Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

gole79

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2020
Порука
68
Reaction score
420
Локација
Beograd
Rad rad i samo rad i neće biti to toliko loše...ne kažem da će biti perfektno ali će sigurno biti mnogo bolje.
Danas je mnogo neočekivanih podbačaja bilo...Papapetrou, Nunnally, Punter, Laday...Trifunović i Madar, Koprivica ne znam jesu li bili danas na utakmici ali prva im je sezona pa ajd oprošteno...
Prvu smo četvrtinu zasrali za sve pare i ostatak je veoma teško igrati sa 110% kad si u zaostatku 20+
Veliko pozitivno iznenadjenje posle blagog razočaranja u pripremnom periodu je Exum.
Vidi se promaja u odbrani na poziciji 5 te i ova pomaganja i skupljanja u reketu ali sa nedovoljno agresivnim izlaskom na spoljne igrače koji su veoma precizno (ubacivali i klavire) pogadjali hendikep situacije, fali nam organizator koji neće samo da prevede loptu nego i da zabode i podeli pas na spremne trojkaše a ne da oni kreiraju sebi šut.
Kući da gori arena, svi ko jedan...idemo samo jako.
 

Eli Cash

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
56
Reaction score
219
Локација
Johannesburg
Ja sam da smenimo trenera… realno je pretplacen… ko mu jebe mater…

Gde je bio zadnjih 8 godina dok smo bili prvaci i igrali najlepsu kosarku na svetu i svake godine igrali EL…

Stvarno sramota od njega da dodje i trenira ekipu u ovoj siromasnoj zemlji za toliko para… i onda promasi sve igrace… a nije imao nijednu ponudu…cekao da ga svi ispale i onda izabrao partizan…

Zamalo da ispustimo EL ovee godine posle 8 godina stalnog ucestvovanja… zbog njega… i njegovog ponasanja… mozda zato sto ga niko u EL ne zna… pa ono sprdaju se sa njim… a nas znaju svi i cude se kako smo izabrali njega za trenera posle svih velikiu imena sto su nas vodila zadnjih 8 godina…

Realno… nije u redu sa njegove strane… daj neka ode i neka nas pusti na miru i spase nas od svog neznanja kosarke i zelje da pravi trenersko ime preko nasih ledja

Toliko…
Prijatelju, niko njega ne treba da tera I hvala mu sto je dosao I sto nam se zbog njega dize kita svaki put kad neki veliki igrac I trener kazu kako je on najbolji trener u evropi.
On samo treba da se zapita sam za koji moj je doveo dve dobre trojke kad trifunovic igra dok nas alba ne natanka do 25 razlike. Onda je mogao I zagorca ostaviti I dovesti krstenog centra jer je I budali jasno da centra nemamo.
I voleo bi da mi neko objasni posto on nece koja je ovo odbrana jer ja ovo za 30 god gledanja kosarke nisam video. Ne radi care, evo dve godine, igraj coveka. Ne radi protiv cibone, nece ni u EL.

Hvala mu za lobiranje za EL, mada sa ovim budzetom bismo I bez njega mogli platiti da igramo. Meni draze hamburg da dobijemo nego da nas kantaju sa po 20 razlike.

Ziveo Dule Vujisevic!!
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
I mi ovo isto igramo iznova i iznova od kako je došao Panter... Evo druga godina... Pakao. Hoće li da se promeni nešto i da taj Panter jednom igra dvojku a ne pleja i da dobije loptu od istog i šutne za 3, ili završi na obruču, ili sa poludistance, BUKVALNO BILO ŠTA, samo da je ne davi više po 20 sekundi svaki napad DVE GODINE!
Izgleda da ce da se desi kad budemo igrali sa rodjenim play makerom.
Ovako ne ide.Broj asistencija je neki pokazatelj kako igramo
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.471
Reaction score
29.006
Локација
Novi Sad
Jel ovo zalutao komentar iz prošle sezone?
Sve i da jeste, ja ne znam kako moze neko da pljucne po Zelimiru i igracima posle 2 takmicarske utakmice.... ne mislim na tebe konkretno, ima ovde ljudi koji jebu majku Zeljku, igracima.... Prva utakmica posle jebenih 8 godina i odmah kamenje na ceo strucni stab?? Sto bi rekli, nidje veze... ali dobro, samo realno nek se pljucne al zato kad zgazimo Derbi opet ce sve biti bajno i sjajno (osim u slucajevima Ilijesove i Spaldinga brata :D , tu nema sta da bude bajno i sjajno, vazda im fali plej, centar i jos po neki... ).
Sve u svemu opustite se ljudi malo, igramo EL...

uprAVa napolje?!?
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.296
Reaction score
15.311
Локација
U pizdi materini
Ladno došao trenutak kada ću da idem na FKP temu radi smirenja.

Nisam očekivao neko "dranje" Albe ali ono je go kurac šta smo mi igrali dok nam se one situacije kada nam neko ostaje sam ispod koša redovno dešavaju ali jbg nisam stručan kako se to "košarkaški" zove znam samo da mi ide na kurac duže vreme već. Nama su stare boljke ostale a igramo EL i to je sad još veći problem.

Krenuće to malo bolje dok se uigramo jer EL je nov nivo za nas trenutno ali smo preneli probleme iz EK i to mi se ne sviđa.
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
338
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
isto sve kao prethodne sezone, preslikano, identicno.. prvi blok u akciji na 45 i Mur dole preuzima visokog na niskom postu ili primamo kos ili ide udvajanje, naravno kroz pas vise se trazi otvorena pozicija izlazi se kao nesto na close out oni ili pogadjaju sut ili nakon promasaja kupi off skok i imaju drugi napad.

fali nam plej , fali nam centar, a oni ce u odbrani da promene sta ? fali nam malo muda i spremnosti da se zrtvujes za tim, da malo okrvavis kolena, da malo istrpis neki kontakt, udarac.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Mene samo brine što posle 2 godine mi nemamo dve krštene akcije u napadu, ali bukvalno. Sve soliranje neko bez ideje... Odvratno izgledamo u napadu i ja to moram da pripišem treneru iako nisam ni sanjao da će se tako nešto desiti kada sam čuo da se Željko vraća...

E Dule Dule, kakav si ti doktor bio. Pantera bi 3x oterao u svlačionicu večeras, tajmauti bi sevali, jebao bi im sve do 5. kolena...

Ne kapiram više ovo, raspuštena banda.

Egzum odličan večeras! Panter štetočina.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.397
Reaction score
4.392
izgubili smo prvenstveno zbog ofanzivnog skoka mnogo uigranije evroligaske ekipe, i to je moje laicko misljenje... a ko god da je ocekivao laganu pobedu na strani protiv albe u gostima je ili mnogo naivan ili slabo poznaje evropsku kosarku.. po meni dobar poraz, koristan
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.632
Reaction score
22.370
Локација
Beograd
Nemamo dve krštene akcije u napadu, a nismo odigrali utakmicu ispod 75 poena evo ne pamtim?!
Pa mi onda imamo za NBA pojmove zajebane igrače u ofanzivi, jer oni ni iz čega redovno daju minimum 80 poena.
Ako išta valja ovoj ekipi čak i u ovoj fazi neuigranosti je napad, i to bez praktično ponajjačeg igrala iz prošle sezone (a Boga mi i reprezentacija sa sve najjačim igračima ove zemlje se hranila od njegove forme) Avramovića, pa i Smajlagića na 4,5 gde nam je večeras evidentno falila njegova fizika.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.058
Reaction score
18.220
Nismo očekivali laganu pobedu ali nismo ni to da nas bukvalno urniše jebena Alba! 61 poen smo primili za poluvreme eeeeej! Onaj Monako sa Džejmsom će jedno 120 da nam utrpa minimum. Želim da vidim reakciju tima i trenera nakon ovoga, ako ćemo da služimo za koš razliku onda mi se jebe za Evroligu trebalo je da se držimo takmičenja za koje posedujemo kvalitet... Kao mene od 70 kila da staviš u ring sa Fjurijem i da budem srećan što sam dobio priliku da me premlati na mrtvo ime.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
258
Reaction score
2.199
Локација
Beograd
Mi nismo dovoljno jaki da u EL dobijamo bez da se izgine na terenu. Mora da se oderu kolena, da se koš gradi i zubima, da se barem dvojica izbace preko reklama i odjednom će da krene i organizacija napada i šut i unutrašnja igra.

Pojma nemam zašto je to tako, čak nije ni logično do kraja, ali kod nas je jednostavno tako. Mi smo sa takvim pristupom igrali F4 sa Slavkom i Marićem na petici, neće baš biti da su Lesor i Balša mnogo slabiji par...

Mnogo je važno da na prvim utakmicama kod kuće publika podivlja, da ekipa shvati za šta se igra kada si u Partizanu. Inače, uživanje je gledati Anđušića, doduše za sada samo u napadu, podseća me na neke naše starinske igrače.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.632
Reaction score
22.370
Локација
Beograd
I te sezone smo izgubili 26 razlike od Ritasa, tako da polako ljudi, šteta jeste, bilo je lepo gostovanje za brejk, ali biće prilika, koliko narednog petka nadam se.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.256
Reaction score
18.179
Локација
Kej Republika
Rekoh necu da otvaram forum, popicu ban 100%

Znam da ce razni da isplivaju, da se slade. Kao ljuti su. Lose smo igrali.
Da pljucnu na Zeljka i igrace. Na Zeljka pljuc, ali onako zamaskirano, pickasto.

Ali necu. Naucio sam. To sto neko navija za Partizan, ne mora da znaci da je pametan.
Hocu da uzivam. Da gledam kosarku.

Kako je sad onima sto su Dantea proglasli za promasj veka?

Polako, ima jos dosta kola da se igra. Glupo je da sve komplekse istresete na Albi.
Samo polako.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.414
Локација
Beograd
Jel bolje gledati Evroligu gde ti neko daje 60 koševa za poluvreme ili jednog Novicu Veličkovića bez Evrolige i pred kraj karijere koji ne može da osvoji ni ABA ligu, ali gine za Partizan iako nema kolena, aj zapitajte se malo?
Odgovor znam: za većinu je bolje gledati Evroligu inače ne bi ,,planulo, 11500 sezonskih...
Ali meni je Partizan uvek preči od takmičenja koje igra i protivnika sa kime igra. Manje me nervira poraz od saznanja da igrači ne pružaju BORBU dostojnu dresa Partizana! Kako fudbaleri u Sremskoj Mitrovici kad ispadnu za kup, tako i košarkaši na nekoj nebitnoj pripremnoj utakmici. Jer odatle sve počinje: nebitno ti ovo, nebitno ti ono, pa ti posle nebitno i kad dođe ono bitno. Zato je igračima bilo lakše kad dođe utakmica nego da odrade Duletov trening.
Ah, da, prošla su ta vremena. Ali me ipak živo interesuje kako se trenira kod Željka?
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.474
Локација
Beograd
Ja stvarno ne znam šta gledaju ljudi koji pričaju da nemamo dve krštene akcije u napadu i da nam treba plej razigravac… da se vratimo malo u realnost… ne postoji ekipa u EL u kojoj Balsa, Trifa, Madar pa i Tristan mogu da budu u rotaciji u ovom trenutku… mi imamo do 6-7 igrača koji mogu da igraju ovaj nivo sto je premalo…
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
338
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
konstanto mi prolazi ona Duletova kroz glavu.. da igraci koji su spremni da jako treniraju, nisu spremni da lako izgube. Ajde da sacekamo i tu reakciju, znale su i Duletove ekipe da dobro zakazu. Nekako volim da verujem za sebe da su mi njegove selekcije timova i nacina na koji su se oni borili dobrim delom izgradili karakter kao klincu. Sta ce od ovih mucenika danasnji klinci da nauce sta bi trebalo da predstavlja Partizan ?
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
A pre utakmice svi kao: "nema nerviranja, veceras uzivamo" :buhaha

Ako ništa, eto preko noći Egzum od promasaja postade omiljeni svima. A Papapetru u kontra smeru.

Polako, biće to ok, al u ABA ligi... Ono što nam je falilo a to su jaki protivnici, to sad imamo, ABA je naša.
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
216
Reaction score
780
Локација
...
Meni se cini da je misa pilates dobio ozbiljnu konkurenciju... Nzm jel se licno poznaju, ako ne mozemo da ih upoznamo, verujem da imaju dosta tema za razgovor... Ovoj ekipi treba samo Koprivica razigravac da se vrne iz penzije, pa onda da sudimo o Zoc-ovim napadackim minijaturama, al od novembra tamo ...
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.409
Reaction score
4.039
Локација
127.0.0.1
Ovde ljudi ne razumeju da je nama EL alat u ovoj sezoni. Mi iz EL dobijamo dve stvari:
1. da mozemo da dovedemo EL igrace i budemo konkurentni ciganima za ABA koji godinama zbog EL i novca mogu da dovedu kvalitetnije igrace,
2. da mozemo da izbrusimo ekipu u ovako zajebanim utakmicama, kao sto to i cigani radi, za ABA ligu. Ova dobijanja po nosu vrede vise od 10 pobeda protiv Cibone. Moras se tuci sa najboljima ako hoces da budes najbolji.

Ne moze pre zore svanuti. Ovaj tim se pravi i odlicno napreduje. Ali prvo mora ABA da se resi. Ovo je prva sezona, nakon 10 godina, da smo u fer poziciji.

Uzivajte ove godine u EL, sledece je osvajamo. ;)
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
291
Reaction score
2.619
Локација
Beograd
Polako ljudi, ovo je igra, košarka. Sad smo izgubili i bili su bolji, a realno ne bih rekao da su "mrtva alba".
Drugo poluvrijeme nije bilo loše samo što 22 razlike jeste mnogo da se stigne.
Sve im je ulazilo i to je izuzetno demotivišuće na početku utakmice kad si gost. Jedino mi je krivo što Balši i Madaru prva greška znači klupa do kraja utakmice. To je prevelik pritisak za djecu.
Ovo ostalo, pa mi gledamo Partizan u Evroligi i ne bih ništa da dodam.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top