Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Panter: Srećan sam u Partizanu, želim da se plasiramo na Fajnal-for!

image00005_19-750x465.jpg


U narednoj sezoni sa crno-belima želi da igra na završnom turniru Evrolige.

„Voleo bih da obezbedimo plej-of i plasiramo se na Fajnal-for, kao i da nastavim da budem među najboljim igračima Evrolige”, zaključio je Kevin Panter.
 

Astralis901

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
63
Reaction score
218
Локација
Republika Srpska
Da li bi mi mogao neko reci, ili dati, neki kontakt od ljudi koji su u Grobari Pariz ili Grobari Cirih, ili neka organizacija Grobara u dijaspori?

Interesovalo bi me, da li karte uzimaju unaprijed, za koje dijelove tribina i slicno.
Hvala
 

napadajpfc

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
8
Reaction score
8
Локација
Novi sad
Po meni veoma dobar raspored u oktobru, 2 solidna gostovanja (da dobijemo bar jedno) i 3 tekme u prepunoj areni. Veoma je vazan taj oktobar da udjemo u sledeci mesec makar sa skorom 4-1 jer je onda paklen raspored. I onda decembar opet okej. Sto se tice navijanja jel zna neko gde ce se kop nalaziti sad u areni?
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
uvek sam za ravnomerno ujednacen raspored.Mislim da je svakako bolje nego ti konkurenti na startu,a svi najjaci na kraju.Pogotovo sto se tada igraju i bitne ABA utakmice.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.057
Reaction score
4.204
Локација
Humska 1
Voleo bih samo da smanjimo gas i da malo skromnijeg razmisljanja udjemo svi kolektivno u sve ovo. Ide sve u lepom pravcu ali nemojmo upadati u euforiju pre vremena. Utakmicu po utakmicu.

Ocekujem i na raznim gostovanjima ozbiljan broj nasih navijaca i podrsku.

Volim Partizan!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.177
Reaction score
36.628
Lepo su smislili ovo, back to back gostovanja u istoj drzavi smanjuju umor igraca od putovanja, a i daje razlog gostujucim navijacima da putuju. Raspored kao raspored je manje bitan, sve ekipe su jake i zna se sta moramo da uradimo da udjemo u top 8.

Ako je raspored tačan onda baš i nije dobro.

3. Novembar - Atina
10. Novembar - Atina

Nešto nisam siguran da ćemo u tih 7 dana biti slobodni da odmaramo u Grčkoj.
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Ako je raspored tačan onda baš i nije dobro.

3. Novembar - Atina
10. Novembar - Atina

Nešto nisam siguran da ćemo u tih 7 dana biti slobodni da odmaramo u Grčkoj.
U pravu si, prevideo sam to, imamo dve back to back utakmice u Spaniji (22. i 24. Novembar) i Italiji (7. i 9. Mart). Pogledao sam i ciganski raspored i takodje imaju istu stvar, tako da bih rekao da je taj razmak od 7 dana i dva Grcka gostovanja slucajnost u pravljenju kalendara, verovatno sve (ili bar vecina) ekipa ima dva back to back gostovanja. Previse sam lenj da bih proveravao i za druge :D
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.604
Reaction score
5.282
Voleo bih samo da smanjimo gas i da malo skromnijeg razmisljanja udjemo svi kolektivno u sve ovo. Ide sve u lepom pravcu ali nemojmo upadati u euforiju pre vremena. Utakmicu po utakmicu.

Ocekujem i na raznim gostovanjima ozbiljan broj nasih navijaca i podrsku.

Volim Partizan!
Slazem se skroz. Euforija kao da smo vec na f4. Kao da Egzum i Naneli garantuju top rezultat. Jesu sve to igraci za takmicenje koje se spremamo ali budite na zemlji uvek da se ne desi neka "bursa". Ovde ljudi idu iz ocaja u osvajmo sve pa opet padaju u ocaj. Sve je ovo normalno ali sto manje nerealnih ocekivanja to bolje i za nas i za ekipu.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.155
Reaction score
3.671
Samo je bitna razlika to sto je prosle sezone Zoc promjenio samo pola nasljedjenog tima. I to u hodu pa se zavrsilo nekad u novembru.
A sada je promjenjena i druga polovina a nije ni sredina jula.

Ako objektivno sagledamo, po snazi rostera smo od 8 do 10 mjesta. Naravno, ovo ne podrazumjeva trenera, navijace..
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ne možeš to da sagledavaš dolk ekipe ne dovedu igrače.
Evo Monako je na primer potpisao samo 2-3 igrača, i od njih smo trenutno jači. Ne znači da ćemo biti kad potpišu svi :D
 

state_of_mind

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
40
Reaction score
70
Локација
Beograd
18-ti oktobar Armani Milano
20-ti oktobar Virtus

Crna Gora dolazi, svi koje znam dolaze na te prve dvije. Za ostale cemo vidjet sto i kako cemo birat.
Ali za te kupujemo kartu odmah cim puste. Tako da znate, ocekujemo ludilo i ocekujemo napad na titulu. Da, da..ajde da se ne zalecemo i ne dizemo euforiju a nismo jos ni poceli. E ne moze to kod mene, idemo na titulu jer u svakom drugom scenariju nebi bilo zanimljivo :D
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.823
Reaction score
9.778
Ko kaze da mi necemo jos potpisivati? :D

Neka se rasporede kako zele, tamo smo gde pripadamo i gazicemo spram mogucnosti :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top