Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2011/2012

Статус
Затворена за писање одговора.

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Изгубисмо... а целу утакмицу сам био уверен да их имамо, најжалије ми је што нисмо имали поштен шут за победу. Кад већ губимо бар да изгубимо као људи.
Јеби га, то је спорт. Не можемо увек бити међу најбољима. Ове године смо испали из топ16 и вратили се 6 година уназад...
Одмах сам се сетио Даниловићевих речи од пре пар дана, живот иде даље, неће све стати због једног пораза.

Армани је био бољи од нас. Уствари били су мање лошији... И они су се напромашивали зицера и слободних бацања.
Нисам могао да верујем да смо и поред толике количине срања које правимо већину меча били у вођству. На крају је ђаво дошао по своје.
Последњих пар напада смо гурали искључиво на Кецмана, човек је алхемичар. Ни из чега прави зицере... :respect Капа доле мајсторе, задовољство ми је што сам имао прилику да гледам таквог играчину на делу.
 

Dr.Hofmann

Guest
Znači da remiziramo što bi "Šojić" reko, to bi bilo to što se ovogodišnje jevrolige tiče, za bolje kvaliteta nemamo to je jednostavno realnost.
Deficitarni smo na najvažnijim pozicijama na centru i na pleju,Partizan je uvek gradio igru na centrima, a ove godine ga zapadoše ova 2 koja usu sve samo ne kvalitetna , nezna se koji je lošiji mrtva trka.

I na to sve nam zapadne plej , koji apsolutno ništa pokazao nije, pokazao je samo kako umrtviti jednu ekipu i kako ne imati hrabrosti preuzeti odgovornost, za šut, za prodor i slične stvari , doktor je da zajebe napad, to mu se mora priznati.
Brown je za njega maestro košarkaške igre(sećate se mrtvog i sporog Brown-a).


Ima tu još raznih pojedinaca ali ne vredi , puno kukati , i trener tu ima svojih prstiju, ali ne zameram njemu toliko jer se on još "školuje", a iz ovog igračkog kadra samo trener vrhunskog kvaliteta može izvući nešto više nego što on izvlači.

To nam je što nam je grupisati redove i gurati do kraja sezone da postignemo što bolje rezultate možemo.
Napred Partizan!
 

Jimmy Floyd

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
62
Reaction score
2
Evo gledam snimak na SOS-u i iako mi Vlado nije bio bas miljenik , definitivno zasluzuje nasu podrsku kao klub u globalu.
Meni je zasmetala druga njegova izjava - kad su ga novinari pitali zašto više ne pravimo mlade igrače on je naveo Lučića i Mačvana koji su 89. godište kao kontraprimer. I čak rekao da su i oni premladi za EL.

EJ IGRAČI OD 22 GODINE SU MU PREMLADI!

Pa kod Duleta su igrali jedan su Kosta i Tripko igrali već sa 16, 17 godina, Krle sa 18, Pekmen, Tepić takodje... Taman i da ne ostvarimo nikakav rezultat znamo da smo uradili nešto za budućnost Partizana. Sa ovakvim načinom razmišljanja ne želim mu više ni sekund na klupi naše svetinje.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Елем, мало смиренији, али ништа бољег расположења да рекнем.
Прво крајње је сељачки мени кривити за испадање било ког играча било Ејсија,Чакара, Радуљицу, Катића или кога већ.
Том логиком би могли рецимо Катић и Ејси да кажу, е па рођаци ми смо када је била прва меч лопта сабили где сте били ви?
Наравно и најлогичније је да за неуспех највећу одговорност носи стручни штаб и управа(о подели се може полемисати).
Ај да кренемо од плеја, капирам да многи мисле да контрирам намерно, али најискреније није тако.
Ми смо довели сигурно највеће име уз Паласија до сада,али и веће од Паласија, тај играч да не зна не би био 11 пик имао озбиљну минутажу у нба( примера ради Пековић у најслабијем тиму лиге, на много много много мање конкурентној позицији има мању минутажу) и ако се не варам један од ретких играча којима је окачен дрес на колеџу(то није баш обичај).
Значи његово знање је неупитно, питање је што то знање није примењено код нас?
По мени курцобоља отпада, није такав тип.
Лафајет, када је долазио ортак ми је причао који прати колеџ кошарку да је то озбиљан играч, мени тако није изгледало, отишао на крају у Проком, где је пружао озбиљне партије, Курта је већ играч за кога сам знао и знао да је сабијач био сам зачуђен лошим партијама, али сам знао да је одличан играч, што сада и показује.
Стоји прилагодили су се временом, али они код нас нису грешили због преласка на европски стил игре, није ту било пуно корака и сличних глупости, сем читања зоне грешили су у неким стварима невезаним за европску кошарку.

Зализаног Поповића ћу прескочити.
Када сам пар пута видео да се Курти у сред напада зову акције са клупе пребледео сам, када сам видео да у белгији док Ло "гори" тражи лопту, жели да преломи меч да се одвојимо, ми тражимо смирен напад гурамо на Рашка или Радуљицу, који наравно губе лопту, после чега примамо тројку, фејспалм.
Прва ствар јако лоша сарадња са плејевима!
Ево директно да се не околиша, за највећег кривца ту сматрам Владу, глупо ми је да пишем неконкретно.
По мени је то позиција на којој ако знаш, мораш имати слободу, јер то носи са собом и непредвидивост.
Друга ствар, грешка у избору плеја.
Ми смо гледали да за мале паре доведемо плеја који је сува класа у једном сегменту, а слабији у неким осталим.
Испоставило се да тај сегмент у коме је добар нама није користан, због аутобуса у рекету.
Иначе још једна ствар, јако чудна, сва три плеја су много бољи шутери преко него што су овде показали. Ло нпр ко га је гледао у нба није добар шутер, али је био бољи од рецимо Паласија, шта се овде десило, шта је са самопоуздањем не знам, исто и Лафајет и Курта( за то не кажем да је Влада крив, опустите се ).
Нама је требао слабији плеј са европским искуством из слабијих тимова турске,француске,немачке,италијанске, шпанске друге лиге.
Нпр Бо је дошао као један од најбољих стрелаца турске лиге и одмах се уклопио.
Мада ни он нам не би помогао због буса у рекету, као што је својевремено био одсечен против Барсе.
Тип плеја који нам је требао је Камингс.
Грешка оног ко га је доводио, не знам ко је то тачно.
Ок и то.
Највећа замерка Влади лоше темпирање форме и трећа четвртина.
Влада можда и боље припреми меч од Дулета. Ми смо са Дулетом често били расчивијани већ у првој четвртини, док се Влада ту држи.
Међутим чим се ситуација промени од "табле" Влада се лоше прилагођава, слабо импровизује, прати меч, прилагођава се.
Дуле је ту био маг.
Највећи квалитет је показао Томјановичевским преласком са доминантног центра на зонског центра(Марићева повреда) то је тренерски штих, класа.
Други огроман проблем Владе је младост, поред неискуства вођења тима ту је огроман мањак ауторитета код судија и играча. То је једноставно тако за 10 15 година ће се то променити.
Од почетка сам мишљења да је Влада једна људина и Гробарчина, добар човек и одличан стручњак, пре свега глупо ми је да га је уопште и критикујем, али ван "табле" доста слабости.
Мислим да Партизану треба доста старији тренер, прекаљенији, ауторитативнији и намазанији, јер ово је велика лига нема времена за учење грешке у ходу, јер нас је ова грешка коштала огромних пара и а лиценце.
Ово је оно о чему су Талични и Господар Прстенова( :D) писали раније, ја нисам био баш сигуран да су у праву, али све сам убеђенији да јесу.
А ми ове године немамо ни једног озбиљног играча да продамо,а талента сем Богдановића немамо а и он ће ускоро 20 година, то су већ озбиљне године.
Да смо у ситуацији у којој смо били некад, да нас кантају за 40 разлике, могли бисмо да приуштимо себи да кажемо "ајмо од нуле", али овако тешко.
Друга ствар је тешка за целу српску кошарку.
Нема креативности импровизације,нема чувени српских бекова, дрчних безобразних напаљених клинаца који не јебу живу силу, нема ни комплетних нападача, где су Мића,Шћепа,Кецман нове генерације, нема ни у најави?
Партизан себи не сме да дозволи да гаји просечне играче, Јарамаз нема шта да тражи у Партизану рецимо.Да не улазимо у дубље проблеме, да нема нигде играча из наше школе, која практично ни не постоји.Иако је по мени нама Реба оставио МНОГО у аманет.
Ово је прилика да се пружи шанса клинцима да ову сезону искористимо максимално.
Дуле,Тошо,Данило исклешите нам једног Кецмана, Шћепу, Мићу, имате већ једног само му дајте пар ћушки :wink:
ПС извињавам се на предугачком посту, и непрегледном све из срца с брда с дола :D
 
Последња измена:

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Nisam hteo da mracim pre utakmice,ali plasio sam se ovakvog ishoda,ne zato sto su kvalitetniji od nas vec zbog iskustva koje imaju. Samo nerealan covek je mogao ocekivati da se ovako vazna utakmica za obe ekipe zavrsi ubedljivom prednoscu za jednu od njih. Tesan rezultat donosi vece tenzije,stvara tremu a oni su upravo tu cinjenicu iskoristili i dobili nas na iskustvo,tj.nase neiskustvo.
Posle utakmice sa Efesom u Pioniru rekao sam da nasu sansu trebamo traziti u takmicama protiv Armanija i Belgijanaca...nazalost,u tim dvobojima izasli smo kao porazeni.
Sada skupiti snagu,maksimalno se skoncentrisati na preostala takmicenja,ne dozvoliti protivniku jos jednu priliku da se sladi nasim neuspesima(ispadanje iz EL nije katastrofa,ali svakako da smo ocekivali vise ove godine),ako je potrebno,a licno mislim da jeste,reorganizovati ekipu i pokusati da od polusezone koja sledi izvucemo najvise sto mozemo.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG
Rezultatski nije smak sveta, nije bio imperativ uci ma ko sta hteo da prikaze. Mnogo boli nacin i to jos koga. Morace i to da prodje. Bez normalnog poraza nema i normalne pobede.

4 glavna razloga za armani a i ceo ciklus evrolige tj ispadanje:
1.Mladost i neiskustvo igraca tj nespremnost da preuzmu jace uloge. Koliko para toliko muzike

2.Neadaptiranost pleja na evropsku kosarku, tj njegov los ucinak, slazem se sa Stojancetom oko njega. Nedovesti takvog igraca, sa takvim preporukama i pedigreom bilo bi ludo, jednostavno se nije snasao i jos smo ga lose koristili, nije mu legla ekipa, treba tu dosta stvari da se potrefi. Klub nek odluci o njegovoj sudbini, analiza nek se uradi.
80% ljudi je svrsavalo na Raduljicu sezonu pre efesa i htela da dovedemo, pa sad izvolte. Ja sam bio Rasu Nestorovica ali jebiga povreda i kraj karijere.

3. Logistika i kradja protiv efesa.
4. Jucerasnji Pionir
5. A mozda i pod jedan, grupa smrti.

Aпсолутно, ја не видим никакву катастрофу у свему. Питање је колико је ово уопште неуспех. Шта је требао да урадио Пао када смо га избацили, или Макаби кад смо им ускратили Ф4, да се угасе?

Гледао сам пораз од Таукерамике пре 8 година, је ли се окренуо Београд наглавачке кад смо пукли у Пиониру? Да не помињем поразе од Цибоне више пута, да се не враћам у неке давне године када смо таворили у СФРЈ лиги. Па је клуб опет устао.

Проблем је што је овој утакмици дат митски значај, без икаквог разлога. То је само пролаз у Топ 16. Наравно да би било супер да смо прошли, наравно да су многи подбацили, али то није разлог за пљување по клубу и играчима.

Људи у клубу требају да све сагледају хладне главе и утврде стратегију за даље такмичење.

To je to mirno iskusno pero. :clap


Ево. Даниловућу, признај грешку и доведи нам тренера достојног клуба који је синоним за кошарку у региону! И доведи нам играче достојне истог клуба!

Pljuni par miliona jevrica i nema problema.


E, vala neka je Vlade naduvao ovu "novinarku" Sporta... OK je kritikovati, ali treba pružiti podršku KLUBU, ne pojedinačno igraču, ne treneru, nego PARTIZANU.

Da li ste svesni uopšte kako će se sada dići i kuso i repato na nas?! Slušajte samo KZŠ!

rada sport i onaj rts pederko retardinog glasa nek se nose u tri lepe picke materine, daleko im lepa kuca, juce sam bio mnogo utucen i umoran jer sam svu energiju probao da prenesem na parket (za razliku od hora sa jedne i cutologa sa druge strane) inace im bi jebao sve po spisku.


Eto vam ga "veliki strucnjak" Vlada Jovanovic.Sakrijte se svi njegovi dupelisci,taj covek nas je doveo do dna.Njegov poraz,kao i svi do sada.Ako taj baksuz ne podnese sutraq ostavku,pokazace da je i moralna nula(kao sto je trenerska nula).
PS A vama kosarkaskim strucnjacima svaka cast.Ogadili ste ovaj deo Foruma koliko ste strucni.Sreca,pa ce da cutite do Oktobra 2012.Na nasu zalost.

Tebe treba da bude sramota, ti kome nekome jebes krvave majke na forumu, pa molis da budes vracen, ti nemas nikakvo moralno pravo da okarakterises nekog dupelizac, Vladoljubac ili slicno.
Ti koji si u startu terao Duleta, Tosu pa sad i Danilovica, koji ucinili KK najuspesnijom sekcijom u JSD-u Partizan. U redu je da nemas obraz, ali nemoj biti bezobrazan!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
80% ljudi je svrsavalo na Raduljicu sezonu pre efesa i htela da dovedemo, pa sad izvolte. Ja sam bio Rasu Nestorovica ali jebiga povreda i kraj karijere.

Заборавих и ово, јако битна ствар, велики смо баксузи испали са Рашом ( :respect ) и криво ми је што није заиграо код нас ту последњу сезону .
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Међутим чим се ситуација промени од "табле" Влада се лоше прилагођава, слабо импровизује, прати меч, прилагођава се.


Slazem se sa vecim delom posla, ali sa ovime ne....To je posao plejmejkera! Plejmejker je taj koji treba da diktira tempo igre, da pronalazi prednost na terenu u toku utakmice i da se prilagodjava na protivnicku odbranu u hodu!

Nas plej protiv Cedevite prva 3 napada zove akciju za Raduljicu, a ovaj 3 puta promasuje 3 zicera! Pametnome dosta! To nije plejmejker, sve i da sa klupe zovu istu akciju 3 puta, plej je taj koji mora da iskoci iz sistema (a niko mu nije rekao da pozove tu akciju ako ne damo prvi napad kos)! Taj isti "plejmejker" odbranu NE IGRA! Pa juce mu kuk proda back-door kad se lomi utakmica, pik ne mozemo da odbranimo, ne zbog centara i njihovog ne znanja, nego zbog LAW-a, jer uvek kasni!

Vladi zameram druge stvari, ne zadrzavanje Rasica, forsiranje Jaramaza i Besovica umesto Bogdanovica! Ali sto se tice igre na terenu, tu su glavni krivci IGRACI! Jer oni su promasili 11 penala, jer Lucic je promasio 5 otvorenih suteva za 3, Raduljici je mamlaz Roka skocio 5 puta u napadu, Heirtson je pored 3 nasa igraca skocio 3 puta za redom u napadu, Nije to Vlada Jovanovic radio! da smo pogodili pola penala od ovih promasenih, ovde bi se pisalo o sjajnoj postavci i vodjenju utakmcie Vlade Jovanovica!


Uzgred, sto se tice Andjusica moram da napomenem! Valjda ce ljudi da shvate da od njega nikad nista dobro necemo dobiti, taj utakmicu nece resiti nikada, ovo mu je peta sansa od kad je kod nas da prelomi neku utakmicu i opet nije uspeo! na +15 i -15 ce da sipa al cim je egal nikada ga nece biti nigde, stara boljka!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Nikola70:
Vladi zameram druge stvari, ne zadrzavanje Rasica

Ovo mi nije baš najjasnije.Rašić je igrao 2 sezone za Partizan i znalo se da će otići bez obzira da li nama na klupi sedeo Dule ili Vlada.

, forsiranje Jaramaza i Besovica umesto Bogdanovica!

Za Bešovića i da razumem.Treba nam 5 visokih igrača,ali Jaramaz apsolutno ne zaslužuje da bude ispred Bogdana.

Uzgred, sto se tice Andjusica moram da napomenem! Valjda ce ljudi da shvate da od njega nikad nista dobro necemo dobiti, taj utakmicu nece resiti nikada, ovo mu je peta sansa od kad je kod nas da prelomi neku utakmicu i opet nije uspeo! na +15 i -15 ce da sipa al cim je egal nikada ga nece biti nigde, stara boljka!

Nažalost,i ovde se slažem sa tobom.Ali opet ponavljam nažalost.Igrači Hemofarmove škole imaju jednu ogromnu manu.Nemaju muda!Naravno i tu ima izuzetaka kao što je Mačvan,ali od njega i ne očekujem "bezmudost" imajući u vidu odakle je i kako je prolazio kroz život.Anđušić je jedan od tih igrača.Tu svoju manu iskazuju i tokom reprezentativnih akcija mlađih kategorija,ali da sad ne idemo previše van teme.

Drugo napadački potencijal Anđušića je nedovoljno dobar da bi pokrio njegovu vrlo skromnu odbranu.Fizički je slab,što je zaista porazno jer on ulazi u 21. godinu života a i dalje se priča da mora da ojača!Sem šuta koji poseduje,a za koji neko drugi mora da mu kreira poziciju ne poseduje ništa drugo.Naravno,ne znači ovo da je on katastrofa niti da neće nekad postati solidan igrač ali smatram da nikad neće biti veliki igrač.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
@Паки

Aleksandar Rasic je igrao 2 godine u Partizanu i bio rad da ostane i trecu godinu ugovara kod nas! Taj isti Rasic je pristao jedanput na revidiranje ugovora iako nije morao, pristao je i da igra za manje kinte tu trecu godinu opcionu...i onda je bil osta je bilo! Mi smo doveli skupe plejmejkere, maltene pola sezone igrali bez pleja dok su se oni snasli! Pera naravno nije mogao da isprati top16, pred top 16 smo posegli i za Vujketom, kad smo videli da se ne moze igtrati euroleague sa jednim plejom! Tu gresku ponavljamo i ove godine i samo se pitam dokle ce biti tako! Primera radi, Rasic i Bo su nas kostali isto, ako ne i malo manje nego Lafajet i Jerrels!

Joj kad vidim kako ljudi Besovica nazivaju centrom mene muka uhvati, verujte mi bolje Bogdanovica na centra staviti! Narod jos nije video sta je ovaj spreman da napravi na terenu sa 2,18, a nadam se da takvu priliku nece imati da vide u Partizanu!


Generalno nas problem je sto Паки kaze, sto mi nemamo u timu ni SOLIDNOG mlaadog igraca, koji tezi da bude solidan (prosecan)! Za mene je Dule Kecman prosecan kosarkas (gledano na euroelague)....da me ne shvati neko pogresno, on nije sam krem evropske kosarke, iako je doktor iste, nije recimo kao Diamantidis ili Navaro....Problem je sto mi nemamo u timu igraca koji ce postati bar kao Dule Kecman a kamoli nesto vise i to je porazavajuce! Porazavajuce je smatrati Cakarevica, Milosavljevica, Lucica, Djekica... talentima u periodu kada kosarka napreduje sve vise i vise, a ovakvi igraci pre 20 god ne bi prismrdeli Partizanu! zato mi situacija oko Bogdana nikada nece biti jasna! Imamo jednog jedinog kompletnog igraca u timu, NBA potencijal, znaci igraca kojem ni jedan kosarkaski segment a ni fizicki ne fale! I taj igrac vec drugu godinu ne moze da prismrdi prvih 12, u konkurenciji blago receno ne talentovanih igraca! Ja razumem da Miljenovic ne moze, ali za ovog nista od onoga sto se navode kao razlozi njegovog ne igranja ne moze biti prepreka da on bude dobar na terenu i da doprinese boljem Partizanu sledece godine!
 

Garfield22

Početnik
Учлањен(а)
24.10.2007
Порука
62
Reaction score
6
Локација
иза облака
Pih bre sto ste vi neki cudan narod.
Kako se koji poraz dogodi udri po Vladi. Nemamo igru, nemamo akcije, nemamo nista. S druge strane u fudbalu sve cveta. Igramo sjajno, stvaramo akcije, kidamo u evropi. Evo bas steta sto smo ispali u LE, a nismo otisli u 1/8 LS, ali zato je Stanojevic ser Alex, sprski Murinjo itd.

Ako realno sagledate tim i situaciju shvaticete da nije dosla apokalipsa. Neki su vec proglasili poraz u ‘derbiju’. Svaka vama cast. To su sigurno oni koji su videli ovaj tim bez problema u TOP8, a mozda I na F4. Treba se nadati naravno, ali treba uneti I dozu realnosti u sve ovo.

Sezona 2009/2010 F4
Roberts, Sinovec, McCalebb, Kecman, Milošević, Rašić, Lučić, Lešić, Mitrović, Božić, Marić, Balaban, Vesely, Đekić, Vraneš
Sezona 2010/2011
Jerrells, Kecman, Klobučar, Jaramaz,Lučić, Milosavljević, Katić, Jawai, Bešović, Božić, Gist, Vesely, Đekić
Sezona 2011/2012
Law, Kecman, Raduljica, Jaramaz, Lucic, Milosavljevic, Katic, Besovic, Bozic, Cakarevic, Macvan, Djekic, Andjusic (Pekovic)
Od sezone u kojoj smo otisli na f4 ostala su 4 igraca. Od prosle sezone ostali su Jaramaz, Milosavljevic, Katic, Besovic.

Plej(mozak ekipe)-Ejsi Lo
Kratko I jasno covek je razocarao svojom igrom.

Drugi plej-Jaramaz
Ne znam sta radi taj decko u klubu.

Bek-Gandra Milosavljevic
To je isto kad se skupimo na basketu pa me jedan dan usere sut 10/11, a drugi dan ne mogu vola da ubodem. E to je nas bek. Covek koji pravi takve greske da vredjaju zdrav razum. Covek koji nas je toliko puta doveo u situaciju da polupamo sve oko sebe.

Andjusic
Ima sut. Nema odbranu.

Krilo-Cakarevic
Cekamo ga da proradi.

Lucic
Igra na 3 I 4, pa se tu malo pogubio. Odusevio me je prosle sezone. Ima nesto u sebi. Nadam se da ce biti jedan od glavnih igraca sledece sezone.

Krilni centar-Macvan
Opravdao je sva ocekivanja, iako igra samo u EL. Bice glavni igrac u nastavku sezone.

Djekic
Taj nema zivota u sebi.

Centar-Katic
Isto me odusevio prosle sezone. Ponasa se kao da je 10 godina u klubu. S obzirom na minutazu s pocetka sezone dobro obavlja posao.

Raduljica
Covek od koga se mnogo ocekivalo. Igrao je dobro na pripremama, sta se posle desilo ne znam. Imao je duzu povredu. Ocigledno da ima problem u glavi. Vidi se zelja kod njega, ali posle ispadanja iz evrope nema potrebe da pravimo igraca Efesu.

Besovic
Nadam se da ce biti nesto od njega. Nemamo dominantnog centra da bi mogli odmah da ga bacimo u vatru umesto Raduljice, ali se nadam da ce dobiti vise prilike da igra.

Legende-Kecman I Bozic

Sta reci za Kecmana. Doktor ove igre. Steta sto ga stizu godine.

Pera Bozic
Sjajan covek, kapiten, igrac. Svakom normalnom timu treba jedan Pera Bozic. Steta sto su I njega stigle godine.

Pekovic nas je nosio kroz EL, videlo se koliko je vazan igrac. U nastavku sezone bice to Macvan.

Na kraju sezone poznata situacija. Odlaze Law, Raduljica, Macvan. Mozda Bozic, Kecman I Katic. Nadam se da ce otici Djekic I Jaramaz.
Ostaju Lucic, Milosavljevic, Besovic, Cakarevic, Andjusic. Samo Lucic ima potencijal da bude vodja ekipe.

Imamo gomilu talenata od kojih treba napraviti igrace.

I pored svega imali smo utakmicu za prolaz u TOP16 u najtezoj mogucoj grupi. Nismo je iskoristili zbog nekoliko razloga. Slabo smo sutirali trojke i slobodna bacanja. Ali sto je najcrnje i pored toga bi dobili utakmicu da je sudjenje bilo normalno. Standardno su u drugoj cetvrtini ispitali teren pa je u trecoj usledio masakr, a u Pioniru muk. To je to sto se tice evrope ove godine. Sad idemo da unakazimo cigane, pa da se posvetimo preostalim takmicenjima.

Vlade se ubija od posla, ali u bukvalnom smislu. Radi mnogo tezak posao I zbog toga mu treba dati podrsku da izgura sve ovo.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Lucic
Igra na 3 I 4, pa se tu malo pogubio. Odusevio me je prosle sezone. Ima nesto u sebi. Nadam se da ce biti jedan od glavnih igraca sledece sezone.



Djekic
Taj nema zivota u sebi.



Raduljica
Covek od koga se mnogo ocekivalo. Igrao je dobro na pripremama, sta se posle desilo ne znam. Imao je duzu povredu. Ocigledno da ima problem u glavi. Vidi se zelja kod njega, ali posle ispadanja iz evrope nema potrebe da pravimo igraca Efesu.



Imamo gomilu talenata od kojih treba napraviti igrace.


Vlade se ubija od posla, ali u bukvalnom smislu. Radi mnogo tezak posao I zbog toga mu treba dati podrsku da izgura sve ovo.

1.Nikad on neće biti nosilac igre u Partizanu,niti u bilo kom klubu tog renomea.Izgubljen je između pozicija,svojom krivicom.Za trojku ima veoma loš dribling,slabu igru licem ka košu.Ima sjajnu mehaniku šuta mada procenti još uvek nisu na nivou.Neki košarkaški elementi kod njega su zanemareni i sada je kasno da to popravi jer ulazi u 23. godinu života.Za četvorku nema dovoljno cm,snage a ni leđnu tehniku.Solidan back-up za poziciju 3 i ništa više od toga.

2.Video sam ga skoro na Dorćolu.Uplašio sam se.Kao duh da je prošao pored mene.Fizičke mane se mogu nadoknaditi,kao kod Savovića koji je popio celu "Štadu" (a pitate se zašto ih više ne sponzorišu:D) ali njegov problem je u njegovom pristupu.

3.Raduljica napreduje shodno mojim očekivanjima.Ima problem sa samopouzdanjem koje mu je nedostajalo dok je Pekmen igrao po 30-35 min.Mislim da bi mogli da pokušamo da regulišemo njegov ugovor sa Efesom i potpišemo ga na još 3 sezone.Sledeće sezone uz nekog centra koji je bolji od Katića bi bio mnogo bolji igrač.

4.I previše talenata!Kao da ne radimo planski i kao da stvaramo monopol dovođenja mladih talenata.Jaramaz,Anđušić,Miljenović,Bogdanović,Čekovski,nadam se uskoro i Vasa Micić...sve bekovi a niko ne igra!

5.Činjenica je da ima njegove odgovornosti u lošim igrama.Boljeg trenera trenutno ne možemo da nađemo(ako bi Dule hteo da se vrati prvi sam za to).I zato nam ne ostaje ništa drugo sem da mu pružio podršku koju on zaslužu ako ničim drugim onda odnosom prema Partizanu!
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.475
Reaction score
624
Ne bi se baš složio, ali i za ove koji imaju taj problem ima leka, a zove se Viagra, mada može da posluži i Sijalis. Isto tako ima leka i za Partizan, a zove se "novi plej i centar".

Raduljica ce biti dobar do kraja sezone (jbg seti se posle povrede koliko je trebalo Perovicu da pocne da igra pristojno a i Krsticu takodje) Centrima treba mnogo duze da ponovo udju u formu uvek. A Law je ispricana prica... Dzaba opet se nadam da cemo makar u Srbiji uzeti oba trofeja i F4 ABA lige...
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Све је речено, окренимо се АБА Лиги, домаћем купу и домаћем првенству.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top