Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
da se ovo desilo FMP-u, odnosno ciganima koji navijaju za FMP pa su otišli na neko gostovanje
Kraj vica :buhaha :buhaha :buhaha :buhaha Dobaaaar! :D

Brate, pa oni ne idu ni na tekme u kojima su "domaći", jer im daleko da putuju iz Železnika na gostovanje u Pionir :D

Izvini, nije ništa protiv tebe i tvog upisa - sve si u pravu, ali je stvarno naučna fantastika, ne može prosto da se desi....
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.997
Reaction score
13.678
Локација
Kipar
Smajli je verovatno pokidao tetivu prsta. Nije teska povreda ali generalno pomoci nema, cak ni mikro hirurski zahvat ne garantuje izlecenje, prst ce ostati savijen. Nikakav problem za bavljenje kosarkom. Pricam na osnovu onog sto sam video.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Sto se Smajlija tice, izletela mu je ona prva falanga, ako se to tako zove. Slabiji je tu prst. Moze i da se vrati, pa se ispostavi da je tetiva OK, samo zategnuta. Bandaziranje svakako i oporavak prsta od vise meseci, ali uz mogucnost igre. Videcemo. Nisam ekspert, ali sam vidjao povredu uzivo.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar
Sutra ce se znati tezina povrede i hirurskog zahvata(Instagram od Tegija)
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ja stvarno razumem tvoju frustraciju ali klub je apsolutno bespomocan u ovim situacijama. Mi smo u ovom momentu totalno nebitni bilo kome tako da je bilo kakav pritisak nemoguc.
Ko sme taj može. Ko hoće taj nadje način.
Bespomoćan jer su pičke najveće (da izvinu dame)

Mogli su da ne startuju meč. Ne izadju na teren. I onako smo došli da izgubimo.
Mogao je da dodje pred ljude i da kaže ljudima da nece moci da udju s kartama i da im obezbedi mogućnost da kupe nove karte. Jbt ljudi dosli iz Amerike i ovi ih nisu pustili.
Ušlo stotinak naših preko hiljadu ostalo napolje.
Ako se sto čulo u hali kako bi se čulo 1200+.

Najmanje što može da uradi je da klub sutra obezbedi advokata za kolektivnu tužbu. Jer to je 1000 letova, smeštaja. Odmora. Gde bre to ima da u 7 sati pred meč poništavas karte.

Da je ušlo 1200 naših navijača druga bi se igra igrala tamo.

A pošumljeni nek se potrudi da nas ni u Madridu ne puste.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.997
Reaction score
13.678
Локација
Kipar
Ko sme taj može. Ko hoće taj nadje način.
Bespomoćan jer su pičke najveće (da izvinu dame)

Mogli su da ne startuju meč. Ne izadju na teren. I onako smo došli da izgubimo.
Mogao je da dodje pred ljude i da kaže ljudima da nece moci da udju s kartama i da im obezbedi mogućnost da kupe nove karte. Jbt ljudi dosli iz Amerike i ovi ih nisu pustili.
Ušlo stotinak naših preko hiljadu ostalo napolje.
Ako se sto čulo u hali kako bi se čulo 1200+.

Najmanje što može da uradi je da klub sutra obezbedi advokata za kolektivnu tužbu. Jer to je 1000 letova, smeštaja. Odmora. Gde bre to ima da u 7 sati pred meč poništavas karte.

Da je ušlo 1200 naših navijača druga bi se igra igrala tamo.

A pošumljeni nek se potrudi da nas ni u Madridu ne puste.

Ko su picke u Partizanu? Ajde bre ne lupaj gluposti. Da ne izadju na teren?
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
353
Reaction score
2.222
Локација
Kraljevo
Mogao je klub da izda zvanično saopštenje u toku dana i lepo objasni ljudima i kraj priče, a ne da pratimo borbu ostoje na twitteru.
Nije slučajno što Dule ne prilazi ljudima koji su trenutno u Partizanu.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.997
Reaction score
13.678
Локација
Kipar
Mogao je klub da izda zvanično saopštenje u toku dana i lepo objasni ljudima i kraj priče, a ne da pratimo borbu ostoje na twitteru.
Nije slučajno što Dule ne prilazi ljudima koji su trenutno u Partizanu.

Koliko se pacova javlja kad god se ukaze prilika. Sta da ti objasni ako su ovi doneli odluku danas? Kome Dule ne prilazi? Kakvi su se klosari namnozili na forumu. Jel to instrukcije iz pudlicine kancelarije glodari?
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
I picke su u upravi, naravno.

I trebalo je da se izadje i odigra cvrsto, naravno. Malo smo podbacili u cvrstini kako je utakmica odmicala.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Prvo da kažem da mi je žao svih koji nisu ušli i da mi je bilo bedno što sam ja ušao a onoliko ljudi ostalo ispred!

Ušao sam zahvaljujući činjenici da sam košarkaški trener i da su mi ovde u Barseloni na školovanji dve igračice iz Tirane koje sam trenirao, koje su na svoje pasoše i pasoš drugarice sa faksa iz Španije uzele nove karte na blagajni, pa su morale da objašnjavaju na ulazu na španskom da sam trener njihov gost i tako su me pustili uz detaljan pretres da slučajno nemam nešto Partizanovo...

Lovili su nas po hali, nismo smeli da odreagujemo, samo sedenje mirno van tog našeg sektora inače ekspresan izlazak...

Nemam snage za više...
Snašao sam se, ali ponavljam da mi je iskreno mnogo žao drugih koji nisu..
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Koliko se pacova javlja kad god se ukaze prilika. Sta da ti objasni ako su ovi doneli odluku danas? Kome Dule ne prilazi? Kakvi su se klosari namnozili na forumu. Jel to instrukcije iz pudlicine kancelarije glodari?
Aj sad se lepo pokri ušima i nabi se u misiju rupu. Jebo te Ostoja u dupe.
1200 navijača se organizovalo da dodje u Španiju, kupi kartu 2 meseca unapred. I ds ti kao uprava kluba nemas obraz da izadjes pred navijače. Da im kažeš nešto. Da im pomognes.
Napisao pismo predsedniku kluba. Mozes misliti. Ostoja veliko mudo pa će njegovo pismo mnogo da znaci.

Ovo je strasna bruka za nas klub.
Strasna. I to niko neće moći da opere sada.

I onda dodje majmun i proziva ljude koji su uzeli odmore. Platili stotine evra i prešli hiljade?
kilometara da su pudlicini botovi?

A sta si ti decko onda.
Ovo je prvi put u životu da sam uvredio člana foruma. Ali ne mogu da verujem sta sam ja gore pročitao.
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
394
Reaction score
1.455
Je l' mora baš posle svakog poraza da se pljune po našem bivšem igraču koji igra za protivničku ekipu?

Na osnovu čega si zaključio da je Veseli zaboravio 3 godine u Partizanu? Na osnovu toga što je gestikulirao da je lopta za Barselonu, povodom one pogrešne odluke sudija nakon čega su dolelili loptu nama, a ne njima, iako se na ponovljenom snimku jasno videlo da je Lesor zaista igrao poslednji?

Morao sam ovo prokomentarisati, jer sam očekivao da će se neko javiti da pljune po Janu po nekom automatizmu nakon poraza od klubova gde igraju bivši igrači.
Jel pljuvanje ako prokomentarišem potez ili poteze koji se lično meni nije ili nisu dopali?
Pa forum je valjda za to, a i mislim da sam bio pristojan a nikako izneo pljuvačinu na Janov račun.
Jako mi smeta kada se neko ko je bio kod nas ponaša nezahvalno i nekorektno i uvek ću to iznositi.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Mislim da se Ostojina uloga i uloga kluba malo precenjuje ovde. Potpuno mi nejasna situacija da se gnev preliva na Ostoju. Ljudi, kupili ste karte od BC Barselona, oni vam zabranili ulaz svega 7 sati pre tekme.

Sasvim je ok tražiti od našeg kluba da se pruži pomoć u pogledu nekakve zajedničke tužbe, u redu je potpuno tražiti i zaštitu od naše ambasade. Ali pljuvati po Ostoji zbog svega što se desilo je previše zlonamerno, taman da je reč i o jednom običnom limaru. JBG gnev je opravdan, ali mislim da je usmeren na pogrešnu stranu ovoga puta...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Nisam video nijedan momenat gde se poneo nekorektno u utakmici. Ni divljao, ni prozivao. Podizao nase sa poda, caskao. Preteruje se sa tim tumacenjem reakcija.

EDIT: da pojasnim u vezi ostoje. Napisao je pisamce i objavio na twitteru, kao cisto marketing potez. Mogao je mnogo vecu buku da napravi. Ima jos vremena da se opere. Da se resava ovo na nivou EL i da pomogne navijacima za kolektivnu tuzbu olosa.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ljudi su bili ubeđeni da ce da udju.
Niko nije došao reč da im kaže. Vrteli se kao slepci oko hale i pokušavali da udju.
Preusmeravali ih na gostujući sektor a tamo zaključano.
Čemu služi onda uprava?
Da ide na predsednistvo sekte. Da presadjuje kosu i salje mailove?
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.997
Reaction score
13.678
Локација
Kipar
Vec si potvrdio svoj IQ
Aj sad se lepo pokri ušima i nabi se u misiju rupu. Jebo te Ostoja u dupe.
1200 navijača se organizovalo da dodje u Španiju, kupi kartu 2 meseca unapred. I ds ti kao uprava kluba nemas obraz da izadjes pred navijače. Da im kažeš nešto. Da im pomognes.
Napisao pismo predsedniku kluba. Mozes misliti. Ostoja veliko mudo pa će njegovo pismo mnogo da znaci.

Ovo je strasna bruka za nas klub.
Strasna. I to niko neće moći da opere sada.

I onda dodje majmun i proziva ljude koji su uzeli odmore. Platili stotine evra i prešli hiljade?
kilometara da su pudlicini botovi?

A sta si ti decko onda.
Ovo je prvi put u životu da sam uvredio člana foruma. Ali ne mogu da verujem sta sam ja gore pročitao.

Izgleda da ti je sva pamet bila u slepom crevu.
Neverovatno je da covek sa osnovnom skolom moze da ima ovakvu percepciju stvarnosti.
Koji Ostoja moronu? Kupio si prvi put u zivotu kartu za neku destinaciju izvan Doboja I ocekujes da se ceo svet stavi u tvoju sluzbu?

P.S. Cuvaj se opozicije.
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.636
Reaction score
970
Локација
Морава
Ја сам ушао на фору и то из четвртог покушаја, на половини друге четвртине. Срамота је за клуб да гомила људи са картама купљеним пре два месеца остане испред хале. Ово "отказивање" карата на дан меча је незабележено до сад, а реакција клуба на шиканирање својих навијача је скандалозна.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Uprava kluba Partizan nije nadležna za ovo što se dogodilo. Pre bih rekao da ambasada treba da se uključi ali post-festum. Nije realno očekivati da se ekspresno reši na način da ljudi uđu. Tekma je prošla, ciganija je to i znala da će se desiti i verovatno su spremni da plate ceh - zato ih treba odrati. Za korišćenje odmora /koji ne može da se vrati/, za propalu dobit /eventualno/, za svaku imovinsku štetu /hotel, avion, gorivo, ulaznica/ i na kraju duševni bol /ili kako god to advokati tamo nazivaju - nenadoknadivost gledanja te tekme koja je prošla i neće da se vrati/.

Dakle, sve kapiram i sve se slažem ali nikakve veze ovo sa KKP nema. U jednom sam trenutku pomislio "Da se ovo desilo Ostoji, živog bismo ga spalili"... Kad ono međutim, kao da se njemu sve desilo a ne upravi BC Barselona - još bi po ovde nekima KKP mogao da naknadi štetu, a to nema baš puno veze sa realnosti. Preterujete. Krivac je na drugoj strani a ne u KKP.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top