Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2011/2012

Статус
Затворена за писање одговора.

Martin

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
557
Reaction score
1
Ja neznam dali je iko cuo/procitao nesto u vezi prenosa nasih utakmica ove sezone u EL. Za sada osven SPORTKLUBA 3 koje najavio prenos (na oficijalnom sajtu), ni jedna TV kuca nije najavila prenos, pa cak ni RTS koja je prenosila nase tekme prethodnih sezona. Mislim da nije SPORTKLUB otkupio jedini nas prenos, posto bi onda pustio prenos na Sportklub ili Sportklub + ,a ne na PAY TV...
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Sudijska trojka za Efes
REFEREES
Crew Chief​
Referee​
Umpire​
guerrino-cerebuch.jpg

Guerrino Cerebuch

Italy​
vicente-bulto.jpg

Vicente Bulto
Spain​
panagiotis-anastopoulos.jpg

Panagiotis Anastopoulos
Greece​
Nek se jave nadlezne organe:)D) da daju svoje mislenje o ova trojica.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ja neznam dali je iko cuo/procitao nesto u vezi prenosa nasih utakmica ove sezone u EL. Za sada osven SPORTKLUBA 3 koje najavio prenos (na oficijalnom sajtu), ni jedna TV kuca nije najavila prenos, pa cak ni RTS koja je prenosila nase tekme prethodnih sezona. Mislim da nije SPORTKLUB otkupio jedini nas prenos, posto bi onda pustio prenos na Sportklub ili Sportklub + ,a ne na PAY TV...
Sve isto kao i ranijih godina - "Sportklub" otkupio prava, prenosiće ove sezone čak toliko utakmica na SK i SK+ (znači na "normalnoj" kablovskoj) da se usereš, jedino je prenose Partizanovih utakmica prodao RTS-u (iako ih i sam prenosi, ali na "pay tv").

EDIT:
Sad čak nešto čujem da je RTS jeo govna (u vezi plaćanja naravno), da je "Sportklub" zapretio čak da će im prodati prava samo za naše utakmice iz Pionira, a da će naša gostovanja on sam prenositi (u tom slučaju naravno ne na "pay tv" nego na SK ili SK+)...videćemo šta će biti na kraju...u svakom slučaju će se prenosi naših utakmica moći "normalno" gledati na TV-u, i kući i na strani.

EDIT 2:
Evo, sad i zvanično rekoše na "Sportklubu" da će kanal SK (znači "normalan" kablovski) prenositi Makabi - Partizan iz Tel Aviva u 2. kolu (četvrtak, 27.10.)! Znači da je ovo gore što sam opisao stvarno postala realnost - smrdljivi RTS je skupio samo toliko "sitniša" da prenosi samo naše utakmice iz "Pionira"! Gostovanja će dakle biti na SK!
 
Последња измена:

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Sudijska trojka za Efes
Nek se jave nadlezne organe:)D) da daju svoje mislenje o ova trojica.

Ajde da ne ureknem, stvari stoje ovako:

Cerebuch je sudio protiv Makabija treću u Pioniru, a i protiv Reala kad smo dobili u Pioniru 2008. Sudio je i poraze protiv Brosea i Kahe (oba u gostima).

Bulto je sudio protiv Prokoma u gostima (pobjeda), kao i pobjedu protiv Efesa, Kecmanovim košem.

Anastopoulos je sudio protiv Ritasa na Badnje veče.

Sve u svemu, ne izgleda uopšte loše, posebno za ove utakmice koje smo igrali kući. Ne sviđa mi se što nema "jačeg" prvog sudije, ali ne bi trebalo da bude loše. Ko voli teorije zavjere - žabarima i Špancima odgovara da dobijemo Efes. :D
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Evo, sad i zvanično rekoše na "Sportklubu" da će kanal SK (znači "normalan" kablovski) prenositi Makabi - Partizan iz Tel Aviva u 2. kolu (četvrtak, 27.10.)! Znači da je ovo gore što sam opisao stvarno postala realnost - smrdljivi RTS je skupio samo toliko "sitniša" da prenosi samo naše utakmice iz "Pionira"! Gostovanja će dakle biti na SK!

Значи то је дефинитивно?! Маму ли им јебем лоповску баш...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Bulto je sudio protiv Prokoma u gostima (pobjeda),

Овде смо имали ретко добро суђење у гостима,мада ту је ако се не варам Ла Моника био главни судија, који је један од ретких "наших" судија, односно судија који нас није покрао, а и није подлегао притиску у пиониру против барсе,па не знам колики је овај утицај имао на суђење.
 
Последња измена:

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
@moraelyn
Hvala matori!
Od nabrojanih jedino Grk koliko-toliko mi je bio poznat zbog toga sto sam ga upamtio od utakmice sa Ritasom(bio je cini mi se glavni tada) i sudio je odlicno, skoro i da nisam primetio da postoje sudije na taj mec!:) Od ostalih nisam ih bas upamtio, posto bili uglavnom pomocnici i kao takvi nisu cesto u "centru paznje".
Manjifiko, u pravu si. Protiv Prokoma i Poljakoj glavni je bio Lamonika, a pored njega na terenu, svaki sudija je smesan!:)
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
au tijanicu slepcino. i sta sad ja da radim da dzedzim pored monitora i da se nadam da mi nece seckati stream za sport klub. ccc
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Ajde da ne ureknem, stvari stoje ovako:

Cerebuch je sudio protiv Makabija treću u Pioniru, a i protiv Reala kad smo dobili u Pioniru 2008. Sudio je i poraze protiv Brosea i Kahe (oba u gostima).

Bulto je sudio protiv Prokoma u gostima (pobjeda), kao i pobjedu protiv Efesa, Kecmanovim košem.

Anastopoulos je sudio protiv Ritasa na Badnje veče.

Sve u svemu, ne izgleda uopšte loše, posebno za ove utakmice koje smo igrali kući. Ne sviđa mi se što nema "jačeg" prvog sudije, ali ne bi trebalo da bude loše. Ko voli teorije zavjere - žabarima i Špancima odgovara da dobijemo Efes. :D
Ćerebuk (br. 16 na leđima) je sudio i protiv Ciganijakosa u Pioniru... Ona utakmica od koje je zapravo i krenula sezona iz snova!

Ma meni je pao kamen sa srca kad sam video da je letonsko govance Latiševs večeras sudilo Žalgiris-CSKA... Plašio sam se da nam ULEB ne pošalje sa zadatkom njega ili onu dvojicu Ukrajinaca... Sve u svemu, nije loše!
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Vidim da stanko Barac nije igrao za Efes u ligi, nije bio u sastavu...jel neka povreda u pitanju!? Jel zna neko mozda?
 

tortoise

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2007
Порука
120
Reaction score
2
Višak stranaca za tursku ligu. Igraće protiv nas.
 
Последња измена од уредника:

graha

Grobar
Учлањен(а)
13.09.2007
Порука
707
Reaction score
21
Jovanović: Efes traži viši nivo

18. oktobar 2011. 13:07 > 13:19
Partizan mt:s u četvrtak u Pioniru počinje novu evropsku avanturu. Plasman u Top 16 je velika želja, ali nije imperativ.

v221099p0.jpg



Egzistencija crno-belih u Evroligi lako se može podeliti na dva perioda - vreme adaptacije i građenja imena od 2001. do 2006. i vreme konstantnih uspeha (neki bi rekli i podviga), koje i dalje traje.

Pet sezona je Top 16 faza bila nedosanjani san, a onda je Partizan pet godina zaredom igrao Top 16, dva puta četvrtfinale plej-ofa, a jednom čak i Fajnal for.

To govori da prvaka Srbije nikada nije uputno unapred otpisati, pa tako ni ove sezone, kada su mu konkurenti Makabi, Real Madrid, Emporio Armani i Anadolu Efes - svi odreda brutalno pojačani tokom leta.

"Mi ćemo igrati pod imperativom samo protiv Šarlroa, ne umanjujući kvalitet tog tima", rekao je na konferenciji za novinare Vlade Jovanović.

"Naša grupa je posle žreba proglašena za najjaču u Evroligi, a u međuvremenu je postala jača od same sebe. Dogodila se velika seoba igrača iz NBA lige u Evropu, a skoro sve najveće zvezde došle su u našu grupu. Jesmo i mi doveli Pekovića, ali konkurenti su se više pojačali".

Počev od utakmice sa Efesom, u četvrtak od 19 časova, crno-beli će se oslanjati na "hemiju", borbenost i pune tribine kada igraju u svojoj dvorani. I na Nikolu Pekovića, naravno. Dok bude tu...

"Te energije, kakvu daje pun Pionir, nema nigde na svetu. Navijači će nas sigurno podići, učiniti da budemo bolji i uvek na maksimalnom broju obrtaja, ali ne znamo da li će to biti dovoljno da pobedimo nekog od favorita. Protiv majstora nekad odigraš najbolje što možeš, ali majstor ti opet da koš", slikovito je objasnio trener Partizana.

v221099p1.jpg


Jovanović je dodao da nema potrebe da posebno poziva navijače, jer će dvorana sigurno biti dupke puna. On je istakao da tu atmosferu nikada ne bi menjao za komfor Beogradske arene.

"Kuća je tamo gde jeste, makar neka druga bila lepša i prostranija. Ovde se dobro osećamo i mi i navijači, tako da Pionir za sada ostaje Partizanova kuća".

Za ekipu Efesa, u kojoj je zastavu Srbije od Igora Rakočevića preuzeo Duško Savanović, Jovanović je rekao da je uvek puno ulagala, ali da joj se to nije vraćalo.

Ove sezone je njihova želja još izraženija, zbog činjenice da će Fajnal for biti održan u Istanbulu.

"Fajnal for je minimum kojim će se oni zadovoljiti. Mi ćemo pokušati da se motivišemo i podignemo igru na viši nivo, jer su oni 'na papiru' znatno jači tim".

"Igraćemo bez alibija, naročito na svom parketu", obećao je Jovanović.

Kako trenutno stoje stvari, Milana Mačvana neće biti u timu, bar na utakmici sa Makabijem.

"Ista je situacija kao pre dva dana. I dalje smo u pregovorima, ali sada to već preti da postane dvosekli mač. Ako uspemo da ga dovedemo do Efesa, ispašće da smo kompletni, a on će sa nama provesti otprilike 120 minuta".

Kapiten ekipe Petar Božić složio se da je grupa u kojoj će igrati "jedna od najjačih".

"Sve ekipe su ekstremno pojačane, posebno one koje su na žrebu bile u četvrtom i petom šeširu (Efes i Armani). O kvalitetu, ambicijama i budžetu Efesa sve se zna. Breme favorita je na njima, ali imamo i mi svoje želje i igraćemo u skladu sa njima".

Veteran crno-belih unapred se raduje punim tribinama.

"Radosni smo zbog publike i predivne atmosfere u Pioniru. Ovu sezonu smo počeli bolje nego prethodne i zato su očekivanja navijača maksimalna. Spremni smo da odgovorimo na to".

(MONDO, foto: MN Press)
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Jebes mi sve, ja se nekako najvise plasim ovih "nasih" sto igraju u Efesu, Savanovica, Vujacica i u manjoj meri Ilievskog (mada i njega zna da prokenja). Turci kao turci su oduvek imali neki fantastican osecaj da se potpuno ukenjaju protiv nas. Pa oni su kao poznati po nekim zajebanim atmosferama, a ja ne znam da li smo bilo gde cesce dobijali ili igrali bar egal na strani nego kod turaka. Plase se oni nas kao kosarkaske nacije mnogo...Zato me i jeste zent ovih "nasih" kojima moze da proradi jebeni inat i ludost koju ne ocekujem kod turaka. Doduse, plus osmanlijama je sto su poterali malog egipcanina iz ekipe pa mozda postanu malo manji gubitnici.
Inace, i dobro je sto su oni postavili sebi za cilj final four...Pritisak je na njih veliki, a ocekivanja su im ipak nerealna. Mislim da su individualno jaci od nas, ali je to poprilicno marginalno...Mozemo protiv njih, a kada imas centre kao sto ih mi imamo, trpanjem lopte pod kos moze da se drzi prikljucak i tu onda par minuta ludnice moze da odluci tekmu.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Mislim da nam glavna opasnost preti spolja. Na 5 smo jaci, tu nema dileme, od Iljasove ne ocekujem vise od 6, 7 poena jer znamo kako igra pod pritiskom a i kad god smo u reprezentaciji odigrali solidnu odbranu na njemu nista nije mogao, za mene je on jako precenjen igrac. E sad, po meni, najveca pretnja ce nam biti Savanovic i Vujacic, pogotovu sut za 3p. Ako ih ne krene sut spolja, dobijamo 90%...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.854
Reaction score
9.869
Над Вујачићем Пера да одигра једну до две ''чвршће'' одбране и сце ће бити у најбољем реду:D.

Иљасова обично лоше одигра под притиском, али никад се не зна, има добар шут, можда га укења.

За победу свакако Пековић и Ло морају да дају максимум, уз запажене роле Лучића и Драгана. Нормално, ако успеју да испоштују протокол, очекује се и Мачванов одређени допринос. Кецман ће одрадити коју на искуство и мозак и све ће бити ОК.

Морамо ући у тучу, као што смо то радили у доба кад је Новица играо 4 позиције у тиму, и издејствовати такав критеријум, јер нам одговара. Физички смо доминантни, а ни техника нам не недостаје. Што мање лепршавости у игри и, што рекао Гершон, да направимо 100 фаулова, па нек свирају 25.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Najveći problem je Pekmenova fizička nespremnost. On je morao da dođe na pripreme bar 15 dana pre nego što je došao. Ali dobro, šta je tu je, i ovako je naš najbolji igrač. Perino iskustvo, Louova brzina, Kecmanova smirenost, trebalo bi da bude dosta uz pomoć navijača.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Sinoć smo već pričali o govnavom RTS-u, ali evo i vesti sa "Sportske centrale" na tu temu (ako je ovo pre za "Partizan i mediji" - prebacite tamo):
Partizan "šalta" kanale
18.10.11. 17:35
0 komentara
evroliga-turkis.jpg

Ljubitelji košarke koji budu poželeli da prate utakmice Partizana u Evroligi moraće to da rade na dva različita TV kanala tokom ove sezone.

Utakmice iz Pionira prenosiće Radio-televizija Srbije, dok će one sa gostujućih parketa biti moguće pratiti samo na kanalu SportKlub, koji ima ekskluzivno pravo prenosa utakmica Evrolige za Srbiju.

U dogovoru sa RTS omogućeno je da se utakmice sa domaćeg parketa ipak vide i na našoj najvećoj televiziji, dok će signal sa gostovanja biti emitovan samo na SportKlubu.

Tekst kopiran sa stranice Sportske centrale: http://sportskacentrala.com/?s=read&cat=2#ixzz1b9PoBlWI
Pizda li im materina, onako javno, kao javnom servisu...skupo im da plate i prenose sa naših gostovanja, skupo im čak i uz komentatora u Košutnjaku, a ne dao Bog da ga pošalju na gostovanje...

Govna smrdljiva...jebao vas FK koji vas još ponosno predstavlja kao sponzora kluba! :banghead

Ako ništa drugo, barem nas sa gostovanja neće nervirati Šarenac, nego će nas, ako Bog da, prenositi Srđa Radojević...ili Predrag Jurišević...samo da ne bude ona ciganska budala od Ilije Kovačića ("boooombaaaaaa..."...idiot)
Najveći problem je Pekmenova fizička nespremnost. On je morao da dođe na pripreme bar 15 dana pre nego što je došao...
Tačno, ali ovo boldovano je nažalost bilo nemoguće...A zamisli još da je C. Gora došla do finala EP...:D

No dobro, u četvrtak će i Raško biti skroz fit (što NIJE bio protiv Radničkog, zato i nije ulazio ni minut, nije htelo da se rizikuje bilo šta), imaćemo i trećeg teškaša centra na raspolaganju i to mnogo znači i samom Pekmenu...da odmori dodatno minut-dva, da dođe do vazduha...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
@ Je-Ne-A

Veruješ da sam na košarka.rs napisao skoro isto to vezano za majmuna Kovačića!?

Jebo li ga Navaaaaaaaaaaaaaaaaaroooooooooooo!

Nadam se da govno neće ni uvodnu emisiju pred naše utakmice da vodi!

Ne mogu da ga smislim još od sezone 2006/2007 kad je prenosio utakmicu TOP 16 i otvoreno navijao za Ciganijakos protiv CSKA... Da ne bude zabune, nama je tad trebala pobeda CSKA kako bi u teoriji ukoliko dobijemo Huventud u Badaloni (kao što i jesmo) odlučivalo poslednje kolo!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top