Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Zeljko je fenomenalno spremio utakmicu, ovo je pobjeda strucnog staba. Tacno se znalo ko se udvaja, ko je na strani pomoci, itd. itd. Kako je Papa peglao odbranu, za udzbenike.

Ovi slepci su bas izrazito promijenili sudijski kriterijum od 2/4. Ipak, glavni utisak za mene jeste izlazak Dantea, a ulazi Aleksa sto po defalutu znaci da tempo ne moze da padne i defanzivno i ofanzivno kao sto je slucaj sa Madarom i to je ono sto nam je falilo od pocetka.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.276
Reaction score
37.188

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Desilo se i nama da protivnik pogriješi na izvođenju lopte, a da mi to iskoristimo. Papapetru uzeo loptu, ovi ga faulirali, promašio oba bacanja, uzeli opet loptu poslije bacanja i to je to.

Значи да бисмо добијали неизвесне завршнице добитна фора је у томе да тада промашујемо слободна бацања и тако збунимо/зајбемо противника јер он то не очекује... :D

Истанбул је црно-бели град, црно-бели град, црно-бели град... :šal
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.246
Reaction score
2.898
Verujem u Zeljka , verujem u ovo sto on radi!
ZNAM da mora da dodje sve na svoje mesto!
Bravo Partizane!
PS - budite srecni sto imamo tu privilegiju da gledamo ovo …
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.299
Reaction score
15.352
Локација
U pizdi materini
Dobismo dve neizvesne za redom malo nas svemir niveliše. Kad bolje razmislim samo Albu i pirejske cigane izgubismo glat u pm. Lepo sam pisao da uz ovogodišnje iskustvo plus malo bolji odabir igrača ovaj tim će moći mnogo. Pap pronalazi sebe, Aleksaaaaa se vratio još da se Smajli ustali i biće ovo sve bolje. Očekujem i da bude malo trzanja dok se priviknu svi na ovaj trenutni sastav ali biće to sve dobro.

Gazi Partizane.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.925
Reaction score
26.696
Kakav divan osecaj...
Pritisak i nije toliko visok, ali mi zato broj otkucaja srca cepa poprilicno iznad 100.
Bravo ZELJKO, bravo momci. Hvala vam.

S druge strane, zabrinut sam za jedan solidan broj clanova foruma, nema ih, nisu valjda razocarani pobedom? Nakon poraza ne mozes procitati jednu stranu foruma a da nema njihovog naricanja...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Vraćanje u utakmicu je djelo Exumove poezije. Nekoliko dobrih, praktično solo prodora, koji su završili ili košem ili slobodnim bacanjima plus odlična odbrana, koju su doduše krunisale sudije faulovima posebno na onoj čistoj blokadi, pokazuju koliko je Exum vrijedan. Rekao bih da su te loše odluke, koje nisu dozvolile da se odlijepimo, kompenzovale sudije kasnije.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top