Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.220
Reaction score
1.491
Stoji i to, ta preuzimanja nas ubise, stalno nam neko ostane sam na tri poena... Ali pogledaj nase Madara, Exuma (jos on ga nekako i najbolje isprati) kad ga cuvamo, kako je to preblizu, to je za napadaca kao sto je on neverovatna prednost jer on vec u prvom koraku probija odbranbenog igraca, onda krece ka kosu sto centar mora da krene da pokrije i skupljamo u reketu a on naravno ima opciju da ili zavrsi ili da povratni pas nekom samom na trojci... I tu pucamo zestoko...

Meni je malo glupo da pricam o ovome jer sve ovo nasi vide ali nekako ne pronalazimo nacin da ih zaustavimo... Najvise cekam petak da vidim kako cemo braniti to sve, mi defanzivu moramo popraviti kako znamo i umemo, makar zonu ceo mec protiv njih igrali, nesto mora da se preduzima, vec se blizi februar, napad je dobar sto i statistika govori...
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.220
Reaction score
1.491
Jer igramo preuzimanje iz čiste dosade…
Inače u el meču Nedović se najmanje preuzimao, što mu je naravno omogućilo brdo prodora posle pika jer je niski kasnio.
Jeste, nije se preuzimao uopste i ubio nas je jer cuvari nisu mogli da ga isprate...

Samo je problem ako pocnemo sa preuzimanjima na Nedovicu onda ce malo Vildoza, malo Kampaco (u Aba), malo Dobric da nam budu sami na sutu za tri jer se u preuzimanjima toliko gubimo da nam uvek neko sam bude na tri poena i to po obicaju bolji suter...

Ja se samo nadam da cemo naci nacin da ih zaustavimo jer je previse poraza od njih u zadnje vreme...
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.129
Reaction score
1.991
Локација
u srcu šesnaesterca
Ako ne znamo mi da ih zaustavimo, da pogledamo njihove EL utakmice koje su izgubili i vidimo ko ih je i kako jebao. A onda jos samo to i da primenimo. Ma nisu vanzemaljci jbt. Ako smo uspeli Micica, Larkina, Jamesa i slicne da zaustavimo, mozemo i krhkog Nedovica valjda?
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
995
Reaction score
2.049
Локација
BGD
^ Larkin je bio povredjen kada smo mi igrali protiv njih.

Ajde momci, izjebite mutante raspale. Samo da ne bude puno crnih minuta ili neko pomracenje pod pritiskom publike i bice u najmanju ruku egal.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
831
Reaction score
3.713
Локација
#вчћпдр
Ja sam vec napisao, u slucjau da ciljamo top 8, iz Valensije i predgradja se mora izvuci min. 1-1. Valensiju nismo dobili tako da je cilj jasan!

Licno necu biti pretjerano nesrecan ako ne udjemo u 8, ali hocu ako u petak na terenu opet vidim "sportsku i prijateljsku" atmosferu! Neka i izgubimo, ali hocu da im se najebemo majke.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.633
Reaction score
4.662
Ovako laicki , ima li neka varijanta da tu dvojicu njihovih karija i irvinga jebenih opteretimo nasim napadom ? Mislim, da Exum, Aleksa, Trifa probijaju direltni njih, a da ostatak prati, pa ili da skace ili da sutira za tri posle pasa.
Pretpostavljam da sam ovim postom ispao glup u drustvu, dosta se bolje razumem u vaterpolo i fudbal, ali dajte neku analizu obog scsnarija i za nas neuke.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.718
Reaction score
54.985
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jeste, nije se preuzimao uopste i ubio nas je jer cuvari nisu mogli da ga isprate...

Samo je problem ako pocnemo sa preuzimanjima na Nedovicu onda ce malo Vildoza, malo Kampaco (u Aba), malo Dobric da nam budu sami na sutu za tri jer se u preuzimanjima toliko gubimo da nam uvek neko sam bude na tri poena i to po obicaju bolji suter...

Ja se samo nadam da cemo naci nacin da ih zaustavimo jer je previse poraza od njih u zadnje vreme...
To je sve ok nije se post odnosio na tebe, nego si ti napisao u međuvremenu. Poenta je da se preuzimanje uzima kao naša rak rana. Ako ne preuzimamo s niskim možemo da idemo ispod ili iznad bloka, što sa dobrim šuterima otvara potpuno nove probleme, da ne pričamo o visokom kog ćemo da branimo dropom ili kako god. Tako da igrači koji ne znaju da rotiraju na preuzimanju neće znati to da odrade ni na strani pomoći kada se kasni za igračem a kasniće se stalno…
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Sto se cigana tice, nece se sigurno desiti, ali bih igrao sa petorkom Exum-Trifa-Papapetru-Alen-Lesor. Minutaza dok ne umru. Krljanje non-stop. Kad Alen napravi petu, sredinom druge cetvrtine, udje Ledej jer mora. Eventualno Aleksa da odmeni Exuma minut i po. Rezultat kako bude :D

Zeljko ce, naravno, odraditi neki potpuno drugi sistem. Ostaje da vidimo.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.871
Reaction score
7.859
Juce sam ih gledao protiv Cedevite, mislim da su u padu forme… ne znam, tako su mi delovali…
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.498
Reaction score
21.602
Локација
Beograd
Inače, Savić je cinkaroš, zašto EL ne kazni Partizan, zašto država ne kazni Partizan, kao oni đaci, zašto on ima pet, a ne ja.
Inače, najnoviji biser, zbog grafita, odgovornost za incidente je sad na drugoj strani, pa jebote...
Sad bi već uhvatio da se sprdam na Ostojinom mestu, slikao bi neki grafit ciganski iz Bora npr i izdao saopštenje, sada je odgovornost za incidente na vašoj strani.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top