Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.542
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Za taj skok nije dovoljna samo borba. Tesko je ocekivati da ih sutra nadskocimo ali to se mora u drugim segmentima igre nadomestiti.
Ovo je izuzetno teska utakmica. Sve je vec receno. Oni igraju dobro, samouvereni su. Mislim da ce nasim igracima mnogo znaciti kada vide nase navijace u cosku. Da dobiju neku dodatnu snagu. Potpuno je nebitno kako ce se oni cuti ali vizuelno vec bice dovoljan pokretac dodatne energije koja moze biti presudna.
Jasno je da mi moramo da odigramo dobru konstantnu utakmicu da bismo ovo dobili. Bukvalno svi moraju da da daju doprinos. Ako zatvore Pantera moraju se pojaviti Naneli,Andjusic ili Trifa. Moramo biti raznovrsni. Od odbrane ne ocekujem mnogo jer mi ovo ne mozemo dobiti na malom rezultatu. To i oni znaju. Na 90 koseva to je nasa pobeda, na 70 oni imaju vise sansi.

Jedino se nadam da ako pobedimo nece ovde strucnjaci vec kupovati karte za F4 jer nas posle toga cekaju i dva nova gostovanja gde se bar jedna mora dobiti ili jos gore ako izgubimo da nece strucnjaci ovde opet da teraju Zeljka, pljuju kvalitete nasih igraca i oprastaju se od EL sezone. Samo podrska
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Pa vala i red bi bio od njega da pokaže od čega je,,jer da se ne lažemo od kako se vratio iz povrede nije baš ništa posebno pokazao.
Ja se ipak nadam da bi konačno tandem Panter-Naneli trebalo već jednom da zablista u punom sjaju :šal
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Нека наши буду сконцентрисани од почетка до краја и да запну максимално, па шта нам Бог да.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Статус
Затворена за писање одговора.
Top