Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Dobili smo dvostrukog prvaka Evrope i trenutno najbolju ekipu EL uzastopce a da zbirno nismo dali DESET trojki u tim utakmicama.

Jel sad, posle spoznaje tog podatka, fali borbe, htenja, zalaganja, razumevanja šta znači klub?

Volim ga!
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.730
Reaction score
29.487
Локација
Beograd
Уф, преживео сам. Може неко да ми напише/опише шта се дешавало у задње три-четири секунде...или ако има неки снимак... :icon-rolleyes:
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
232
Reaction score
581
Локација
Bijeljina
Uh, Aleksa brat, fula slobodna ali nekako sam bio siguran kad on ima loptu. Nema strepnje kao kad to radi Madar ili Panter. Iskustvo, hladna glava, mali žal zato što smo ovako mogli još nekoliko završiti ove sezone. No, ne plače se za prosutim mlijekom. Nego se zapne još jače. Nagrada slijedi. Bravo
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Уф, преживео сам. Може неко да ми напише/опише шта се дешавало у задње три-четири секунде...или ако има неки снимак... :icon-rolleyes:
Desilo se i nama da protivnik pogriješi na izvođenju lopte, a da mi to iskoristimo. Papapetru uzeo loptu, ovi ga faulirali, promašio oba bacanja, uzeli opet loptu poslije bacanja i to je to.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
Bravo bre! Navikli smo na ove neizvjesne, ali se lakse dise kad se dobije, a pocesmo i to. Nismo odustajali ni na trenutak i mislim da je to presudilo. Bravo Aleksa!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top