Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.418
Reaction score
40.742
Локација
Žrnov

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.918
Reaction score
26.591
Ljudi, jedan apel za sve navijace Partizana na forumu da vise uopste ne pridajemo znacaj niti da im posvecujemo paznju. Naravno, ovde mislim na ciganske bolesnike. Ko je navijac Partizana, i ko nije pod uticajem politicke opredeljenosti i neke lazne moralnosti, u potpunosti shvata sa kakvim bolesnicima imamo posla. Vise nisu dovoljna samo gostovanja po jutarnjim programima, ubacili su tu i evro ligu, Bodirogu, Savica, Dule nije jedino zlo, sada je to zapravo sve sto ima veze sa Partizanom. Bas onako ciganski, na svakoj utakmici snime neki transparent, svaki put sada "love" Lesora kao onaj bednik koji je podvalio Panteru. Znaju da ce Lesor slaviti pobedu sa navijacima, sto je idealna prilika za naslove tipa "sramota, vredjanje, skandalozno...".
Ove natpise oko famoznih procenata popunjenosti hala u kojima klubovi igraju je tek posebna prica. Ne znam da li iko od nas zna koliko koji klub ima posetu, ili da li uopste bilo koga to zanima?! Koji su to kompleksi, koji su uspostavljeni jos sa Kicinom i Prajinom, pa dodatno povecani Divcevom i Paljinom, postali kataklizmicni sa Djordjevicevom i Danilovicevom, i u potpunosti zakucani sa svim Generalovim generacijama. Koliko ih boli, koja je to zavist, ljubomora, zloba, pakost...svakim novim danom iz njih ispliva sve ono najgore sto ljudsko bice nosi u sebi. Boli ih, i neka, nadam se da ce tek da ih boli. Neko ih je ocigledno slagao da je stavio tacku na crno-beli svet.
Ne mogu oni da shvate, preko je svih njihovih intelektualnih potencijala, da je nama Partizan dovoljan, da ga volimo bez obzira na sve sto mu rade, da nismo uz njega zbog rezultata, jer i kada nismo uspevali ni do plej ofa, imali smo najbolju posetu. Mi uzivamo u utakmicama Partizana, radujemo se pobedama, tugujemo u porazima. Ali kao sto pevamo pred svaki mec: ljubav prema klubu, ne moze da prestane...
Oni u to nisu verovali, jer takvu emociju nemaju, videsmo to godinama unazad, kada se nakon serija poraza, dvorana na svakoj sledecoj utakmici praznila.
Ne razumeju, da je najveci trener svih evrope nas, i da voli Partizan, ne razumeju njegovu potrebu da bude opet u Partizanu, jer za njih postoji samo materijalno, na koncu, i ovu frankenstajn nakazu su kupili, vrbovali, preuzeli, sta god...
Tako i ovi natpisi u kojima "novinari" vec prodaju Ledeja, Lesora i ostatak ekipe, gde se broje krvna zrnca i prebrojava koliko srba igra u ekipi...sve je to kao i sve u ovoj zemlji u sluzbi jednog kluba.
Bez obzira na sve, mi nismo pristali da nestanemo, nismo odustali iako se ponekad tako cinilo. Zivi smo, disemo i volimo Partizan. Ne u inat drugima, vec zato jer nam se tako moze.
Ziveo Partizan, smrt fasizmu!
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.223
Reaction score
1.533
Slazem se sa ovim oko snimaka sa treninga, nadam se da je Zeljko odobrio... Zasto da smradovi iz zeleznika gledaju to? To treba da bude neki specijal mozda, u nekom bas vaznom mecu...

ZliGli@ Bravo, treba ljude docekati kao sto su oni nas... Kakve bule, Turci, kurci, palci...
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
O ovome sam baš razmišljao poprilično kao tajnom oružju. Nikad neću da zaboravim Turnir Beograda 1997., u polufinalu protiv Efesa kada je nacrtana akcija u zadnjem sekundu za Drobnjaka da pripali trojku koji do tad nikad ni na kameri nije uhvaćen da šutira istu. Pogađa za pobedu i od tad redovno rešeta s' polja, zaista mislim da može da se uradi slična stvar sa Lesorom, kad je toliko poboljšao bacanja, verujem da može i šut za 3.
Par utakmica pre te je pripalio jednu, dal je bio kraj sezone, ne secam se jasno. Bilo je isto na kraju i sa nekih 8 metara i promašio je, ali je to bio lep šut, tako da kad je dao tu Efesu, rekoh sebi to je to.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
@ZliGli Razumem u potpunosti sta zelis da kazes i u pravu si.
Medjutim, ubedjen sam da ce tih pesama biti i to nije nista strasno, bar ne zbog toga sto igramo sa turskim timom, iako je meni taj epski ciklus pesama koje jug redvno forsira prilicno debilan, ali to je vec druga tema. Vilbekin i Motli sigurno nece da se uzrujavaju oko toga, a verujem da ni Mahmutoglu nece previse da se iscima oko klanja Murata i sta ja znam cega. Em im je u opisu posla da ih vredjaju, em su profi sportisti malcice ograniceni sa znanjem generalno, pa i istorijskim. Da mu jebes zenu mozda bi se uhvatio za medjunozje ili psovao ka publici, Kosovo, Murat, srpski sinovi i sta vec nisu takav problem.

Osim onog standardnog straha da se ne nadje neka budala da gadja igraca/sudiju u glavu nekim upaljacem, novcicem ili tako necim, ne vidim sto bi se ova utakmica razlikovala od bilo koje druge.
Jebati im majku majcinu. Vrsiti pritisak. Dernjati se.
Aplauza protivniku posle utakmice je bilo cak i kad smo gubili.
Partizan je klub koji svi postuju, uz par izuzetaka.
Fener ne spada u izuzetke. Znam i licno primere Turaka koji rade u klubu, a koji prate igre Partizana, ne samo zbog Zeljka ciji status kof njih nije lako opisiv.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
822
Reaction score
2.818
Naravno da generalno ne treba objavljivati detalje sa treninga (ukoliko nije ucinjeno uz Zeljkov blagoslov), ali jeste li svesni sta bismo uradili odbrani koja bi pomislila da, uz sve nase napadacke opcije, moze da priusti da brani jos i Lesorov sut za tri?
 

The Wolf of Humska

Početnik
Учлањен(а)
28.08.2021
Порука
65
Reaction score
278
Локација
Beograd
Već danas kreće prodaja karata za preostale utakmice u Areni (osim Olimpijakosa).
Izgleda da su podigli cene :mad:
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Vazan sraf jbg. Eto prilike za Trifu za dodatne minute, kao i za Nanelija da nastavi seriju. Mada ono Papino spustanje pod kos ne moze niko drugi da izvede, jbg, masa je u pitanju.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.753
Локација
#вчћпдр
Auu velika steta za Papu, ali kao sto ste vec napisali... Sansa za druge!
Ne vjerujem, ali volio bih kada bi Tristan dobio i dobro iskoristio minute!
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.849
Reaction score
9.847
Steta za Papapetrua, da vidimo sad ko ce da iskoci i kako da prilagodimo.

Sto se tice Fenera, najblizi sam stavu @Dino vrsiti pritisak, a ta pesma je svakako maloumna. Tek ih ne potresa ni najmanje. Doduse, misljenja se razlikuju :D Iznosim moje.

Sto se ticketline-a tice, tesko smece, ali posto obitavaju tu dugo, ne verujem da ce nesto da se menja. Mogli bi, makar, da nabave server koji podrzava opterecenje Partizanovih navijaca, a ne da su na nivou Mege.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
videh da je okačio pre 7 sati... ne znam da li sam i ranije videla. svakako je debilizam.. a i čudno mi da je ovako snimao,on obično snima početak treninga, zagrevanje i slično.
svakako i ako je on - debil je.
Suterski je trening, svaki novinar unutra ima pravo da snima svasta, zato i se zove "otvoreni trening".
A ovo i nije neki specijal, a i nije ni prvi put da ga kamere "uhvate" kako sutira trojke na treningu.
Hocu reci, nikakva steta nije ucinjena, niti pa je neka velika tajna otkrivena. ;)
Balsa je takodje sutirao trojke na treningu, letos na onoj masini (sto vraca lopte). Pogodio je... pa po slobodnoj proceni vise od 70% suteva tada.


Sto se tice Pape, vidim da je u pitanju virus neki kod njega, a ne povreda, ali svejedno steta i falice nam mnogo.
Verovatno i najbitniji igrac u nasoj rotaciji i najveci "krivac" nase odlicne forme u zadnja 2 meseca.
Jbg morace malo jace da zapnu Trifa i Nanali sada, a sta se mora nije tesko, jel da?! :icon-smile:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.418
Reaction score
40.742
Локација
Žrnov
Suterski je trening, svaki novinar unutra ima pravo da snima svasta, zato i se zove "otvoreni trening".
A ovo i nije neki specijal, a i nije ni prvi put da ga kamere "uhvate" kako sutira trojke na treningu.
Hocu reci, nikakva steta nije ucinjena, niti pa je neka velika tajna otkrivena. ;)
Balsa je takodje sutirao trojke na treningu, letos na onoj masini (sto vraca lopte). Pogodio je... pa po slobodnoj proceni vise od 70% suteva tada.
Otovreni trening se ne snima klečeći na terasici i krijući se iza gelendera. Bar do sada to nisu radili tako.
Ali, nebitno. Ako je Želimir dozvolio da ovo izađe u javnost - zna valjda zašto je to uradio. Ako nije - svakako je retard taj koji je to uradio.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top