Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.633
Reaction score
4.662
Ako moze neko da objasni sta se sa nasom odbranom desilo ? Igramo je kao nekad. Prolaze nam trojke preko ruke uglavnom into je to. Ja sam iskreno zabezeknut i nadam se da cemo odbranu samo pojacavati.
Ono sinoc je bio evropski klasik, jebali ij London Tauersi i ostali trzisni projekti.
Exum i Naneli sa lakocom kontrolisu pricu iz senke. Pred Exumom se svaka odbrana skupi, sto Naneli obicno kazni i tako u krug.
Milina gledati, a tek smo na pocetku.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Moram da priznam da sam oduševljen Lesorom. U drugoj četvrtini ili početkom treće je preuzeo njihovog beka nakon bloka na centru. Kakvu je odbranu odigrao, rad nogu, spustio se dole, nestvarno. Svaka mu čast na borbi, želji i kontinuitetu!

Jedva čekam da nam gostuje Alba da im pičku polomimo.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
778
Reaction score
4.151
Локација
Beograd
jel sam ja primetio nesto sto nije cinjenicno stanje ? Koji je vas kontra argument ?

i onda ja dobijam poruku od moderatora kako provociram forumase, a doticni ( vec nekoliko njih ) ne provociraju mene sa ovakvim nacinom na koji mi se obracaju.

U redu je kritikovati, ali tvoji postovi deluju kao da ti je zao sto smo dobili, nista pozitivno nisi napisao cele sezone o ekipi(a nije da nema pozitivnih stvari, narocito u poslednje vreme). Mora da postoji neki balans u pohvalama i kritici da bi ljudi to shvatili ozbiljno, ovako kada samo kritikujes normalno je da to ljude iritira i da se dozivljava kao provokacija. Vidi se da se jako dobro razumes u sport generalno, i verujem da bi bilo uzivanje citati tvoje postove kada bi korigovao nacin na koji pises i kada bi uneo balans umesto konstantnog mracenja, ali trenutno sve sto postizes svojim pisanjem je to da iritiras ljude bez potrebe.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.186
Reaction score
2.809
Локација
Где год ОН да игра!!!
Након повратка кући и пређених 200 км, "преспаване" ноћи и устајања за посао у 6h, утисак је да растемо, све смо бољи. Пантеров одговор на Бар је запушио уста пљувачима. Ове унапред добијене утакмице типа Жалгирис су најтеже. Против фаворита ће психички бити лакше. Ту неће имати шта да се изгуби, и ту очекујем нека изненађења.
Ова екипа повратком пре свега Алексе ће бити много боља. Тек сад жалим поразе од Арманија и Басконије. Идемо даље.

ПС: Синоћ сам на полувремену баш засладио срце када сам циганштури Мишку (Ражнатовић) упутио неколико "пријатних" речи. Нацртао ми се баш на зицер. Па рек'о да искористим прилику! :D
 

empty

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
14
Reaction score
43
Локација
Beograd
Bravo za sve ljude u hali juce...i navijace i igrace...bravo za Partizan.
Imam utisak da smo vise napredovali kao tim u ove 4 EL utakmice nego za celu proslu sezonu u EC.

Mislim da nam je poraz od Armania bio cak i koristan....momci su se pregrupisali, shvatili da nema zezanja i postali jos vise motivisani a samim tim i skoncentrisani. Naravno ovo je prica posle bitke, moglo je da ode i na drugu stranu i da padnu totalno, ali nisu...zato sto imaju karakter.

Sve u svemu jako sam zadovoljan zalaganjem i nacinom na koji igramo...igramo napadacku i za oku lepu kosarku, za kos vise a ne kos manje

Bravo jos jednom :)
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.129
Reaction score
1.991
Локација
u srcu šesnaesterca
Ja moram da priznam da sam pogresio, ne treba nam jos jedan visok igrac. Lideju, a posebno Lessoru zapravo odgovara da igraju 35+ min po utakmici. Sto duze igraju, sve su bolji. Bravo momci!
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.
Dobar deo Partizanovih navijača mora da prestane da gleda na Evroligu kroz prizmu naših uspeha od pre deceniju. Ovo nije isti format takmičenja, neuporedivo je teže igrati u ovakvom sistemu. Ne samo fizički teže u smislu da igrači treba da iznesu mnogo veći broj utakmica. Priprema utakmice, tempiranje forme, raspored minutaže igračima... To su sve faktori koje je teško uklopiti kad igraš uporedo dva takmičenja sa 30+ utakmica. Pritom u Evroligi nema lakih protivnika ni lakih utakmica, to je nadam se sad jasno i onima koji su unapred upisali sve pobede kući. Žalgiris recimo je baš zajebana ekipa, defanzivno tuku na granici faula a u napadu ne smeš da im daš ni malo prostora jer sledi kazna a opet velika većina navijača je pre utakmice bila u fazonu da ih lagano pobeđujemo, toga ovde nema.
 

Eli Cash

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
56
Reaction score
219
Локација
Johannesburg
Mi smo sa 425 poena u prvih 5 kola ubedljivo najefikasnija ekipa I EL. Cigani imaju 160 poena manje… doduse utakmicu manje.. kad daju svojih 60 veceras Taman ce biti na -100.
Odbrana polako lici na nesto I defonitivno igrati coveka I odbrani daje bolje rezultate.

Mislim da ima razloga za optimizam!
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.633
Reaction score
4.662
pokusavam da se setim kada smo mi to pevali "preko" himne evrolige u proslosti.. A nije da sam bas tako mlad i da nisam posecivao utakmice
Novotarija preuzeta od sekundaraca zalutalih i el. Da budemo i tu bolji od njih kad vec ne mozemo da zidamo zgrade za drzavu jbg.
Jedino sto oni od nas jos nisu preuzeli kosarkasku navijacku kulturu, ali kratko se bave basketom, vreme radi za njih.
A i zadnje vreme doslo, zivot se preselio na insta i fb, ako tamo nisi vidjen, nije te ni bilo.
 

Falcone

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
64
Reaction score
346
Локација
Beograd
Žalgiris pokazao da je veoma nezgodna ekipa. Nije slučajno pobedio Virtus i Barselonu.

Mnogo nam je značila pobeda protiv Virtusa u prošlom kolu, da smo i to izgubili sinoć bi bilo pakleno teško. Mada ni ovako nije bilo mnogo lakše.

Sjajno se borimo, Lesor je opet imao 5 ofanzivnih skokova i i dalje je po tome najbolji u EL, a treći po ukupnom broju skokova.

Ne znam da li treba tražiti još jednog centra da ga zameni bar po 10-15 min po utakmici ili se to može očekivati od Koprivice, mada on u ovih prvih 5 utakmica nije izgledao da je još uvek spreman za ozbiljnu košarku kakva se igra u EL. A za Smajlagića se još uvek ne zna kada će se vratiti. Jer ako se Lesor ne daj bože povredi s obzirom na minutazu koju ima, bićemo baš u problemu.
 

Eli Cash

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
56
Reaction score
219
Локација
Johannesburg
Dobar deo Partizanovih navijača mora da prestane da gleda na Evroligu kroz prizmu naših uspeha od pre deceniju. Ovo nije isti format takmičenja, neuporedivo je teže igrati u ovakvom sistemu. Ne samo fizički teže u smislu da igrači treba da iznesu mnogo veći broj utakmica. Priprema utakmice, tempiranje forme, raspored minutaže igračima... To su sve faktori koje je teško uklopiti kad igraš uporedo dva takmičenja sa 30+ utakmica. Pritom u Evroligi nema lakih protivnika ni lakih utakmica, to je nadam se sad jasno i onima koji su unapred upisali sve pobede kući. Žalgiris recimo je baš zajebana ekipa, defanzivno tuku na granici faula a u napadu ne smeš da im daš ni malo prostora jer sledi kazna a opet velika većina navijača je pre utakmice bila u fazonu da ih lagano pobeđujemo, toga ovde nema.
Slazem se I ne samo to. Globalno kosarka je napredovala! Mnogo se vise sanse daje mladim talentima u nba, mnogo igraca dolazi iz celog sveta. Amerikanci koji sada igraju u evropi bi dobrim delom bili u nba pre 10-15 god.
Glupost je misliti da bi Dule sada tu nesto napravio sa glasom, kporivicom. Mozda pre 15 god protiv poljskih I letonskim ekipama sa domacom bazom. Ne protiv ovakvog monaka I fenera etc…
Apsolutno nemam problem sa brojem stranaca!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Posle naše pobede, šta vidite kada otvorite naslovnu stranicu sponzora našeg KK-a:
1666949215015.png1666949276287.png

A ovo vidite kada otvorite deo namenjen košarci:
1666949365625.png

Dakle, "udarne" vesti nisu posvećene timu čiji su sponzor, a naslovi imaju uglavnom negativnu konotaciju.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.084
Reaction score
36.087
Žalgiris pokazao da je veoma nezgodna ekipa. Nije slučajno pobedio Virtus i Barselonu.
Plus u Izraelu izgubili pola koša...

@JasminaT
Iako iritira, nekako više volim kada nas svi "ostave na miru", mada bi svi mi navijači voleli da čitamo i gledamo o klubu svaki minut, ne svaki dan. Neka pišu hvalospeve o musavim limenkama svaki dan. Neka planiraju najveću pobedu u novijoj istoriji u Monaku, neka planiraju pad košarkaškog giganta Bajerna...
 
Последња измена:

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
995
Reaction score
3.684
Локација
Žalgiris recimo je baš zajebana ekipa, defanzivno tuku na granici faula a u napadu ne smeš da im daš ni malo prostora jer sledi kazna a opet velika većina navijača je pre utakmice bila u fazonu da ih lagano pobeđujemo, toga ovde nema.
Nemoj tako, ipak kaže Rada "da se Partizan, uz dužno poštovanje prema gostima iz Kaunasa, previše oznojio i preznojio".

Kad vidim kakvi sve stručnjaci i poznavaoci sporta rade kao sportski novinari, pogotovo na RTS-u, žao mi je što nisam ispunio klinački san i školovao se za novinara.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top