Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikos

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
228
Reaction score
828
Локација
Novi Sad
Prelomni momenat: rezultat 72:71 za njih... Panter iz jako teške pozicije daje trojku pred sam kraj napada za 72:74, potom Efes dobija banančinu od Smajlija, ide kontra i kad se mislilo da ćemo ići da položimo sigurno loptu na koš, Naneli staje na trojci i... pogađa za 72:77. Sve je posle bila... laganica
Misliš: " istorija" kolega?
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Nadjoh pjesmu ede majke pa mi posjeti na ćoravu pudlu.
Poslje fantasticne pobjede u Istanbulu gdje nam je sudjeno da pobjedimo da proslavim uz stihovd pjesme

"Nek ti, htjeo si mene sjebati
ali me nisi ni uspjeo ogrebati
ali u paklu vremena ces imati
pa ce ti se jaja od straha klimati
a to ce ti sigurno trebati"
ako zelis ko ja repati a ja ti odo zenu jebati"
 

Krkan

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2017
Порука
69
Reaction score
470
Dragi moji, uzivajte u trenutku i u utakmicama koje slede koje su vrhunac sezone, ali i u onome sto je iza nas.
Usli u top8, ne usli, ovo je ono zbog cega zivimo.
Sto se mene tice, ne moraju vise nista da dobiju do kraja godine ali mislim da ce momci da nas obraduju jos koji put.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Baš bi mi bilo zanimljivo da neko ko se razume prokomentariše suđenje, jer se meni čini da smo imali bolje suđenje od Reala u utorak, kad je cela stvar izgledala džeparoški i kao guranje Efesa u 8...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Baš bi mi bilo zanimljivo da neko ko se razume prokomentariše suđenje, jer se meni čini da smo imali bolje suđenje od Reala u utorak, kad je cela stvar izgledala džeparoški i kao guranje Efesa u 8...

Komentar suđenja: Glikman uživo gledao, Savić uživo gledao, Bodiroga odradio to još pre utakmice - sve naši ljudi... dovoljno :D

A ne tamo oni jadničići što su svi protiv njih... jbg.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.621
Reaction score
8.730
Локација
"preko bare"

Kakva fenomenalna partija večeras! Malo je reći da nisam očekivao pobjedu, a kamoli sa ovolikom razlikom. Ovaj tim je izrastao u pravu zvijer. Ali šta drugo očekivati kada je na klupi jeda ŽOC. Najbolje od svega je što ovo uopšte nije vrhunac ove ekipe. Nadam se da najbolje tek slijedi.

Ipak, trebamo smanjiti euforiju, mnogo još ima da se igra. Sa opasnim timovima se sastajemo, ali smo opasni i mi. Pogotovo pred našom publikom. Idemo utakmicu po utakmicu, pa šta bude.

Ljudi uživajte, Partizan se vratio na velika vrata i ne namjerava nigdje da ide!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.263
Reaction score
37.116
Inače, jedan "fun fact". Ako sam dobro prebrojao Efes je zaključno sa ovom utakmicom odigrao ukupno 50 utakmica i samo je jedna ekipa u 40 minuta uspela da mu ubaci više od naših 97 poena i to je bila Baskonija na svom terenu sa samo jednim poenom više. Znači crno-beli su urnisali aktuelnog šampiona Evrope na njegovom terenu kao niko ove sezone. :clap
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.223
Reaction score
1.533
Ali braco koliko smo veliki, nijedan klub na svetu ovo ne bi uspeo da prezivi deceniju, da ga drzava satire ovoliko kao nas...

Sto je vec neko od kolega napisao, mi da smo imali budzete fmp-a zadnjih 10+ godina, garant jos jednom prvaci Evrope i minimum dva fajnal fora...

Zvaljo se preracunao, sad moze samo da pohapsi sve da bi nas sprecio u ovom naletu...

Sutra dan zalosti sto je neko rekao na pinku, rts-u i ostalim cigansko-smrdljivim televizijama, gde ne smeju da pisnu od vodje i u emisijama moraju da nose crvene kravate, cute i smrde... Jebem vas u usta, beskicmenjaci...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top