Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.884
Reaction score
7.717
Iz EL znam 98% igrace, pratim svaku sezonu, jednostavno mi se ova kosarka vise dopada od onu preko bare i to je to.

Iskreno, mora se zapinjati protiv svakog protivnika, pa jebem mu mater ako kraljevski Real nije motivacija za svakog igrac da pruzi 101%, onda isti taj treba da batali kosarku.

Samo da nema Kuzmanovica, taj je gori i od Kovacica.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.155
Reaction score
3.672
PDF je sjajan i one zanimljivosti su me podsjetile na stare radosti.. Milano iz nokdauna, Virtus 2x (jbt. ovo kao da je bilo prije mjeseca), Kaha Laboral, dani kada je Alba bila tu samo za razonodu kao i njena, tada aktuelna, imenakinja Jessica.

A sada je sve drugacije. Oni imaju kontinuitet u EL. Uglavnom tavore kao i fmp, ali ovo je dosta visi nivo nego EK.
Male su nam sanse za pobjedu i zelim samo da izgledamo dobro. Oni neka se polome ako hoce da uzmu nas skalp.
Mi dolazimo u svoje prirodno okruzenje pa jer red da vide ko je Partizan.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.155
Reaction score
3.672
Oprostite za uzastopne upise.. nisam stigao na vrijeme editovati.
EDIT
Iz EL znam 98% igrace, pratim svaku sezonu, jednostavno mi se ova kosarka vise dopada od onu preko bare i to je to.
Brate, sad vidjeh tvoj upis. Nisam pratio EL otkako su metalik-cigani poceli tamo smrdjeli pa ne znam nista o timovima.
Ako mozes, napisi kakvi su pod kosem. Baziraju li se vise na spustanje lopte ili se vise oslanjaju na sut za 3P?
Kakav im je sut za 3P, onako bjesomucno kao Litvanci ili dozirano kao Spanci. Kakav im je trener? Neka faca sa trikovima ili onako kosarkaski streber.
Da li im je tim balansiran ili imaju 2, 3 no brakes igraca koji smiju sve.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Zvali su se i Kuca Laboral, cini mi se. Bili su bas ozbiljna ekipa jedno vreme. San Emeterio, Pau Ribas, Bred Oleson, Mirza Teletovic, Tomas Ertel, Prigioni i drugovi. Evroliga je bila mnogo jace takmicenje dok smo mi bili redovni ucesnik. Sada se za top 8 bukvalno bori 10 ekipa, i to su upitna samo zadnja dva mesta.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.155
Reaction score
3.672
To mjenjanje imena tima je cist kretenizam. Zar nije bolje imati neki brend i onda samo zakacis reklamu za njega.
Taukeramika, Kaha Laboral je bilo ime koje je znacilo nesto. Dugo vremena bio bar treci tim Spanije, a cesto i drugi. Sjecam se da su bili zajebani sa onim nasim Ivanovicem na klupi.
A sada Baskonija koju zvezpemfe(mitsko bice koje je pola cigan pola zeljezni otpad) dobija u gostima.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
To više govori o tome koliki su brendovi pomenuti klubovi, iz ugla sponzora... Niko barsi, bajernu, makabiju itd.... ne menja ime.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.884
Reaction score
7.717
Oprostite za uzastopne upise.. nisam stigao na vrijeme editovati.
EDIT

Brate, sad vidjeh tvoj upis. Nisam pratio EL otkako su metalik-cigani poceli tamo smrdjeli pa ne znam nista o timovima.
Ako mozes, napisi kakvi su pod kosem. Baziraju li se vise na spustanje lopte ili se vise oslanjaju na sut za 3P?
Kakav im je sut za 3P, onako bjesomucno kao Litvanci ili dozirano kao Spanci. Kakav im je trener? Neka faca sa trikovima ili onako kosarkaski streber.
Da li im je tim balansiran ili imaju 2, 3 no brakes igraca koji smiju sve.
Sad tek gledam tvoj upis, jer zbog obaveza ovih dana nisam pratio forum, sto se bas retko desava.
Ako konkretno mislis na prvo kolo i Albu, ekipa koja je promenila trenera Aita, ali i naslednik Gonzalez je prihvatio njihov stil igre.
Alba igra dosta brzu kosarku, sa puno pozeda, fizicki su jako dobro spremni i su jedna od onih ekipa koji kod kuce mogu da pobede svakog, a bogami i da izgube od svakog.
Limeni preko puta, muku muce sa Albom, cini mi se da su od njih izgubili 7 puta zaredom od ukupnih 8 utakmica.
Koriste maltene svih 12 igraca, ispod obruca na papiru nemaju kvalitet, ali kad krene mec Sikma, Timan, pa i Kumadje mogu da se nose sa svakom centarskom linijom, imaju iskustvo, poznaju sistem, pre svega Sikma koji je "plej" sa pozicije centra.
Na 3 imaju Zoosmana i po meni to im je najslabija pozicija u timu i pozicija preko koje mozemo da ostvarimo prednost preko Nanelija i Papapetrua.
Spolja Lo odlican suter pre svega za 3, solidan defanzivac, pored njega Jaleen Smith ( igrac koga smo navodno mi zeleli ) i nedavno nastupao za Hrtvate na EP, izraelac Blatt i svima nama poznat Markus Erikson koji je odlican strelac, bivsi igrac ili potencijal Barselone.
Ostatak roster popunjavaju Austrlijanac Vecel, domaci igraci Olinde,Matisek i Snajder.
Od utakmicu ne znam sta da ocekujem, verovatno cemo se pucati napadacki pa ko vise ubaci, blagi favorit po meni su domaci, ali ocekujem veliki motiv kod nase ekipe uz neku solidnu podrsku navijaca u Berlinu, bice lepo kad bi otvorili pobedom, jer ovde svaka pobeda je bitna.
 

Akipfc86

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
1
Reaction score
0
Локација
Brčko
Moze li mi neko ostaviti link grupe sa telegrama?
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
To mjenjanje imena tima je cist kretenizam. Zar nije bolje imati neki brend i onda samo zakacis reklamu za njega.
Taukeramika, Kaha Laboral je bilo ime koje je znacilo nesto. Dugo vremena bio bar treci tim Spanije, a cesto i drugi. Sjecam se da su bili zajebani sa onim nasim Ivanovicem na klupi.
A sada Baskonija koju zvezpemfe(mitsko bice koje je pola cigan pola zeljezni otpad) dobija u gostima.
Bolje brate, bolje, ali ne moze svaki KK da bude clan JSD Partizan (ili svaki FK), drugim recima, ako ne postoji jasno definisano sportsko drustvo kapiram da je lakse da se promeni naziv tima ako za tim postoji potreba ako taj tim nije clan velikog sportskog kolektiva i ima vise grana u svim sportovima.
Ne bih mogao da zamislim da se Barselona zove Kaha Laboral, ali bih mogao da zamislim da se Kaha Laboral zove Pranje Vesa Vranje, mislim, mozda bi onih 50 navijaca bilo nervozno ali sta je tu je, ko ih pa pita. Khimki ista prica. CZV FMP DIVA ista prica. Toliki katanac smo im stavili da oni kao smrdljivi brend su morali da potegnu za svi znamo cime vec, samo sto kod nas je lako da se preko medija primeni Butterfly Effect na napaceni narod, gostovanje na pinku svako jutro i za 3 godine svi prihvate to sto blebeces kao zdravo za gotovo.
Sa druge strane imamo CSKA, Barsa, Real, PARTIZAN, Bayern, Fenerbahce (Beko, Ulker),
I onda kao slag na tortu, jedan jak tim u kosarci koji nema druge sportske grane, nekadasnji Efes Pilsen, danasnji Anadolu Efes koji je takodje eksperimentisao sa imenima.

Ne kazem da sam u pravu ali ovo mi izgleda dosta logicno :D
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.255
Reaction score
18.175
Локација
Kej Republika
Nekad Dule, danas Željko.
Najveći u KKP, najveći u Evropi.

Čekali smo dugo. Patili se. Ali došlo je vreme za povratak. Tamo gde nam je mesto, priroda.

Čekali smo 3101 dan.

267,926,400 sekundi
4,465,440 minuta
74,424 sata
3101 dan
443 jebene nedelje

Sad smo opet tu. Da i naša duša malo odahne.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ja koliko znam Erikson je povređen.

Kvota na nas danas je bila 1.64. Sad je skočila na 1.8.
Jel se to kod nas neko povredio ili je nešto drugo.
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
331
Reaction score
753
Kupio sam euroleague.tv i sasvim lepo radi. Jedino se plasim da se sutra nakaci gomila grobara i krene da puca :D Jel se zna koliko smo sezonskih na kraju prodali?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top