Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Falcone

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
73
Reaction score
361
Локација
Beograd

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Jebemumater, stvarno bismo mogli sutra da ih dobijemo.
Po meni je najvazniji sam pocetak meca. Ona njihova kolektivna patologija koju nazivaju pritiskom, i na parketu pokusaj da u prvih pet minuta zabode 3 trojke i ukradu 3 lopte i tako pobegnu u startu na 10 razllike, pa posle lakse i njima i sudijama da kontrolisu.
Ako ne naorave razliku na vreme , andam se da je nece naoraviti uopste, svo to sistemsko ludilo radi protiv njih, kako vreme prolazi.
Raduje me sto Naneli pokazuje znake zivota , u nekoj tesnoj zavrsnici vise verujem njemu nego Panteru, bar sto se suta tice.
Da se makar pobijemo ko ljudi i uzdrmamo ik kavez, pa kako god.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.212
Reaction score
15.801
Локација
Beograd
O tome sam i ja razmišljao, početak meča je najbitniji, čvrsta odbrana i ništa drugo, ne dozvoliti im da se razmašu. Naravno da imamo šanse da dobijemo govna, mogu samo da kažem da kod mene postoji samo mala bojazan na osnovu nekih mečeva kako smo odigrali i ništa više. Mi smo kao Dr Džekil i Mr Hajd, mada možda bi sutra pre trebao Hajd da se pojavi.. :D
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
O tome sam i ja razmišljao, početak meča je najbitniji, čvrsta odbrana i ništa drugo, ne dozvoliti im da se razmašu. Naravno da imamo šanse da dobijemo govna, mogu samo da kažem da kod mene postoji samo mala bojazan na osnovu nekih mečeva kako smo odigrali i ništa više. Mi smo kao Dr Džekil i Mr Hajd, mada možda bi sutra pre trebao Hajd da se pojavi.. :D

Obje utakmice protiv njih ove sezone smo prilicno dobro poceli. Moramo dobro zavrsiti.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Koliko je bitan pocetak meca toliko je bitan i kraj, dzabe nam pocetak bez kraja ili kraj bez pocetka, ovaj mec mora da bude u cjelini odigran kako treba uz maksimum 2-3 losa minuta ako mislimo da dobijemo. Cigani su jaki, od kad su doveli Ivanovica pokazali su vise od nas, i treba dobro da se pobijemo ako zelimo da slavimo.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.087
Reaction score
5.043
Локација
vezenemam
Uroš Trifunović, Aleksa Avramović.
Nisu taj kalibar kvaliteta kao gore navedeni, ali itekako imaju anticiganskog u sebi.
Jeste, pogotovo Aleksa i onaj"anticiganski" osmeh od uveta do uveta po završetku utakmice u aba.
On je paljevina, to stoji, ali daleko je od nekog anticiganskog elementa.
Najviše anticiganskog u ovom timu verovatno ima Lesor, a od domaćih Trifa, tu se slažemo.

A ako gledamo malo šire, ni trener nam nije baš anticiganski nastrojen. Bar ne kako su bili pojedini treneri kojima je najveći gušt bio demontaža mutiranih ciganki.

Sve zajedno, u mečevima sa mutantima, nemamo, a verovatno i nećemo imati neke bolje rezultate, bez obzira na kvalitet igrača i struke (sem ako se ne desi smak sveta - psiho crkne, cigani pri vlasti odu zajedno sa njim, bilo mrtvi, bilo po zatvorima, pa cigančica krene da igra sa njenim vrapcima, ratkovicama i sličnim), dok se ne podigne udeo te iskonske želje da se cigančica dooobro razvali i da bude mirna do sledećeg susreta.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Pa imali smo anticiganinski elemenat u Jaramazu, presađen bio pelcer...
Vanja nije najveći grobar al dva put odbio ćoravog i voleo da klima glavom "ala Bogdan" u poslednjoj seriji koju je igrao protiv njih (gde su se izvukli sa lopate glupošču Gagića u onoj prvoj kod njih)
Lučič i Lovernj su mogli da se jure, dosta je tu gađenja na ciganmalu...
U ovom timu je ne vidim nijednog, možda Trifa ima motiv više zbog prosle godine i toga kroz šta je provlačen...
Lesor bi mogao da bude taj al da ne "pukne" u procesu. :)
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Ok, može da se debatuje ko ima i koliko anticiganskog, ali na stranu sve, nek mi njih drknemo bez obzira na sve.
Pobeda pred njihovim velikosrbima (na Svetog Savu) je ono što svako od nas ovde želi, pa braćoo neka nam se želja sutra i ostvari.
Slavim Svetog Savu,em slava em njih kad sutra uzmemo,ne moze ljepse :ziveli
NAPRED PARTIZAN :partizan-fan:
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
U principu, bitno je da nema praznih (zutih) minuta. :icon-smile:

Da imamo neku konstantnost u igri, da ne gubimo lopte bez potrebe, neka se i promasuju sutevi, bitno je ne gubiti lopte.
I da, skok ljudi - skokovi su bitni.
Znamo svi kakvi smo u zadnje vreme u tom segmentu, ali jebem mu mater ako ih sad ne nadskacemo, jer oni imaju 2,5 visoka igraca u celom timu.

A u odbrani da zatvorimo Vildozu i Nedovica, a ostali neka pogadjaju ako ih nije sramota.:icon-smile:

Ne znam zasto, ali nekako sam veliki optimista za sutra!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top