Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
377
Reaction score
3.427
Локација
Kući.
Kažu - oni su favoriti, ipak imaju 10 titula EL a Željko, jbga - samo 9.

A ono, opet, Željko je skoro 30 godina mlađi od njihovog kluba, kada naš Željko bude imao 92 godine imaće duplo više Evro Titula nego oni sada.

Živi bili pa videli!

To jest - Vamos a sentirnos vivos y ya veremos!

:partizan-fan:
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.115
Reaction score
5.457
Локација
Beograd
Voleo bih samo da naglasim u isčekivanju da mi nije jasna ovolika neprijateljska atmosfera prema Realu.
Tu nam je jednu od devet titula osvojio trener naš dragi, mnogo naših bivših igrača je tu prošlo.
Za razliku od nekih, pustili su naše navijače u halu i poneli se korektno i pošteno.
Naravno da ih treba zgaziti i zviždati im ali je čar što igramo protiv velikog kluba i velikog protivnika.

Pre ova tri meča sa gigantima sam rekao da su nam šanse protiv Reala najveće, nadam se da sam u pravu...
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
400
Reaction score
2.204
Локација
Gde god on da igra
Napetost dostiže vrhunac. Čim se završila puta barsa rekao sam da dobijamo real.
A baski nek dobiju fener pa idemo na 5 mesto.
Utakmica legendi je vrhunski događaj pogotovo sa tim imenima koja se spominju. Vesa Petrović moj omiljeni igrač, Ubica, Pavlović .... Jeboteee

Mislim da zaslužuju temu Kk Legende ili tako nešto
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.379
Reaction score
3.861
Локација
127.0.0.1
Voleo bih samo da naglasim u isčekivanju da mi nije jasna ovolika neprijateljska atmosfera prema Realu.
Tu nam je jednu od devet titula osvojio trener naš dragi, mnogo naših bivših igrača je tu prošlo.
Za razliku od nekih, pustili su naše navijače u halu i poneli se korektno i pošteno.
Naravno da ih treba zgaziti i zviždati im ali je čar što igramo protiv velikog kluba i velikog protivnika.

Pre ova tri meča sa gigantima sam rekao da su nam šanse protiv Reala najveće, nadam se da sam u pravu...
Nisam primetio nesto neprijateljsko prema Realu. Retorika na forumu je sportska, jer zelimo da ih odgulimo od kosarke. Sto je sasvim ok. Pre utakmice se igra revijalna utakmica legendi. Pustili su nase navijace u Madridu. Ne znam, meni smo skroz u ok odnosima sa njima i sve je ok. Nisam siguran sta je sad toliko kriticno bilo. I ako jeste nesto, koliko toga je bilo pa da budes ovako javno zabrinut. Zelim im sve najbolje, ali ne veceras i ne na ovogodisnjem F4 :D
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Ја морам само напоменути колико су навијачи Партизана у фазону јебаћемо свима мајку, говори чињеница да против Барселоне а и сада против Реала значајно расту квоте на кладионици за побједу госта из разлога уплата на домаћина :navijac
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
391
Reaction score
704
ako neko ima eon (pozajmljen) a drugi net pa imate geoblock...instalirajte urban vpn i izaberite hrvatsku...nakon toga rade svi kanali
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
391
Reaction score
704
i ja sam ocekivao vise ljudi...previse optimisticno ocekivao sam da ce hala biti skoro puna,ali jbg ljudi i dalje rade ...svakako se ocekivalo vise ljudi
 
  • Like
Reactions: BaX

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.633
Reaction score
4.659
Nije bitno kad i u koji od 8 vagona koji voze ka Kaunasu udjemo.
Znam da niko nece skakati od srece sto nas je izvukao.
Da ostavimo snove.po strani, prebiti ove matorane iz Reala, naci bar dva raspolozena sutera i bar jednog da posoli preko, pa da vidimo gde smo.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
391
Reaction score
704
ne znam da li je ovo prava tema,ali vezano je pa oprostite..
Novica i dalje ima ruku,rasic isto,pavlovic klasa....deluju bas interesantno na terenu.Suput se bije na centru kao da je za top 8 utakmica,svaka cast.
Tepic bi trebao malo jace i slavko da se aktivira pod kosem i dobijamo ovo.
Koliko zelim da dobijemo veceras gledam ovu utakmicu kao da je prava
Jedino ko mi se tu ne svidja Varda...zbog svega sto pricao o klubu.
Zao mi je sto tu nema npr kecmana,nekog od stranaca,milojevica,pekovica.
ali dobro i ovo je lepo da se vidi
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top