Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Dobro, brate, naravno da nije mogao da resi i da nije nadlezan i da je za zejabavanje drzavljana neke drzave, nadlezna ambasada te drzave, ako drzava postoji.

Poenta je sto je odradio alibi reakciju, da bude cisto da je nesto uradio, da niej cutao. Ako je pricao, morao je ''glasnije''.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ne nego je reagovao da bi mogao i EL da se obrati eventualno. Ako je alibi njegovo pisanije, onda je alibi i Žocova izjava. A ne verujem da jeste /i jedna i druga/. Prosto, uradio je jedino što je realno i mogao u tako kratkom roku e sad alibi ili ne, jebem li ga.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.996
Reaction score
13.619
Локација
Kipar
Krivac je Laporta i niko drugi

Ma jok, vidis da rudnicki bik misli da je za njegovih 700 evra kriv Ostoja, Zeljko I uprava kk Partizan, tim redom. Velika bruka za klub. Trebali su da istupe iz Evrolige. On je operisan ali je mnogo vise povredjen odnosom prema njegovoj rezervaciji.
Vucic, na primer, to nikad ne bi dozvolio, marinika mozda.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Ne nego je reagovao da bi mogao i EL da se obrati eventualno. Ako je alibi njegovo pisanije, onda je alibi i Žocova izjava. A ne verujem da jeste /i jedna i druga/. Prosto, uradio je jedino što je realno i mogao u tako kratkom roku e sad alibi ili ne, jebem li ga.
Zocova izjava je priprema i onoliko koliko trener moze i treba da kaze. Savrseno odmereno. A i nervozno na konferenciji da im ne jebe sve (da proste ljudi na forumu kojima smeta psovanje).

Ostojina je budalastina. ALi vrtimo se u krug, nebitna prica. Bitan je epilog.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ne nego je reagovao da bi mogao i EL da se obrati eventualno. Ako je alibi njegovo pisanije, onda je alibi i Žocova izjava. A ne verujem da jeste /i jedna i druga/. Prosto, uradio je jedino što je realno i mogao u tako kratkom roku e sad alibi ili ne, jebem li ga.
Zocu je zadatak da brine o terenu. Sigurno neće da dozvoljava sebi da pred meč juri to.

7, 8 sati nije tako malo vremena.
A navijača je bilo mnogo.
Ako su obezbedili sektor za gostujuće, trebali su i da im omoguće da udju na taj sektor.
Niko nije sišao do navijača išta da im kaže. Pravi predsednik ne bi ni ušao dok mu ne udju navijači.
Tako bi pokupio poene za sebe ako ništa drugo.
Ali ovaj je glup i za toliko...
 

Anonymous

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
169
Reaction score
928
Ljudi razumijem da je strašno ovo što se dogodilo i da ste isfrustrirani, ali molim vas da mi objasnite zašto je ovo SRAMOTA za naš klub, šta mislite da se moglo uraditi, a da odgovor nije da se ne izađe na teren?

Ovo je jedna VELIKA SRAMOTA za klub kao što je Barselona, ali ni to me ne iznenađuje jer su ciganšture. Mislim da su oni ovo smišljeno uradili, da nije smišljeno bar ne bi ganjali ljude po hali, koji su se snašli i nekako ušli, i ne bi ovoliko sve digli da se ne dopusti ulazak našima. Govna su u kontra ritmu i usrali su se da bi i ovo mogli izgubiti da je ušlo 2000 Grobara, jer im je publika malo jača od limunade, a znaju kakve su ložione naši igrači, pa su se sjetili zakona!

Što se reakcije naših tiče, nadam se da su bar pokušali uraditi što je do njih, a znamo da država neće uraditi ništa.

Ljudi, nije vrijeme da se međusobno udaramo, jer će govna ovo iskoristiti da nastave rovariti među igračima i gdje god stignu, i naprave i od ovoga nešto više, počelo se sa “slučajem Papapetru”, krenuo je ćoravi na turneju četiri skakaonice, NE SMIJEMO DOZVOLITI DA NAS URUŠAVAJU I POMOĆI IM U TOME!!!

Još jednom, svaka čast svakome kome je Partizan u srcu i ko je bio u Španiji, svaka čast momcima koji su uspjeli ući na navijanju.

Poraz ništa neočekivano, ne znamo sa špancima, pogotovo na strani. Volim Partizan!
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Svakako bi pokupio poene al mislim da bi epilog bio isti.. Mada, to je svakako mogao da uradi, slažem se. Al što kaže @Rade vrtimo se u krug.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.996
Reaction score
13.619
Локација
Kipar
Zocu je zadatak da brine o terenu. Sigurno neće da dozvoljava sebi da pred meč juri to.

7, 8 sati nije tako malo vremena.
A navijača je bilo mnogo.
Ako su obezbedili sektor za gostujuće, trebali su i da im omoguće da udju na taj sektor.
Niko nije sišao do navijača išta da im kaže. Pravi predsednik ne bi ni ušao dok mu ne udju navijači.
Tako bi pokupio poene za sebe ako ništa drugo.
Ali ovaj je glup i za toliko...

Ako se slozimo da je ostoja osnovna jedinica za glupost ti si dostigao 2K ostoja sa tendencijom za dalji rast.
Da ne bi pomislio slucajno da sam ostojin fan samo da izjavim - ostoja picko snsovska.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Cisto formalno pravno nisu kupili karte od BC Barcelone jer ona postoji koliko I rahmetli crvena kurva.
Kupili su karte od kosarkaske sekcije FC Barcelone. Nadam se da ce momci I devojke koji su kupili karte, platili put, smestaj I izdvojili vreme za sve to nekako uspeti da naplate bezobraznim katalonskim jajarama.
Klub moze pomoci (ako hoce) I da digne vecu buku da se ovakve zajebancije ne ponove.
Sto se tice utakmice solidno smo se drzali u prvoj cetvrtini. Ali onda smo zataili u drugoj I dozvolili ovima (koji do tada nisu blistali) da okrenu situaciju. Pocetak trece je licilo na mucenje od druge cetvrtine sut nije nam isao podbacili smo u skokovima I oni su se odlepili. To je to vidimo se u Beogradu. Nadam se samo da ce Smajli proci sa laksom povredom I nece morati opet da pauzira dugo.
Momcima zelim da se opuste I da natrpaju Real kad vec nisu ove. Ali ako opet izgube ne cu se previse stresirati I zamerati Im, bitno je sledeci ponedeljak da sex bude zagarantovan I da natrpaju crvenu kurvetinu.
Sve u nju
Vucicu Pedercino

Aaa da zaboravio sam da se najebem sudijama sve zensko sto imaju po kuci. Govna raspala
 
Последња измена:

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
335
Reaction score
832
Локација
Kraljevo
nakon sinocne utakmice, posle utiska oko cele situacije sa ciganskim potezom da ljudima uskrate prisustvo na utakmici meni je najjaci utisak da smo mi i dalje tim koje drugi timovi "maltretiraju" u odbrani, a nikako obratno.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.186
Reaction score
2.809
Локација
Где год ОН да игра!!!
Молим све Гробаре који су јуче оштећени у Барселони да се организују, ангажују адвокате и туже фудбалски клуб Барселона, за нанети душевни и материјални бол, шиканирање, угрожавање права итд.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Ko je pratio prosle godine utakmicu u ligi evrope Barsa -Ajntraht i desavanja za vreme i posle utakmice u kojoj je bilo ogroman broj navijaca Ajntrahta , nije iznenadjen ovim seljackim potezom. Tada je Barsa ispala a Laporta zestoko kritikovan sto je dozvolio da na tribinama bude takvo stanje. Posle toga su u fudbalu preduzeli mere da se to ne desava a ocigledno da u kosarci nisu ocekivali isto.
Ovo se na bilo kom sudu pa cak i na spanskom sigurno dobija spor , ali ocigledno da je Laporta bio spreman i na to.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.394
Reaction score
2.088
Nazalost nasi glavni rivali i dalje bice fmp, Buducnost, Cedevita Olimpija a svaka pobeda u evroligi je veliki uspeh za nas. Imamo ozbilnog trenera na klupi par ozbiljnuh igraca za i odlicnu publiku za veci uspeh u evroligu potrebno je jaci budjet i par vrhunskih igraca. da Partizan nije klub sa Balkana sada bi bio u rangu jednog Reala i ostalih vrhunskih klubova.
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
207
Reaction score
1.294
Mi svakako imamo tim koji moze da se "pobije" za mesto medju prvih osam na tabeli, sa velikim sansama da u tome uspe i za to nam nisu neophodne poobede u gostima protiv neuporedivo finansijski mocnijih klubova, kao sto je Barselona. Treba biti pametan i izabrati prioritete, a prioritet je svakako rezultat protiv fmp2 u ponedeljak, jer bi pobedom prakticno cementirali prvo mesto u ABA.
Ne brine me malo losija igra Pantera protiv Barse, jer zna se sta sada sledi na iducih 5 utakmica :)
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.069
Reaction score
36.050
Smailagic pokidao tetivu na prstu sake

Smajli je verovatno pokidao tetivu prsta. Nije teska povreda ali generalno pomoci nema, cak ni mikro hirurski zahvat ne garantuje izlecenje, prst ce ostati savijen.
Netačno, imao identičnu povredu prošle godine i osim što smara činjenica da te ništa ne boli, a ne smeš da "koristiš" prst, ništa strašno. Samo iziskuje disciplinu i strpljenje. Posle oporavka prst je potpuno isti i sasvim funkcionalan.

Šteta za Smajlija jer se tek vratio iz jedne povrede.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Ovo se na bilo kom sudu pa cak i na spanskom sigurno dobija spor
Ljudi, žao mi je što ste očekivali gostovanje za pamćenje, a dobili priliku da zauvek pamtite kako vas sa uredno plaćenim kartama nisu pustili u halu...
...ali verujem da je tamo bilo dosta vas mlađih, koji nemate ličnog iskustva sa šikaniranjima koje su nam ,,demokratske,, vlade, države i institucije priređivale koju deceniju ranije...
Ne znam kako je sad, ali mislim da je tada svaki obični carinik na granici imao ,,diskreciono pravo,, da vas ne pusti u njegovu zemlju, ako mu se tako ćefne, a verujem da ta prava i dalje poseduju pojedinačne države, policije, UEFA, Evroliga, klubovi, gradovi, itd...da vas ne puste na svoj stadion, u halu, itd...ja sam svojevremeno recimo uzimao odmor od firme, podnosio sva dokumenta koja su tražili, imao garancije od rođaka kod kojih ću biti, da bih dobio vizu za ulazak tamo gde oni žive, pa mi je jedna evropska ambasada, posle nekoliko dana čekanja samo vratila pasoš bez vize. I bez obrazloženja. Može im se.

Jednostavno, kad idete kod tih zlotvora, morate dobro da se informišete , da li je sve baš tako kako vi mislite (ljudska prava, privatna svojina, ja sam platio) ili ne...imamo primer sa našim FK-om u Evropi kako to ide - nekad organizovani navijači mogu, nekad ne mogu, nekad ih kao vodi klub, nekad ih kao ne vodi, neorganizovani možda mogu, a možda i ne mogu...

To što u ustavima i zakonima piše, to može mačku o rep u pojedinačnim slučajevima, jer postoje još hiljade dopuna, izmena i uredbi, koje omogućavaju da vas pravnici jebu kako njima odgovara, jer obično istovremeno postoje uredbe koje su potpuno suprotstavljane jedna drugoj po smislu, pa zakon, država, advokati, uvek izaberu onu koja NJIMA a ne VAMA odgovara...

Želim vam sve najbolje, da dobijete Barselonu na sudu, i ,,debelu,, nadoknadu za maltretiranje i šikaniranje od sinoć...ali...sa sudovima se nikad ne zna: ni koliko će da vas košta, ni koliko će da traje to dok čekate na pravdu, ni da li ćete pravdu na kraju krajeva dobiti...

I zato uvek:

SMRT FAŠIZMU - ŽIVEO PARTIZAN!

Napred na Madrid! :šal
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top