Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.494
Reaction score
21.581
Локација
Beograd
Jes' vala, Melejleb se iscimao u Mersnu da bi zaradio platu, kao i Marić u Đironi. Šta sve čovek neće pročitati...
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Zaboravicu sve ove poraze na strani i loše igre,ali pod jednim uslovom.
Taj uslov je pobeda nad onim ogavnim i lažnim prigradskim klubom koji je negacija sporta.
Tu očekujem od igrača Partizana da im jebu majku.
Samo to.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
To bi bilo to, ostatak EL igramo bez pritiska, možemo da "uživamo" u košarci.

Ne bih ja ništa još otpisivao dok nas i matematika ne otpiše. A bez pritiska igrati nije partizanski. Revijalno i bez pritiska neka igra FMP, Partizan ili neka se takmiči ili nek ne učestvuje. Nema lepe košarke u kojoj se gubi na glupost. Nema lepote u seksu ako si često jebena strane

TOP 8 je primarni cilj kada god da u EL učestvujemo. Sekundarni cilj je da se osvoji EL.

Neću da kritikujem sada jer se rezultat računa na kraju... Na kraju ću da kritikujem ako bude potrebno /čisto da se najavim, da ne moraju prozivke odmah već tamo kasnije, ako bude trebalo/ :D

Sledeće kolo može ili da nam preokrene sezonu ili da nas baš sjebe. Ali u svakom slučaju, čekam matematiku. Ima još dosta do kraja. Na ABA se ne osvrćem jer je privatno takmičenje u kome se pobednik zna i pre početka.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.568
Reaction score
5.170
Klub je kada je Zeljko Obradovic dosao,postavio cilj da se za tri godine igra Evroliga. Evo nas u drugoj, za zelenim stolom,ali je igramo. Cilj je ostvaren i pre isteka roka. Sta bi bilo da nije ove godine, pitanje je sta bismo i kako bismo i da li bi uopste gledali sve ove strance koji igraju za nas. Namerno kazem strance jer Partizan nije imao opciju hoces Lucica ili Papapeutra pa Partizan izabrao Grka. Po meni za sada skroz zadovoljovajuca prva sezona u Evroligi i ako smo trebali imati barem 3 pobede vise ali Boze moj. Ove utakmice bice zlatna vredne za gro ekipe za kraj sezone a i za onu sledecu ko bude ostao. A nadam se da ce vecina ostati. Svakako mnogo vise iskustva nego da smo igrali EC ove sezone. A i opet kazem pitanje je kakav bi sastav bio. Ima tu stranaca koje bi sledece sezone morali da vrate ono sto im je Partizan dao. A to je vracanje na mapu kosarke,kao sto je slucaj sa Lesorom. Samo polako i strpljivo. Podrska pa kako bude.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.209
Reaction score
3.935
Локација
Uvek uz Partizan
Jedino ne razumem sve koji pišu prva sezona u Evroligi na koji način očekujete da dođemo do druge sezone u EL? To je ono što mene brine. I kada izgubimo u Valensiji ja se brinem zbog naše igre a ne zbog plasmana u top 8. Sa ovom igrom ne vidim kako ćemo se na terenu plasirati u EL.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Jedino ne razumem sve koji pišu prva sezona u Evroligi na koji način očekujete da dođemo do druge sezone u EL? To je ono što mene brine. I kada izgubimo u Valensiji ja se brinem zbog naše igre a ne zbog plasmana u top 8. Sa ovom igrom ne vidim kako ćemo se na terenu plasirati u EL.
Nama je od egzistencijalne vaznosti da budemo u evroligi kad se ona bude prosirivala. Jer to ce biti zadnji voz, ko upadne tad upao je a ko izvisi izvisio je . Za citav proces a to je zadrzavanje tima njegovo jacanje i napredak je bitno da imamo kontinuitet u evroligi kad se o tome bude odlucivalo . Jedino sto je koliko toliko sigurno za sledecu sezonu je preko ABA. Drugi put je opet pozivnica ali to je na dugom stapu. Zato nije nimalo slucajno sto se ovoliko novca dalo ciganima i to kad je sezona vec pocela.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ljudi rano ste počeli da podvlačite crtu ove i prizivate sledeću sezonu. TOP 8 nije nedostižan /još uvek/. Jebem sve navijače FMP-a kojima TOP 8 nije nedvosmisleni cilj za ovu sezonu i sve te koji bi revijalno da eto prate košarku. Partizan može u BETON LIGU ali MORA da ima ambiciju da istu OSVOJI. Druga je stvar da li hoće ili neće - to često ne zavisi samo od nas.

Moramo voditi računa o renomeu kluba. TOP 8 može da se ispusti ali sredina tabele i konstantna borba do zadnjeg kola za taj TOP 8 ne sme da izostane... Sve drugo je moralisanje i sviranje kurcu. Ne znam da li dostižemo TOP 8 ali sam ubeđen da mi EL osvajamo u slučaju da uspemo. Ali će da bude teškoooo. I znam koliko ću samo da popizdim ako se ambicija ne ostvari.

Nemojte ničega unapred da se odričete. Efes je KUĆI večeras izgubio od Bayerna. Žalgiris je dobio FMP

1674246250948.jpeg

Maccabi sledeće kolo gostuje OLY
Mi gostujemo FMP-u
Baskonija dočekuje Efes /ovde ko god da dobije, može u zbiru da odgovara na kraju :D

Naše je kako god znamo da oduvamo FMP - i od tada počinje sezona vrtoglavim preokretom. /Znam da ću jako popizdeti ako se to ne desi ali jbg/...

ABA ligu možemo samo da sanjamo. Kako vam nije jasno da će da je ukradu? Lakše osvajamo EL...
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
Par utisaka od sinoć.

Poraz koji nije iznenađenje, ali smo se nadali da ćemo ga izbeći.

Ja sam i sam često prihvatao spin kako su nam stranci plaćenici, kako ih boli uvo (da ne kažem neki organ na nižoj poziciji), i kako im nije stalo.

Elem, niko od igrača, posle utakmice, nije ni jednom reakcijom to pokazao. Svi su bili kao posrani i videlo se da im je teško.
Da li je neko od njih mogao i morao bolje, jeste, ali nisu od onih kojima je svejedno.

I druga stvar, Dubljević nije ciganin (barem ne u navijačkom smislu), sam je pokazivao sinoć kada smo ga prozivali da je p...a ciganska, da nije.

Ništa, čekamo neko drugo, treće, peto gostovanje koje ćemo dobiti.
 

Pfc do groba

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
38
Reaction score
261
Локација
Republika Srpska
Ja sam uvjeren da cemo evroligu igrati i sljedece godine bez obzira na rezultat u aba ligi. Imamo najveceg trenera na klupi koji ima strasan ugled u evroligi, imamo najvecu posjetu na utakmicama ove godine i bez nekih ozbiljnijih incidenata sto je jako bitno. Dakle, pokazali smo da se mozemo organizaciono nositi sa nivoom evrolige. Imamo budzet prihvatljiv za minimum nastupa u evroligi i uz sva desavanja sa ciganima koja svaki dan isplivavaju na povrsinu mislim da cemo mi dobiti visegodisnju licencu.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.856
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Tekst o našim gostovanjima u EL, nisam baš pratio temu da li je neko kačio:


Najviše utakmica na klupi crno-belih ima Duško Vujošević i on na gostujućim terenima ima 16 pobeda i 77 poraza. Iza njega je Vladimir Jovanović koji je u dve sezone upisao tri trijumfa i deset poraza, a sada je tu Željko Obradović sa trenutnim učinkom od dve pobede i osam poraza.
Ukupno – 22 pobede i 95 poraza

Naš generalni sponzor je tu da nas podseti...
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.128
Reaction score
1.991
Локација
u srcu šesnaesterca
Ako neko od Spanaca osvoji EC, dobre su sanse da Valensija ispadne, a ABA klub ostaje. Ako ne budu spanci, jbg tesko
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
776
Reaction score
4.150
Локација
Beograd
Sta se desava u slucaju da obe ekipe koje nastupaju preko Evrokupa (Virtus i Monako) ne udju u top 8? Pretpostavljam da i jedni i drugi onda nemaju mesto naredne sezone, a Evrokup mesta odlaze sampionu i finalisti Evrokupa. U tom (malo verovatnom) slucaju bi nam ABA titula stvarno bila neophodna, jer je Evroligi prioritet da zadrzi ove dve ekipe u Evroligi.

Ako neka od tih ekipa udje u top 8, onda jedan vajdkard ide drugoj ekipi, a drugi ide ili nama ili Valensiji, u slucaju da se desi da ne uzmemo titulu. U tom slucaju smo verovatno mi u prednosti, nesto ne vidim cime bi to Valensija mogla da privoli Evroligu da njima daju prednost, niti imaju neku bazu navijaca i najvecu legendu evropske kosarke u klubu kao mi, niti imaju veliki budzet kao Virtus i Monako, ili Zenit kada je dobio prednost pre nas pre par godina, niti dolaze iz velike evropske metropole kao Alba. Jedino ako ne bude radio spanski lobi, ali ne verujem da ce to biti slucaj, pogotovo ako Evrokup uzme neka spanska ekipa, sto je i vise nego realan scenario.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.209
Reaction score
3.935
Локација
Uvek uz Partizan
Ako te dobro razumem računaš da će Španci dobiti WC ukoliko ne izbore kroz Eurocup. Kakve su šanse da Huventud ili Gran Canarija uzmu EC. Čini mi se ovako po spisku učesnika da u Evrokupu nema puno imena koja bi Evroliga primila.
A što se tiče toga koga bi pre pozvali samo da podsetim da je onaj izmet Bertomeu dao licencu Slasku umesto nas.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.128
Reaction score
1.991
Локација
u srcu šesnaesterca
Jedine kolko-tolko ozbiljne ekipe su Huvnetud, Granka i TTelekom. Ako spanci osvoje, jedan spanski mora ispasti, jer ne moze vise od 4 kluba iz iste zemlje, naravno ako osvjac EC zeli i ispunjava kriterijume. E sad, sistem EC je jako debilan, tako da dzaba favoritima ako im se ne sloze sve kockice.
Naravno, Pariz i London cekaju WC iza coska
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top