Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Crni Korak

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2021
Порука
49
Reaction score
149
Локација
Prag
Ako budemo igrali na brzu tranziciju i uspemo da ih uhvatimo na brzinu, mislim da cemo dobro da prodje. Ako se budu konstatno igrali kontrolisani, pozicioni napadi... morace nasa spoljna linija da ima dobro sutersko vece. Iskreno nadam se brzoj igri i huku sa tribina :pfc:
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.146
Reaction score
2.074
Локација
u srcu šesnaesterca
Ja negde videh 1.6-2.5, ali menja se to, naravno. I mislim da niko vise u Areni nece biti favorit. Mozemo ih slomiti uz pomoc publike sigurno, oni su vise domacinska ekipa. A i nije da im nesto gori, valjda se nece lomiti za pobedu
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.312
Reaction score
37.357
Kvote su nebitne potpuno. Da, daju neku vrstu privida kome kladionice u prvom trenutku više "veruju" i ništa više od toga. Evo kvota na pobedu Albe protiv Efesa 6 i da sada svi krenu da uplaćuju na pobedu Albe okrenula bi se kvota jer kladionice tako jednostavno štite sebe. Da li to znači da je onda Alba favorit? Naravno da ne.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Ja negde videh 1.6-2.5, ali menja se to, naravno. I mislim da niko vise u Areni nece biti favorit. Mozemo ih slomiti uz pomoc publike sigurno, oni su vise domacinska ekipa. A i nije da im nesto gori, valjda se nece lomiti za pobedu

Apsolutno nece biti favorita u Areni, samo egal utakmice pa na koju stranu ode. Hvala Zeljku i igracima na tome.

Oly, Real, Barca, cenim da nece biti presudna pozicicija sa koje krecu u PO. Obezbedili su prednost domaceg terena, sasvim dovoljno da ne mora svaku utakmicu da gaze. Uz to, matematicki moze da se desi da npr Efes bude osmi na tabeli, tako da tu cak i ta prva pozicija ne donosi previse razloga za zapinjanje.

Svakako najbitnije, opet fokus citave Evrope na Partizan, Grobare, Arenu.
 
Последња измена:

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Kvote su nebitne potpuno. Da, daju neku vrstu privida kome kladionice u prvom trenutku više "veruju" i ništa više od toga. Evo kvota na pobedu Albe protiv Efesa 6 i da sada svi krenu da uplaćuju na pobedu Albe okrenula bi se kvota jer kladionice tako jednostavno štite sebe. Da li to znači da je onda Alba favorit? Naravno da ne.
Naravno da da.
Ako bi se tako okrenula kvota to bi znacilo da su desetine hiljada evra uplacene na Albu. Što u realnosti obično znači da je kladionica pogrešila sa početnim kvotama, ili da je su se u međuvremenu pojavile nove informacije (neke povrede, nešto).

Naravno to što je neko favorit ne znači i da će da pobedi.
Na Efes je bila kvota 1.45...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.312
Reaction score
37.357
To sam i hteo da kažem, sa dovoljnom količinom novca ti i ja možemo da okrenemo kvote. Nebitno da li je opklada realna ili ne, ako uložimo dovoljno sve se da okrenuti.

Ali, dosta o kvotama, pošto one svakako ne igraju. ;) ;-)
 

TheWhiteCrow

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
99
Reaction score
1.369
Локација
Kosovska Gracanica
I ja gajim nadu da od ova 3 teskasa, najvise mozemo protiv Olimpijakosa. To su sve ekipe sa vrlo malom razlikom, prakticno nijansama u kvalitetu, ali ovo je jedina od ove 3 utakmice gde cemo uci maksimalno odmorni i spremni. Na sve to, kao sto Zeljko rece, imacemo 4 kvalitetna treninga sto znaci maksimalna priprema za protivnika i upoznavanje sa svim detaljima u igri. Sto vise date vremena Zeljku za pripremu, tu vise dolazi njegova genijalnost u odnosu na sve ostale trenere. Drugi razlog zasto mislim da imamo najvise sansi protiv njih je taj sto nam koncepcijski leze vise od Reala i Barse. Rezultat krajnji u Pireju ne pokazuje mozda to, ali setite se da smo mi prakticno do poslednje cetvrtine tamo bili potpuno egal, a onda je na scenu stupio umor igraca, jer smo igrali u rotaciji sa 9, od kojih su cak i Glas i Tristan dobili vecu minutazu, a sad cemo biti kompletni, plus domaci teren. Od igraca ocekujem, ne u poentetskom smislu, vec energetskom da iskoci Papa, koji ce imati ogromnu motivaciju protiv njih, a i utakmicu koju je odigrao protiv njih u prvom delu sezone mu je jedna od najboljih za nas u ovoj sezoni.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Jebote ne pamtim dugo da sam sa ovolikim iscekivanjem cekao neku utakmicu, bukvalno malo malo pa razmisljam o njoj, ulazim na forum, tviter, citam sve. Bice tesko veoma, ali je po meni od 3. i najbitnije, da se krene sa pobedom, a onda verujem da mozemo i ostale dve da pobedimo, jer ce u Areni biti pakao i pasce svi ovosezonski rekordi posecenosti
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.312
Reaction score
37.357
Ciganijakos dolazi u najboljoj formi definitivno, imaju 9 pobeda u poslednjih 10 utakmica i nisu bez razloga prvi na tabeli, ali ni mi sa 7-3 nismo za "bacanje". Da im pokažemo zube od prvog minuta, da budemo konkurentni 40+, ako može bez praznog hoda pa šta bude.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Videh kod Tegija na insta da su za naredne meceve izvuceni dodatni redovi i postavljane dodatne stolice a idalje ostaje ona praznina izmedju kopa i ograde, da li neko zna da li mozda postoji neko pravilo Evrolige zbog kog ne sme kop da bude blize terenu? Ako se ne varam protiv cigana u ABA ligi je jedino kop bio skroz do ograde.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
358
Reaction score
2.405
Локација
Pozega
Oseća se neko čudno treperenje u vazduhu. Odavno nismo ovako nestrpljivi bili pred neku utakmicu. Mnogo nam je bola i nepravde naneto svih ovih godina, e sad je došlo vreme za naplatu. Imamo puno poštovanja i ljubavi prema velikom Željku. Učinimo braćo sve što možemo da i Željko u petak uživa. Da grmi kao nikada pre.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Nestvarno kako je vrijeme brzo proslo od one utakmice sa pirejskim ciganima u Pioniru gdje je Rasic odigrao partiju karijere i ispogadjao trojke sa 9 metera preko ruke, a sjecam se da je i Maric pokupio nekih 15 ak skokova, ako se ne varam bilo je to u sezoni kad smo otisli na f4. Nostalgicna vremena…
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.065
Reaction score
3.975
Локација
Beograd
Videh kod Tegija na insta da su za naredne meceve izvuceni dodatni redovi i postavljane dodatne stolice a idalje ostaje ona praznina izmedju kopa i ograde, da li neko zna da li mozda postoji neko pravilo Evrolige zbog kog ne sme kop da bude blize terenu? Ako se ne varam protiv cigana u ABA ligi je jedino kop bio skroz do ograde.
Postoji. Sad, nisam siguran, ali mislim da se radi o 7 redova.
 

Kinzal

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
93
Reaction score
120
Локација
Sarajevo
Grčka govna su verovatno i najjaci tim ove sezone,ali i mi smo u usponu forme i igramo mozda i najlepsu kosarku u EL. U Areni mozemo da dobijemo svakog. Verujem u pobedu
Nije vjerovatno nego sigurno, bar u ovom trenutku.
E sad, šta će biti u plej ofu i na F4...
Ja veće šanse vidim protiv Barse nego li protiv Olimpijakosa
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Hrabro pa sta bude, da su jaki jesu, da su ne pobedivi nisu, da su u dobroj formi jesu, da mogu da imaju los dan, mogu.
Lampas je pomenuo 2010, ja cu da se vratim malo dalje u proslost, u '98.
Veliki Duda Ivkovic ih je vodio, bili su prvaci evrope, u timu tada Karnisovas,Fasulas,Papanikolau,Tristanov cale, Tarlac, bivsi trener mutanta Tomic (ne mogu da se setim samo da li je i Dejvid Rivers bio ili je bio samo godinu pre toga) a mi ih glatko oderemo 2:0 u seriji.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top