Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
400
Reaction score
1.503
Sramota koliko ne igramo odbranu.
Jebite se više zgadiste mi košarku kad je tako igrate!
Panter je čovek klasičan dalgadžija, nekad sipe 30 poena - ali svaku desetu utakmicu, a nekad, kao večeras, se ponaša kao da je sam na terenu i kao da je u pitanju trening a ne bitna evroligaška utakmica.
Očigledno sam pogrešio u vezi njega kad sam pomislio da je on kapiten, on niti je to niti je neko kome se može verovati, pogotovo kad je frka.
Koliko promašaja, koliko izgubljenih lopti...
Amaterski smo izgledali večeras.
Mi aut ne umemo da izvedemo kako treba.
Primamo koševe znači da se ljudi nisu oznojili a mi dok damo koš jebeni pizdim svaki napad.
IGRAJTE ODBRANU LJUDI!
Nema smisla, gleda vas ubedljivo najviše publike u evropi, da li vas je bar malo sramota?!
Oladiše me ljudi neverovatno šta su uspeli.
Dante Exum i Matias Lessort jedini igraju nešto, ostali ne dolaze na utakmce.
Mrš bre u pičku materinu.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.449
Reaction score
4.801
Sve po starom... vašarska košarka, kurcobolja... i dalje bez odbrane i bez skoka... sve što smo "odbranili" su u stvari ispale lopte i neprecizni pasovi protivnika... novo je što se i napad raspao...
ovo nije običan poraz koji se dešava... ovaj poraz je posledica lošeg rada, lošeg sistema... to se neće promeniti preko noći, a ako se nekad i promeni već ćemo biti zakucani na dnu tabele...
ne vidim kako možemo da dobijemo cigane... polako i neprimetno prelazim u ono najgore moguće stanje - ravnodušnost.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Opet stotka. Idemo do sledeće stotke. Ništa se ne menja u odbrani... Ogroman kiks za top8 od direktnog konkurenta i plašim se da ćemo se teško izvući iz ovakvog niza poraza...
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Ne mogu da odbrane nista pa to ti je. Polako ali sigurno sezona odlazi.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.087
Reaction score
5.040
Локација
vezenemam
Bravo za još jednu stotku!

Odbrane bez.
Divljanje u napadu.
Yup, NBA all around.
A kažu da Željko ne bi mogao biti NBA trener.

Roviti Lesor bez treninga najbolji igrač?
Hajde da se ne zajebavamo više.

Jel napadamo kup ove sezone?
Fali nam još par igrača tipa Panter, Ledej, Naneli, Poljak...

Najiskrenije zavidim svima koji uživaju u ovoj sezoni.

p.s.
komentar napisan dok smo vodili u četvrtoj.
jedini dodatak je ova prva rečenica.
a sad ću da batalim "pluvanje" i malo odmorim od KK tema.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Katastrofalna odbrana.
Ne znam zašto je tako, ali je to činjenično stanje.
Vjerujem Željku i da će stanje da se popravi, samo ne znam kad.
 

acaca1

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
22
Reaction score
49
Локација
Lazarevac
Ne ide ovako.Zasto je Zeljko dovodio ostale igrace ako nema poverenja u njih,samo da se popuni broj?
Ne igramo odbranu a 6,7 igraca nam igra celu utakmicu i onda dodjemo u problem da nam i nasi dobri suteri ne mogu nista da ubace zbog umora.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ne znam sta nam je ciniti… po ovome sto vidim bas se mucimo i raspadamo… tesko stizemo zaostatak a lako gubimo sto je posledica odbrane tj nemanje iste…

Uh…
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nema smisla ovde nešto analizirati i pisati bilo šta sve dok se igra ovakva odbrana, odnosno ne igra.

Ovim porazom TOP 8 Evrolige je sve dalje. Četvrti poraz zaredom ukupno... teška priča.
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Mislim da cemo se zahvaliti Slovaku. Poceo je, posle ga menja Tristan. Sve sto moze Slovak, moze i Tristan. Treba nam trojka pod hitno, Papu na 4, vidim vec ga pomeraju.Treba nam neko ko lako poentira, iz jednostavnih pokreta. Naneli, Ledej, Papa, Kevin se svi tele do kosa.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Kad odbranimo vezana dva ili tri napada , onda cu znati da smo na dobrom putu..ovako sve po starom, kako ide ova sezona svaki mec nam ne gine sto poena da dajemo i primamo..uzas!
 

GoxyBG04

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
122
Reaction score
196
Локација
Beograd
Sta reci a ne zaplakati. Bas postaje frustrirajuce, malo pa malo nam svakk da 100 koseva, mada, igrao se produzetak al to ne menja činjenicu da odbranu ne igramo. Ili, igramo kao amateri.

Ja stvarno ne kapiram sta je njiima, zar ne kapiraju da ovakve utakmice kod kuce moramo da dobijamo. Oni nisu Real, Efes, Barselona pa da kazes "jbg ne moze se s njima..", ovakve moramo da dobijamo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top