, nisam voleo niti me zanimalo), jednostavno glupo mi je (mali off-topic, ne volim da gledam ni filmove sa ovom tematikom).

Vise sam fan onih "realnijih" stvari, poput GTA, Counter Strike, Call of Duty ili sportskih igrica (FIFA, PES, NBA2K), to bih gledao satima.
Nadam se da cemo uskoro imati tim i za neku od ovih. :)
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Za Counter Strike imamo tu neke Partizanovce koji su medju najboljima na svetu...
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
527
Reaction score
2.113
Локација
45
Gledam ponekad ove nase e-sportase, sad kada smo izgubili (po recima komentatora ubedljivo!?) od one splicane (Valiance valjda) u utorak ili sredu ne secam se tacno, ponekad zakacim reprizu nekog od nasih "meceva" i svaka im cast na to sto pobedjuju i zelim im da uzmu titulu, ali ono sto igraju meni je totalno negledljivo i ne mogu da gledam ono sranje duze od 2-3 minuta.
E sad, uzmite u obzir da ja totalno mrzim ili bolje receno ne volim igrice poput Dota, WoW, LoL i slicne gde se bore neka cudovista, zmajevi, mitska cuda, vragovi... i nikad nisam razumeo taj hajp oko svega toga (jos kad je pocelo to pre 15 godina, dok sam bio u gimnaziji, nisam voleo niti me zanimalo), jednostavno glupo mi je (mali off-topic, ne volim da gledam ni filmove sa ovom tematikom).

Vise sam fan onih "realnijih" stvari, poput GTA, Counter Strike, Call of Duty ili sportskih igrica (FIFA, PES, NBA2K), to bih gledao satima.
Nadam se da cemo uskoro imati tim i za neku od ovih. :)

Не разумем поенту објаве. Колико знам лол је и даље једна од најигранијих игара на свету, ако не и најигранија. Кад је Партизан већ основао еспорт селекцију не постоји боља игрица од лола. Сад што ти мрзиш доту и лол тако неко други мрзи кантер и фифу и не може да их гледа.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
10 godina kako igram dotu i dalje sam njub..

Isto, ko kaze nesto lose protiv dote 2, sledi ban :buhaha
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
527
Reaction score
2.113
Локација
45
По мени би ТФТ (Teamfight tactics, гуглајте:D) био одличан за промоцију клуба. Игра га и гледа велики број људи, а веома је лако играти на високом нивоу. Па ја који га играм из зајебанције сам без проблема у топ 50 играча на серверу кад мало запнем. А ни наградни фонд није лош у односу на уложен труд. Ево на прошлом 'светском првенству' је освајач добио 48.000$, а цифра расте из године у годину. Сад питање колико би ту ишло клубу а колико играчу којег спонзорише, ал' добро и да је 0 опет добијамо превише само тако што нам стоји име клуба поред играчевог..
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Nebitno za koje igre se odluce, tim mora da uspostavi tu bazu i marketing sto pre, jer je to kljuc Esportsa. Nadam se da ce to sto pre uraditi jer ne postoji Esports tim na Balkanu koji je relevantan na medjunarodnom nivou, pre svega mislim na popularnost.
Ne ocekujem da budemo kao Fnatic ili G2 jer je to iznad nasih mogucnosti, te organizacije imaju vece budzete od nasih sportskih sekcija, ali postoji veliko neiskorisceno trziste na Balkanu, imamo apsolutno sve predispozicije da budemo ta organizacija, nadam se da gledaju u tom pravcu.
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
319
Reaction score
1.219
Локација
Београд
Искрено, када сам чуо да је основан е-спортс тим повезан са КК Партизан, логика ми је била да играју НБА или тако нешто. Није ми уопште пало на памет да они у ствари играју лол/дота/воркрафт (мени је то све слично, нека ми не замере они који се боље упућени у све то). Од игрица сам највише играо оне спортске попут ПЕС, Фифа и Фудбал Менаџер, а од осталог само ЦС1.6 (Counterstrike) и просто су ми ове остале игрице непознаница.

Што се овог тима тиче, навијам за њих док год играју под именом Партизан.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Не разумем поенту објаве. Колико знам лол је и даље једна од најигранијих игара на свету, ако не и најигранија. Кад је Партизан већ основао еспорт селекцију не постоји боља игрица од лола. Сад што ти мрзиш доту и лол тако неко други мрзи кантер и фифу и не може да их гледа.
Mala digresija, Game of Thrones je verovatno najgledanija serija u zadnjih 10-15 godina, ali ja nisam gledao ni jedan sekund, ni jedne epizode, ni jedne sezone iste. Zasto? Zato. Stvar licnog ukusa, ne volim uopste taj zanr i smori me nakon 5-10 minuta gledanja.

Tako i sa ovim cudovistima, ili su mitska bica, sta li su?
Ne razumem se u takve igrice i blago receno negledljive su mi. Da ne igra tim koji nosi ime Partizan verovatno ni mrtav ne bi gledao, a i ovako gledam 2-3 minuta maximum.
Dota 2 pogotovo, to je drugo najvece sranje koje je stvoreno u istoriji covecanstva, posle sd crvena zvezda. :D

Sto kaze covek pre mene, posto se formirao kao podsekcija KKPa, ocekivao sam da imamo tim za NBA, ali ako je LoL najbolji nacin za promociju onda OK. :)

P.S. Ko bre mrzi FIFU/PES ili Kanter, a voli ove gluposti koje vi igrate?:icon-smile:
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
527
Reaction score
2.113
Локација
45

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
U trenutku kada resavamo game protiv najbolje plasirane ekipe sa skorom 11-2 svi nasi igraci su popili diskonekt, pao je mec i server. Ovo se do sada nikad nije desilo...
Samo kazem, mozda ima mesta i za esports terzuadjiju ili cokija
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
Ispali smo u polufinalu, ogroman Top Gap i Bot Gap
 
Top