Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
kakva naelektrisana atmosfera, od ovoga bi se i gluvonem čovek naježio
skandiralo se i prvoj usni Srbije što me dodatno raduje, koji je povod ili razlog - ne znam niti me zanima, samo je bitno da se skandira
a rekao sam sebi da ću ukoliko pobedimo da se suzdržim o kletvi i da neću kunuti sudije, ali ovo što smo danas imali je jedno od gorih suđenja koje je pamtim, ne znam koliko se moglo videti preko prenosa, ali svako ko je bio u areni je u više navrata poželeo da siđe dole i da nalupa tri smećara u narandžastim majicama
ali ne pomaže ni to protiv ovakvog Partizana, moćnog Partizana, sa ovako moćnom atmosferom i navijačima
moraće sledeći put više da se potrude
slepci
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Mnogo bitna pobeda s obzirom na budući raspored i protivnika koji je došao.
Najbolja utakmica do sada, najbolja atmosfera, najbolja igra.
Baš mi je drago zbog Smailagića, bilo mu je potrebno da ovako odigra i doprinese tome da odmori Lesora.
Neverovatno je da je Makabi rešio da se kocka i pušta Egzuma na prodor, ovih 20+ poena je logična posledica toga.
Tukli su nas 40 minuta i izdržali smo i njihove nalete a i sudije.

Nastavljamo dalje, idemo i po taj brejk!
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.528
Reaction score
3.655
Локација
Beograd
Zapravo posle Spanije nam ide lep raspored, Valensija,cigani i Efes kuci i na strani samo Asvel. Ima prostora i za 8:6 ako bi izgubili obe u Spaniji (Zoc namestio zreb). Mada da se potucemo jako u Spaniji pa cemo da videmo da li se ipak nesto moze.

Verujte u ovaj tim. Ovaj tim je cista Partizanstina. Hvala ti Zeljko za sve sto cinis i sto ces ciniti. Spomenik coveku treba podici. Koliko smo privilegovani da nas ovakav covek vodi sa klupe.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.122
Reaction score
15.388
Локација
Beograd
Veeelika pobeda. Makabi ima četiri ubice u Braunu, Boldvinu, Hilijardu i Kolsonu, koji svakoga mogu da zatrpaju. Disertacija u 4 četvrtini ekipe i Želljka! Odlična timska pobeda, ključ bio kad smo stegli odbranu. Raduje da uvek može da iskoči neko drugi sa poenima i da se ne čeka samo Panter. Kakva zrela igra Exuma i Lesora, sjajna rola Smajlija bio je x faktor u vrlo bitnom kriznom momentu za ekipu. Čekamo i Akeksu.
 

Yaps79

Početnik
Учлањен(а)
02.07.2022
Порука
4
Reaction score
5
Локација
Jagodina
Bacih pogled malo na ovosezonsku statistiku igrača. Lesor najbolji ofanzivni skakač i treći na listi najkorisnijih. Ledej je u vrhu, 9. Lesor koliko mi je prošle sezone delovao usiljeno,ove je racionalniji,bolji pregled igre,ako ne može do kraja,vrati,asistira,u svakoj utakmici energiju i želju,kao da je apgrejdovan ove sezone. Dobro je što na svakoj tekmi može drugi neko da povuče kad malo usporimo. Ekipa raste i razvija se. Sa Slivakom bi moglo biti još raznovrsnije!ali da sačekamo da ga vidimo na delu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Пратим али скоро никад не пишем на кошаркашким темама јер је не познајем уопште али оно што као лаик мислим да је оно главно што се десило то да су се играчи потпуно саживели са трибинама. Не постоји клуб на планети који овако лако улази и срца и умове играча као Партизан. Остаје ми само да нам пожелим да овако нешто некад доживимо и у фудбалу, а до тада што би рекао Гордан "ја бих волео да Партизан игра у финалу"
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.065
Reaction score
36.032
Jutro posle... i dalje pokušavam da se setim osobe koju Lesor nije juče sačuvao. Preuzimao je sve, od protivničkog centra, preko pleja, do trenera i ekonoma. Možda eventualno kafe kuvarice zato što su ostale u Izraelu. :D
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Sve ste rekli o igri, svaka cast igracima, Zeljku, Savicu, celom pratecem osoblju...Sto rece Ledej posle utakmice posebno medicinskom osoblju koje ih je oporavilo i osposobilo da mogu da pruze ovakvu partiju. Polako, jos dok se Aleksa pridruzi, Vladimir registruje i Balsa oporavi i ovaj tim dobija dodatnu sirinu. I ono sto je mozda dobro iz svih ovih povreda i suzavanja rotacije, sto se medju igracima stvorila atmosfera da su spremni da izginu jedni za drugoga, za klub, za nas...
Ne mogu, a da ne pomenem i novopecene opozicionare. Prelepa koreografija nema sta, uz jos prigodniju poruku. Al ne bi oni bili to sto jesu da ubrzo ne pokazase i pozadinu svega. "Francuska vojna operacija sky..." ne znam dal da placem sa njima il da se smejem. Eto, da ne bi prokletih Francuza ljubav bi i dalje cvetala i oni jadni ne bi morali da vredjaju preCednika, vec bi kao u stara dobra vremena mogli slobodno da otimaju, seku, muce i ubijaju ljude. Po tribinama zavode red i lome ljude slobodnog duha, dok cutke saucestvuju u unistavanju Partizana. Priznajem, nije im lako, sta ako im sutra instaliraju na tribini ponovo nekog takvog pa novi zaokret i ponovo cuvanje lika i dela od predsednika pa sve do Mase Terzic "kao nekada pre..."
I samo cu reci za kraj pokoj dusi bratu Kilovanu, Kici Markovicu i svim drugim zrtvama zlikovaca za koje "jug sto budi se" trazi slobodu skoro pa celu jednu cetvrtinu. Sa vama, kao i sa onima sa druge strane brda- ni u crkvu!
Ti si ponos moga grada...!
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Zabatalio sam i terapije i bolove i sve i uroljao se posle ovakve pobede. Sad snosim posledice pa ću biti kratak. Sve bih ponovio za ovakvu pobedu. Mnogo je bitna bila. Ogromno hvala glavama koje su ovo iznele. Drago mi i za Smajlija. Lesor, da imam sestru...

Arena...voleo bih da je utisak sa tribina navijanje a ne koreografija, koja je dobra za jednu...koreografiju. Uz to - bože, brate, daj mi mir evroligaške publike koja sedi ko u pozorištu dok se rezultat lomi i čekaju trojku da skoče. Meni ovo nije dobro, naročito za ovu posetu i ova momenat. Previše ih je koji su došli da prisustvuju tome nečemu ne shvatajući da oni jesu to nešto...Biće bolje, valjda. Vidi se da se ne ide na ostale sportove...
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.186
Reaction score
2.809
Локација
Где год ОН да игра!!!
На почетку их кењао шут за 3. Видело се да је питање времена када ћемо да преломимо. Данте, хвала Богу вратио се као да није био повређен. Смајли је имао одличне минуте.
Чекамо Алкесу, ту је и Бродзијански па да будемо још јачи.
Сутра сви на Сплит.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar
Maratonci Partizana znaju kako dalje: Drzimo se zajedno kao braca,cuvamo jedni drugima ledja
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Arena...voleo bih da je utisak sa tribina navijanje a ne koreografija, koja je dobra za jednu...koreografiju. Uz to - bože, brate, daj mi mir evroligaške publike koja sedi ko u pozorištu dok se rezultat lomi i čekaju trojku da skoče. Meni ovo nije dobro, naročito za ovu posetu i ova momenat. Previše ih je koji su došli da prisustvuju tome nečemu ne shvatajući da oni jesu to nešto...Biće bolje, valjda. Vidi se da se ne ide na ostale sportove...

Ne brinem ja za atmosferu. Tu sad imas nekih 30-ak hiljada ljudi koji cirkulisu i cine 99% navijaca na svakoj utakmici i mnogi od njih nisu dolazili ili nisu bili bili redovni ranije...Dok se uslikaju par puta, izbleje okolo, vide sta se desava, nauce pjesme, udje im to u krv... Bitno je da dvorana bude puna, da ljudi imaju zelju da dolaze, a atmosfera ce biti sve bolja i bolja.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top