Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Esports Partizan

The Wolf of Humska

Početnik
Учлањен(а)
28.08.2021
Порука
65
Reaction score
278
Локација
Beograd

Danas Partizanova ekipa u kanteru igra kvalifikacije za Major turnir u Riju.
Ovde je live stream. Prvi meč kreće u 18:00, igra se po sistemu eliminacije, znači ako dobiješ ideš dalje, ako izgubiš ispadaš
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.398
Локација
Македонија
mladi bizMismen :)
Iskreno, više sam komentara očekivala.. negativnih

Po primera mladjanog krmka ko jase u FK ko je zavrsio naprednu skolu mladih bizMismena.
Ima li neku govnariju i muljanje Jasmina sto nismo videli u bilo koju sekciju naseg sportskog drustva (cast izuzetcima) pa vec nista nemoze da nas iznenadi.
Ocekivano je da budu bahati da rade raznorazne krimi kombinacije da neguju nepotizam. Da urade nesto pozitivno bilo bi iznenadjene, a ovako navikli nas na sve ovo.
Efekt kuvane zabe kuvaju nas lepo natenate godinama i velikoj vecini vec je izgleda svejedno za sve sto nam rade.

A idila na koju jase ona posumljena sns baraba zove se Obradovic i nista vise. Da nije Zelimir kk bi bio tu negde sa fk klali bi se ko je u vecim govnima i ko se vise blamira.
Ovako Zoc nam sacuvao malo zivaca i zdravlja.


I dok sve ovo pisem na poluvremenu fudbalske utakmice evo obavestenje vrhovne usne na arenu sa pozadinom od nekog okezenog naprednog morona (pretpostavljam isto mladi bizMismen kao gmazura i ostojin mali) nam kaze ma mi smo najbolji sve zivo i divo prenosimo jer nam se moze. Aa da i jebemo vas u mozak sa zvukom jer i to nam se moze.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Ја још нисам успео да укапирам о чему се тачно овде ради, али изгледа да смо га и у овој ,,секцији,, - ,,угасили,, - бар према писању медија:

 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Na ovu odluku crno-beli su se odlučili zbog sve teže finansijske situacije u esports svetu, kao i zbog nedovoljne pomoći države u celokupnom projektu
Ne pada iver daleko od lima.
Valjalo bi organizovati akciju neku da se pomogne Ostojin mali kad država nema razumevanja.
 
Top