Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2011/2012

Статус
Затворена за писање одговора.

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Novi dan, glava hladna, vreme da se sumiraju utisci:

  1. Law - Hvala za ništa, srećan put
  2. Kecman - :respect
  3. Raduljica - Mora bolje ali sve pohvale, najbolja utakmica kako je došao
  4. Lučić - 26min u igri pozicija 3-4 skokova 1 :confused
  5. Milosavljević - Još jedan igrač koji je večeras uradio ono što se od njega očekivalo
  6. Raško - Kao i uvek 140%
  7. Pera - Pero grobaru vreme je da obučeš odelo i donosiš radost svima nama sa neke druge pozicije
  8. Mačvan - Sa osetnim posledicama povrede leđa ali opet :clap
  9. Anđušić - Naš najbolji šuter za kojeg se neigra nijedna akcija u kojoj bi on ostao sam na šutu, nego "Anđušiću ti ideš u korner na stranu pomoći", što bi značilo ako ti damo loptu damo
I napokon Jovanović - Menjaj se pod hitno ili reci nije ovo mesto za mene. Nikada nismo imali psihološki nestabilnije igrače što je krivica trenera, nikada manje akcija koje se završavaju lakim koševima, osećaj za tajmaut i izmenu ravan 0, "pick and roll" ne znamo da branimo niti da napadamo sa njim, pa nama jedan jedini "pick and roll" odigran na poslednjih 4-5 utakmica sinoć igraju Mačvan i Raduljica, četvorka i petica alo gde su bekovi!!!
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
Pa dobro je,manje vise ocekivano jos na pocetku sezone.Jos odkad sam pricao i bio protiv Law-a do su ovde pojedinci pricali kako mu treba vremena,veliki je potencijal ovo ono nekakva lupteanja jos..I na kraju se ispostavilo da nas je tas Law ukopao,kao da je placen da namerno gubimo utakmicu,pre dve nedelje protiv belgijanaca lik u najbitnijim momentima[kasnije su prelomili i cao] se kliza i pada na parketu,sinoc ZNAM DA LIK NEMA AMA BAS NIKAKAV SUT ALI NI SLOBODNA BACANJA NEMOZE DA POGODI + umesto ono zadnje da je promasio da bi ovi pokusali u reketu da se docepaju do lopte on kao namerno da ga je ubacio.

Da ne ispadne da krivim samo Law-a,ali on je 70% kriv za poraz,vodili smo i sa 11 poena,3 cetvrtina opet jebeno nemoze da ubodemo kos,na glupostima smo i izgubili...

mogu da pohvalim Raduljicu kojeg prvi put sam vido da skace ispod kosa i bori se za nju[videli smo da je dobio i par udaraca u vilici posle toga]Macvan standardan,mnogo nam je znacila ona njegova trojka i na kraju Kecman:respect vodja na terenu,seta se i prolazi samo tako po levoj strani,kad je najteze pogadja samo tako..
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Нема бруке и срамоте, једноставно смо изгубили утакмицу од јаког противника. Зар има нешто чудно у томе, е сад што су нас навикли на победе у пуном пиониру то је друга прича која нема везе са објективним гледањем једне спортске представе.
Наш КК треба да настави да ради како је до сада радио, верујем да можемо да доведемо боље играче на неким позицијама, верујем да Владе мора да остане и верујем да једна лоша сезона не значи крај света, доминације, итд..
Пуна подршка и велико ХВАЛА за све ове године :respect
 

Zoranis

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
277
Reaction score
3
racunajuci i aba ligu u poslednjih 9 utakmica imamo 6 poraza( od zlatoroga do armanija),izgubili bi i olimpiju da se nisu raspali...pa gde smo mi za TOP 16?...realno.
Neka cute i nek rade.
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
А шта је требало рећи? "Чукнем га у главу црначку, попео нам се свима у клубу на ону ствар, а заболе ме баш та ствар из ког разлога је лоше играо, треба га отпустити одмах и не платити му ни досадашње плате!" Је л' би то било у реду?
Знаш како, код мене барем у фирми, а и у Партизану је бар досад, то ишло овако: Имаш радника који је дошао из једне јако добре фирме са добрим препорукама. Испостави се као истинито оно што си чуо о његовим радним навикама и људским квалитетима, а због чега је и стигао у твоју фирму. Међутим, из неког разлога, он подбацује са нормом. Неће га а даје све од себе. Да ли тог породичног човека шутнеш у доњу грбину и истераш као кучку, или даш све од себе да му помогнеш да се уклопи све док је у твојој фирми, па ако ни поред тога не иде седнеш и поразговараш с њим шта даље?

Objasnis da losi rezultati koje daje nije u njegovom licnom interesu kao ni u interesu firme i da ti je zao sto se nije uklopio i zahvalis se na saradnji.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
kao sto vecina ovde pise mi bez pekmena izgubismo sve utakmice.... Nema sta sa trazimo u top16. Trebaju nam promene u klubu. Sad da sansu dobiju ostali. Rastati se sa pozajmicama i jednogodisnjim ugovorima ionako nam ove god ne trebaju trofeji kupa
 

Tricohitalo

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
94
Reaction score
10
Локација
Palata "Pionir" - sektor D2
Svim JEBENIM IDIOTIMA koji su bacali na kraju petarde i upaljače, kao i JEBENIM IDIOTIMA iz obezbeđenja koji im to nisu oduzeli želim SVE NAJGORE, a pre svega da svi imaju po 3 sina i da svi budu cigani, pa da ih za rukice vode u rupčagu, pička li im materina bolesna i maloumna. Imajući u vidu u kakvoj smo grupi bili, eliminacija nije tragedija, ali je tragedija to što smo zbog gore pomenutih 99% bez prolaza u top 16 i sledeće sezone. Bartomeu i njegova banda su jedva čekali ovo i ne treba biti neko iznenađanje ako popušimo i novčano i jedno 2-3 meča bez publike. Što se samog meča tiče, kratko i jasno - slobodna bacanja. Sin Dragan, najbolji meč sezone, šteta za one dve trojke što ispadoše. Raduljica solidan, ali jbg. "kasno Marko na Kosovo stiže". Najveća žal mi je što umesto Anđušića, ako nam je već bilo suđeno da ispadnemo, zadnji šut nije uputio Law, koji ide na kraju sezone, za razliku od Danila kojeg tek čekaju krv, suze i znoj u svetom dresu.:napred Partizan
 

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
753
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Показало се као тачно да одлазак Вујошевића значи крај једне ере и крај наше доминације. Забринут сам искрено јер Јовановић није успио да за двије године направи играча који би донио неки новац на љето. Оде све у курац и немој да се тјешимо и причамо приче да је све ОК. Ништа није ОК. Ако не добијемо А лиценцу, што је вјероватно послије овога, мислим да се свјетла гасе. Волио бих да нисам у праву.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Najveća žal mi je što umesto Anđušića, ako nam je već bilo suđeno da ispadnemo, zadnji šut nije uputio Law, koji ide na kraju sezone, za razliku od Danila kojeg tek čekaju krv, suze i znoj u svetom dresu.:napred Partizan
Ma nema blage veze. Anđušić neće imati nikakve mentalne posledice zbog ovog "šuta" (pišem pod navodnicima jer to i nije bio pravi skok šut, zbog daljine od koša na kojoj se nalazio). Niti je to bio početak jednog punog napada i nešto ishitreno s njegove strane. Čovek je morao da izbaci loptu sa 8-9 metara. Uostalom, niko s gramom mozga neće ni reč izustiti o tom njegovom "šutu"...osim ako nije u pitanju žal što lopta nije ušla iz nekog ludila.
...Vlade je mogao kao gospodin da kaze, mi smo ekipa , a ja sam odgovoran za nju i sva krivica je moja. Nece mu otpasti ona stvar. Onim je pokazao KUKAVICLUK. Pitanje nije bilo glupo, vec na mestu...
Jel ti uopšte znaš koja je dotična koja je postavila pitanje i kako joj je pitanje glasilo? Slažem se jedino da pitanje nije bilo glupo...ne, ono je bilo i glupo, ALI JOŠ VIŠE PODLO! Ta budala od žene stalno postavlja debilna pitanja, nervira svakog ko prisustvuje konferencijama, svi joj se smeju godinama...a juče je još pokazala da ume da bude i đubre! Pitati trenera da li je sve uradio u pripremi jedne ovakve utakmice...??? More mr'š bre u tri pizde materine (ne ti nego ona)...

Uostalom, Grba je juče lepo rekao na SOS-u na temu pripreme utakmice...ko je slušao imao je šta i da čuje...a ko sumnja u Grbinu objektivnost i stručnost - tome se svakako ne može pomoći...pri čemu je Grba, kolika god Grobarčina bio, veoma objektivan...taj se nikada nikome nije uvlačio...niti će...ni jednom Duletu, a kamoli nekom drugom...
 
Последња измена:

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ma ljudi spuštajte loptu. Koliko bespotrebne rasprave. Pa ja sam isto bio jedan od onih koji je kritikovao, sina Dragana najviše, pa sinoć dečko odigra dobro , i meni nije problem da ga pohvalim, mada i dalje smatram da nije igrač za Partizan. Ali to nije poenta.
Da je moguće meriti ljubav, znali bi u svakom trenutku dal Vam je žena bliska sa komšilukom. :D. To što neko kritikuje jednostavno je takav, gleda stvari sa te strane (naravno ima izuzetaka, takvi nisu ni vredni pomena).
Law ide, ja se nadam da je on istorija i što bi kidali više živce sa njim.
A Vlada, glupo je reći on ne zna, zna sigurno, učio je od najboljih, al se zagubio u prevodu. Neke zakasnele reakcije, plus oni što misle da je Pera za penziju, možda i jeste, al pogledajte utakmicu sa Makabijem, tako se diktira tempo, tako se vodi ekipa, i da je on igrao sinoć celu, sa vizijom da je on prvi plej, ja mislim da bi bolje prošli. Ovako kad udje sa klupe Pera mu ga da malo više po agresivnosti i ...
Sačekajmo još par dana, ko ostane moramo da pokažemo da smo i dalje tu, sad kad je najgore.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Sasvim očekivan ishod!!!! Nemamo tim i to je to! Peković je bio ne pola nego 3/4 tima.

Ono što mene najviše muči je to što ćemo sada za vikend da popušimo ovim mutantima iz Železnika.
Ovo je kraj dominacije Partizana u regionu.


Odracemo ih ko svinja mastan dzak!

Izgubili smo , pa sta?
Nemamo beka.
Moramo i mi jedne godine da zakazemo.
Sad treba forsirati mlade igrace , a ovi momci nisu zasluzili pljuvanje, jer oni ne mogu bolje od ovoga. :D:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Posle loše prospavane noći, ovo jutro i ne izgleda toliko strašno... jeste loše, ali šta da se radi...

Mislim da je ovaj poraz bio potreban Partizanovim IGRAČIMA i TRENERU kako bi se trgli, počeli još više da rade i nastavili sezonu sa uspehom.

A bogami je bio potreban i NAVIJAČIMA, posebno onim mlađim, koji baš i ne znaju kako je to kad Partizan gubi važne utakmice...., ali i nama starijima da se prisetimo... možda smo malo i uzoholili...

Ova utakmica je bila kao katarza u antičkom pozorištu... a sad "pročišćeni" (i fizički i mentalno), idemo dalje crno -beli...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Kad imas 2 mec lopte koje ne iskoristis (sarloa i armani).kad imas zadnju utakmicu kuci pred 8 hiljada ljudi koji te bodre ceo mec.kad imas na 7,8 minuta do kraja 3. cetvrtine +11 i onih 4 iz prve utakmice = +15... i ne pobedis na kraju ili bar izgubis sa manje od 4 onda i ne zasluzujes da prodjes.
dodati tome i trenera pocetnika kome je Partizan dat kao poligon za ucenje i kao detetu igracka..i koji pri tome veze sa zivotom nema i koji je 99% igre bazirao na igracu koji nam je tu bio na 2 meseca onda je ovo sasvim logican rasplet!

ipak sve u svemu nisam nezadovoljan jer sam pre sezone ocekivao 2,3 pobede ali ovo sto mi igramo je zabrinjavajuce i nije dostojno jednog Partizana!
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Objasnis da losi rezultati koje daje nije u njegovom licnom interesu kao ni u interesu firme i da ti je zao sto se nije uklopio i zahvalis se na saradnji.
Управо тако, господски и у четири ока. А не на конференцији за штампу, док овај седи у свлачионици. Да је тренер рекао нешто контра томе, као "одговорност је на њему" што овај никад не би урадио, исти људи би га нападали како тражи алиби. Тако то иде кад нам неко дође на зуб. Шта год уради, погрешно је... Тако и са тајмаутима: целе сезоне кукамо како их не узима на време. Синоћ потроши све покушавајући да прекине црну серију и остане без истих на крају, и опет исти замерају.
Мени је много жао Ејсија. Мислим да се сад кида сам са собом после овакве утакмице, али једина опција под којом га и даље видим у клубу је уз драстично смањење плате. Ипак, радије бих пустио ове млађе, поготово ако постоји могућност да нам дође прошлогодишње несуђено појачање за топ16 да са њима дели минутажу.

NakaR
За госпођу новинарку је ЈеНеА одговорио из прве руке.
Владе није био Душков ђак у одељењу, тј. један од 30, већ асистент на предавањима. Малецка разлика. И овај га лично одабрао за легитимног наследника. По мени потпуно оправдано, по теби потпуно неоправдано. По мени то критиковање на навијачком форуму може само да одмогне, ти имаш друго мишљење. По мени навијачки форум као и трибина служи за давање подршке, по теби за критиковање лоших страна (а колико год се трудио не могу да се сетим неких похвала на рачун екипе). Волео бих само да ми се укратко каже како то константно критиковање на оваквом месту може да допринесе бољитку нашег клуба? Ако нећеш да одговориш, ником ништа. А кад већ кажеш да ти се гади од појединих људи овде и то подебљаш масним словима, слободно кажи и од којих, и ко те то сачекује с повицима "издајник, циган, пљувач".
 

Zagor

Guest
This is the end
Beautiful friend
This is the end
My only friend, the end

Of our elaborate plans, the end
Of everything that stands, the end
No safety or surprise, the end
I'll never look into your eyes...again

или

Hej, krčmarice, jos vina natoči
da pijemo sve dok traju noći
zivot teče, zivot brzo prolazi
posle svake noći zora dolazi

Микрофон је ваш, ви размажени, стручни, свезнајући и прави...
 

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
Ne izgleda sve katastrofalno posle "prespavane" noci...da nije dobro nije...ali Boze moj idemo dalje...vec u nedelju imamo priliku da koliko toliko vrnemo samopouzdanje i psihu dovedemo u kakvo tako stanje...isamaramo komsiku i sve ce biti bolje i lepse videcete... :D
LIFE MUST GO ON...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ne izgleda sve katastrofalno posle "prespavane" noci...da nije dobro nije...ali Boze moj idemo dalje...vec u nedelju imamo priliku da koliko toliko vrnemo samopouzdanje i psihu dovedemo u kakvo tako stanje...isamaramo komsiku i sve ce biti bolje i lepse videcete... :D
LIFE MUST GO ON...
Tako je. A jednu košarkašku sezonu ne čini samo Evroliga. Ona se čak i "ne računa" kad pričamo o trofejima koje jurimo svake sezone. Prema tome - juče nismo izgubili nikakav trofej, i dalje smo u igri da osvojimo sve ono što smo osvajali i prethodnih sezona. Da boli ovo juče - boli. Da će prestati da boli - prestaće. Da će brzo prestati da boli sa par vezanih uspeha u regionalnoj ligi - prestaće.

Ko je fudbalsku Artmediju ili košarkaško polufinale na F4 u Parizu preživeo - preživeće ovo onako iz zajebancije.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Pa reci slobodno i par miliona puta, znaš i sam da to ništa ne menja, šta god da ti napišeš ili kažeš. :D
To naravno važi i za sve nas ostale. :)
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Синоћ сам био и више него опасан по околину. Ни сад није много боље.

Резултат није проблем. Порази се дешавају.

Испадање у оваквој конкуренцији, такође.

НАЧИН јесте проблем. И то велики.

+11 у трећој четвртини у ''Пиониру'' у одлучујућој утакмици НЕ СМЕ да се испусти. То свакако није кривица играча који су дали све од себе. Њима нема човек много тога да замери, сем неколико малоумних фаулова, али је то неважно спрам целине. Добро, можда неки Лучићеви фаулови на константној бази воде ка нервном слому. Да не буде само он, Пера и Драган су имали неколико ''мудрих'' потеза.

Наравно, судији се најебем свега живог и мртвог до петог колена за свирање фаула који се ретко свира у другој четвртини у гостима. Таман кажем ортаку:,,Сад се уздамо да ће Кук нешто да искреира.'' Искреира Омар у свом маниру, али џаба кад копиле досуди фаул након додавања за партер. Још она пајсерчина погоди оба бацања, јебем ти срећу. Али, заслужили смо такав расплет.

Што се нашег тзв. тренера тиче. Генерално вођење утакмица 3 од 10, припрема утакмица 9 од 10. Колико је то сам одрађивао у то не улазим. Стручни сарадник- да, тренер- НЕ.

Не може бре неко на Партизану да се учи, доста празних прича, ту расправе нема. Прави разлог је НОВАЦ. Њега и овако нема, не могу да приуште да плате тренера реномеа Партизана, али то треба и да кажу. Евентуално Џикић или неко сличан њему, ко би можда радио за мање пара него што вреди - Пековић стил.

Доста је 2 године одсуства смислености и уочљиве концепције (сем ако концепција није ''форсирај максимално једног играча, као да играш неки Ен-Би-Еј лајв''), уз игру на махове. Нисмо ми бре нека инстант црначка екипа, ми смо ПАРТИЗАН.
Још битније од те неретко талибанске игре је непрекидно гушење талената и очито ограничавање појединих играча и њихово укалупљивање.
Игра нам је подсећала на период када је неко био повређен, не сећам се најбоље, па је Новица играо 4 позиције, а Пера преводио лопту окренут леђима кошу.

Када је реч о првој ''меч лопти'', која је морала бити искоришћена, екипа која негује годинама игру на центре и чврсту одбрану, као Партизан, не сме да изгуби од онаквог тима ни пијана уз стомачне тегобе.

Да не буде само о Јовановићу, и играчи су грешили са своје стране и неке замисли уништавали. Али, зна се ко је крив за загарантован пад ритма у неком делу утакмице и безидејност.

Видим спомиње се намештање утакмице. То је будалаштина. Момци су се борили максимално и дали све од себе. Пораз им је пао теже него већини нас.

Утакмица која је по кретњи резултата и свему мирисала на намештену је Ефес. Можда чак и обе. Евентуално неки део дила за Радуљицу. Али, да не теоретишем превише.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Glavu gore ljudi... Moramo da se zbijemo!

Protiv Limenih treba opet da napunimo Pionir i pokažemo igračima, Vladi, Toši i Daniloviću da smo i dalje svim srcem uz njih!

Napred Partizan!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top