Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Podrska na -20 toga vise nema ali to je bilo drugo vreme Dule je pravio cuda sa malim budzetom i mladim igracima to su navijaci osecali.... ja se samo nadam nekoj normalnoj poseti u areni do kraja sezone da ne budemo kao cigani....

ABA treba da bude prioritet sada pogotovo, ako treba i da se odmaraju igraci u EL po cenu visokih poraza... kako znamo i umemo do prvog mesta u reguralnom delu.

Sve napisano je 1/1, deo za Aba nema sta- prioritet! Iz vise razloga.

Samo...ovaj deo oko Duleta, cuda, mladih igraca i sl. Kao sto vise nema "podrske na -20" tako nema ni Duleta, niti moze da ga bude vise. Druge okolnosti, drugacija EL. Pa tih godina je pola ex Yu igralo El, nemacka kosarka bilo poluprofesionalna( sprdanje s Bambergom) poljaci dobijali licence.
Puno manje neuspesnih nba igraca, manje stranaca sveukupno. Sada ne postoji domaca kosarka, jedva da postoji regionalna- Cibona, Split, Olimpija, vise mrtvi nego zivi.

Danas Alba, Bajern su dugogodisnji kosarkaski projekti. Sastav ekipe i nacin igre se prakticno ne menja godinama.
Francuzi takodje, sistem. Efes, Fener vec odavno. Spanske ekipe?

Protiv toga se danas ne moze boriti klincima i par stranaca ispod radara. Koliko god mi to zeleli.
 
Последња измена:

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.622
Reaction score
8.732
Локација
"preko bare"
Ljudi, tek je početak decembra, a vidim nekima je već izgubljena sezona. Poslije dvije -tri pobjede ćemo opet da osvajamo sve.

Ne znam sta bih više rekao a da se ne ponavljam. Još ni jedan trening nismo odradili kompletni, a kamoli utakmicu.

Još je puno rada i utakmica pred njima. Pustimo ih da rade ono što najbolje znaju, pogotovo najboljeg među njima, dajmo im maksimalnu podršku i budimo srećni što smo u ovakvoj situaciji uopšte.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Cilj je ABA
EL zabava

To nam je novi moto :)

Lepo sam ti objasnio onomad koji je glavni preduslov da Partizan pobeđuje. Ali ne vredi - ti sve kontaš da Spalding tera na svoju vodenicu :D A nije to već je fakat da Partizan nikada nije izgubio... ali ako vam je samo do zabave, nema veze... :buhaha Eto, probaj još jednom ono što smo pričali, recimo sledeće kolo pa ćeš da vidiš kako se bedi stoka razlike! :D

P.S. Recept naročito uspeva kada je EL u pitanju, mada se dobro pokazao i na terenu ABA lige.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Jeste težak poraz, ali nema razloga za ovoliki očaj, pogotovo kada se uzmu u obzir svi faktori, povrede, nismo ni imali sreće, a iskreno nije bilo neke prave podrške sa naše strane.

Ušao sam u halu sredinom treće četvrtine, tad je već bilo mučno i mrtvo i do kraja utakmice se nije menjalo. Prosto nije bilo to to. Ni kada se lomilo nije to bila ta buka i ta podrška. A mislim da je ta "ravnodušnost" nekako prešla na igrače. Kapiram ja, svi smo besni i razočarani zbog poraza u derbiju, ali onda je trebalo da se igračima to stavi do znanja, pesmom, zviždanjem, kako god. Nisam pristalica da im treba aplaudirati i kada nisu zaslužili. Za Željka aplauz uvek, za Partizan ljubav uvek, a za igrače po zasluzi. I zvižduci umeju malo da razbude. A ovo mrtvilo ničemu ne vodi...

Idemo dalje, još uvek me drži euforija kada pomislim kakvi ćemo biti kada (jednog lepog dana!) budemo kompletni, kada budu svi u rotaciji i kada Željko to sve utegne. A hoće.

Do tada, strpljen - spašen, nema druge.

Pa u četvrtak da pokidamo, svi zajedno.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.146
Reaction score
2.074
Локација
u srcu šesnaesterca
Pa jedan sektor se mora ustupiti gostima po pravilima Eurolige. I mi smo imali jedan u Barseloni
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
364
Reaction score
2.274
Локација
Kraljevo
Cigani kupuju karte za sektor 400 nebitno za koji je deo, a onda naknadno ulaze na njihov sektor da ne bi bilo problema sa našim navijačima. Ne dolaze u organizaciji kluba već se organizuju grupe koje bojkotuju aba ligu, to im je “izazov” da dođu među nas da nas tovare.
Što se tiče izvora, neka bude rekla kazala pa vi verujte ili nemojte.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.542
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Pa i mi da igramo kod njih isto bismo uradili kada su karte u slobodnoj prodaji.
Ne treba nikakav info da znas da ce oni sigurno doci na utakmicu. I sigurno ce ih biti nekoliko stotina zbog toga.
Ovde je greska sto su karte u slobodnoj prodaji. Trebalo je omoguciti da samo sezonci mogu da kupe dodatne karte i to je to.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Rekao je Ostoja na gostovanju prvoj da je ciganima dat sektor 400 iza koša, preko puta našeg kopa.
Karte su bile u slobodnoj prodaji, tako da ne znam šta se sad čudite.

Nije problem to što će oni biti prisutni, problem je da li ćemo mi biti u hali kad su oni domaćini u EL.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.684
Reaction score
22.969
Локација
Академија
То је неозбиљно скроз јер у продаји карата није било нигде јасно наглашено да је тај део намењен за мандове. Нас не пусти Барселона у халу а ми пуштамо човићеве сведоке да нам смрде под носем!
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Uvek može gore i hvala Ostoji što je tu da nas na to podseti. Napraviće incident, gađaće ljude ispod, pljuvaće, cigani su to, onda će naši da odgovore i klub će najebati. A ti posle one "utakmice" sa njima od pre nedelju dana da ostaneš ovako naivan? Da li ima neko tamo gram mozga?
Misliš da ne može gluplje od popusta na sezonsku koju možeš da kupiš samo s popustom, a onda puste one anomalije na nivo 400.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
848
Reaction score
640
Ако је ово заиста истина, добро ћу размислити даље око својих долазака и цимања по 300км сваки пут. Па мајку му јебем, ако не могу да се контролишу у јебеној АБИ, сад треба да нас јебу иу Европи да сносимо последице. Не знам јесмо ли заиста оволико ретардирани или само тако изгледамо. Кад ја који сваки неконтролисан скок доживљавам као тежи нервни слом, сваку изгубљену лопту, несвиран фаул..... тако кажем онда нема даље. Који ће нам ђаво они у хали, не сјећам се више утакмица које нису прекинули
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.305
Ако је ово заиста истина, добро ћу размислити даље око својих долазака и цимања по 300км сваки пут. Па мајку му јебем, ако не могу да се контролишу у јебеној АБИ, сад треба да нас јебу иу Европи да сносимо последице. Не знам јесмо ли заиста оволико ретардирани или само тако изгледамо. Кад ја који сваки неконтролисан скок доживљавам као тежи нервни слом, сваку изгубљену лопту, несвиран фаул..... тако кажем онда нема даље. Који ће нам ђаво они у хали, не сјећам се више утакмица које нису прекинули
Haha, isti slucaj :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top