Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Anonymous

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
168
Reaction score
925
Branio sam Zeljka ovde kad vecina nije, pa mogu i sad da kazem nesto kad su svi u euforiji. Veceras je Fener promasio mnogo cistih suteva za tri poena. Ne divljih suteva, nego cistih izgradjenih suteva. Vise nego sto je realno. Plasim se da bi druga prica bila da im je isao sut kako njima zna da ide. Moramo jos bas puno da radimo na odbrani. Samo rad, rad, rad. Na odlicnom smo putu.

Povratak Alekse i Smajlija daje dodatne ventile ovoj ekipi. Izasli smo iz kanala.

Sav fokus na Laktase.
Slažem se da bi se druga priča pričala da je Fener pogađao otvorene šuteve, ali ipak mislim da je do naše odbrane bilo, znali smo sa koga pomažemo i ko smije da ostane sam na trici, ne bih baš rekao da je Fener “izgradio” te šuteve, mislim da je jedini kiks bio kad je Vilbekin ostao sam u korneru pa promašio, sa ostalim “šuterima” se moglo živjeti. Dodao bih da smo i cigana odlično branili i natjerali ga da siluje.

Bravo momci, kao što kolega reče samo rad rad i rad!

Eh, sada napokon da dočekam i ja jednu Partizanovu “kući”, bez prelaska 300 kilometara u jednom pravcu. Hvala ti crno-bela ljubavi!
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
228
Reaction score
1.579
Локација
Canada
Pogledao reprizu na SK1 i popiskim se ustaskom komentatoru u facu.
Jos treba da se radi i uigrava.Mnogo skripi ali Željko ima magično ulje i na proljece ima da razbijamo.
Srećno crno beli i da pobjedimo Igokeu
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Ма све је то тачно, али да се онако неконролисано крсти пред њима (као да их провоцира), у Истанбулу где живи 18 - 20 милиона Турака, оних истих који су нас неколико векова газили и натачињали на колац, он дефинитивно није чист у вугла! :buhaha :buhaha:buhaha
Па добро, човек верник, осетио потребу да се прекрсти, прекрстио се...и победио...


...и, за разлику од неверујућих, верујући увек имају коме да се обрате, замоле, захвале...мада је мени увек на уму и она причица кад је човек упао у реку па почео да виче ,,помози Боже, помози Боже,, а овај неки са обале му каже: ,,Е, ајд и ти мало махни рукама, а Божија помоћ ти неће изостати,,...
Дакле:
Алекса, знам да се тек враћаш на терен, и уздаш у Божију помоћ, али увежбај мало та бацања за неки следећи пут...биће лакше и теби и нама...

Што се тиче милиона Турака...па...нису они баш сви међусобно исти...а ваљда и нису баш ,,у длаку,, исти као пре 200-300-500-600 година...
...као што ни Срби нису баш исти као што су били пре 50, 100, 200 или 500-600 година...
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
624
Reaction score
3.780
Ja ne pamtim da sam video bolje sudjenje. Aleksa je zaslužio ovo. I mnogo je falio. Bez njegove role ne bi dobili. Kockice pocinju da se slazu. Ja u ovaj tim verujem i verovao sam. Tek ocekujem najbolje. Nadam se da mozemo u 8 u ovoj konkurenciji i da na vreme palimo motore. I jedva cekam sledeci susret sa Lucom, Jaretom i Trinkijem aka debelim pljeskavicarom. Mislim da ce to biti jedno divno porodicno vece u areni. Boze kako bi nam Lucic legao na trojci ko budali samar.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.798
Reaction score
1.112
Локација
Ivanjica
Eto koliko fali Aleksa. Da smo njega imali od starta sezone potpisujem da bi imali skor 10:5 i delili trece mesto. Ali dobro, bolje ikad nego nikad. Na ovakvim gostovanjima je najvažnije da si u igri do samog kraja, a onda je sav pritisak na favoritu i domaćinu a to je mnogo zajebano. Uostalom mi smo tako ispali iz evrokupa od objektivno dosta slabije ekipe.
Sve ekipe igraju u serijama, 4-5 dobijes pa 4-5 izgubis. Nadam se da je ovo početak naše serije.
Bas sam to i pomislilo .
Kada je ušao napokon je Panter (a i Egzum) igrao svoju ulogu … Ubrzali to kretanje i blokove u napadu i kombinacije dok pravi plej prenosi loptu.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.314
Reaction score
2.510
Локација
Humska 1
Jutra su mnogo lepsa nakon pobede. Velika pobeda u Istanbulu, opet pobeda gostujuce ekipe u mecu sa Fenerom, red je da prekinemo tu seriju kad budemo igrali u Beogradu :D
Uz onakav sut dobiti vodecu ekipu na strani, ogromno. Ponavljam se vec dosta ali vidite i samo da se ulazi u serije pobeda ili poraza za sve ekipe, iznenadjenja su cesta, jos nismo ni na pola lige. Sad da se spremimo za Igokeu pa onda da docekamo nase iz Bajerna u Areni i ispratimo porazene za Nemacku.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
U ranu Istanbulsku zoru sledi sumarum utisaka:

Kakav smo rolerkoster nas dvojica juče doživeli po Istanbulu, sleteli oko 5 popodne po lokalnom turskom vremenu, lepo smo mi angažovali i vozača unapred da nas sprovede do hotela koji je 200m od Ulker arene, samo... jebeno nismo imali pojma da ćemo od aerodroma do hotela (što je nekih 60-ak km), putovati čitavih 3 sata i 15 minuta...
Tako smo ljudi moji umesto komfornih i planiranih sat-dva pred utakmicu stigli do arene "knap" i ušetali na mesta kada je rezultat bio 8-4, mada ja držim u glavi da sam na semaforu video i 4-2, moguće dok smo se liftovima pentrali do box-a... Box sličan našem u areni, nije bio prepun (bar ovaj naš), 2 mlade porodice i mi, ljudi se oduševiše kada su čuli da smo zapucali ovamo samo zbog utakmice, kada smo pobedili prilaze i čestitaju, pozdravljaju nas pri izlasku... Ludi su za Željkom, drag im i Partizan zbog njega i ostatka staff-a i Nanelija koji je bio kod njih. Ali ljudi, kako je dobar osećaj prisustvovati jednoj ovakvoj pobedi našeg Partizana! Ajde samo reč-dve i o igri - imao sam utisak da nam mnogo lako spuštaju loptu i reket i posebno lako nam "štrikaju" po čeonoj liniji iza leđa... mi propustismo gomilu nekih napada i prilika na egalu pre te neizvesne završnice, sreća pa gudura rešio da glumi Stefa Karija! :D
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.869
Reaction score
7.851
Jbg to spustanje lopte i probijanje po ceonoj liniji vidim i ja… a ne verujem da zeljko ne vidi…
A ono sto ja ne znam jeste kako se to sprecava i zasto nam to tako lako rade…

I da.. za sve one koji su rekli da je sezona i u ABA i u EL gotova u decembru poseban pozdrav…

Ako nismo pokazali da mozemo dobijemo svakog onda jbg… do nas je
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
487
Reaction score
1.730
Па добро, човек верник, осетио потребу да се прекрсти, прекрстио се...и победио...


...и, за разлику од неверујућих, верујући увек имају коме да се обрате, замоле, захвале...мада је мени увек на уму и она причица кад је човек упао у реку па почео да виче ,,помози Боже, помози Боже,, а овај неки са обале му каже: ,,Е, ајд и ти мало махни рукама, а Божија помоћ ти неће изостати,,...
Дакле:
Алекса, знам да се тек враћаш на терен, и уздаш у Божију помоћ, али увежбај мало та бацања за неки следећи пут...биће лакше и теби и нама...

Што се тиче милиона Турака...па...нису они баш сви међусобно исти...а ваљда и нису баш ,,у длаку,, исти као пре 200-300-500-600 година...
...као што ни Срби нису баш исти као што су били пре 50, 100, 200 или 500-600 година...
Ma ne uce njih u skolama da su bilo koga nabijali na kolac, oni su po njihovom shvatanju bili mirotvorci, dobrotvori itd, isto kao Amerikanci, Englezi, Spanci. Promasili su oni dosta toga, ali smo i mi imali 6-7 floutera i nijedan nije usao.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
807
Reaction score
3.805
Lagana i ocekivana pobeda u Istanbulu, tamo smo mi na domacem terenu. Idemo dalje
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
...ali smo i mi imali 6-7 floutera i nijedan nije usao.
Dok nam sa druge strane redovno, ali REDOVNO, ulaze raznorazne koske sličnog tipa.

Španska govna su nam bila "uvod" u veoma lošu i bolnu seriju, nadajmo se da će sada "Ooo Turci..." da povuku nogu na drugu stranu. Samo da nas malo zdravlje posluži, povrede mimoiđu, verujem da je momcima glava konačno na mestu.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.568
Reaction score
5.170
Branio sam Zeljka ovde kad vecina nije, pa mogu i sad da kazem nesto kad su svi u euforiji. Veceras je Fener promasio mnogo cistih suteva za tri poena. Ne divljih suteva, nego cistih izgradjenih suteva. Vise nego sto je realno. Plasim se da bi druga prica bila da im je isao sut kako njima zna da ide. Moramo jos bas puno da radimo na odbrani. Samo rad, rad, rad. Na odlicnom smo putu.

Povratak Alekse i Smajlija daje dodatne ventile ovoj ekipi. Izasli smo iz kanala.

Sav fokus na Laktase.
Takodje,samo sto sam i ja poceo da posle poraza od oba mutanta i asvela da razsmiljam drugacije. Ipak vratio sam se na staro razmisljanje od pocetka. Ni sada nisam u euforiji iako sam jako srecan zbog ove dve pobede. Ovo jesmo dobili na srecu,i ovu i proslu ali smo je zasluzili. U onim nesrecnim porazima smo gubili isto tako,moglo je i protiv cigana da ode na nasu stranu i protiv drugih ekipa jer smo u svim tim mecevima imali napade da to resimo u nasu korist. Nismo jer nismo imali onu stvar dok u ove dve utakmice jesmo. Mislim da se malo promenila igra, nema ispucavanja vise za tri,nema ispucavanja Pantera. Pametno se odigralo i to je to. U tome je kljuc. Kljuc od sinoc mislim da je to sto smo dzekirija napunili faulovima na vreme,isto tako zasto smo bili u zaostatku je 3 licne Egzuma. Treba nam ipak jos jedan plej to je sigurno. Idemo dalje, Laktasi pa Trinkijeri...
 

Krkan

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2017
Порука
69
Reaction score
470
Kao sto nije trebalo mnogo kukati kod prethodnih poraza, tako se ne treba ni mnogo zanositi kod ovako velikih skalpova.
Evidentan je napredak u odbrani i energija i sirina koju donose Smajli i Aleksa. Konacno pocinjemo da licimo na tim.

Sad na trening da se to dotegne malo pa da pregazimo ABA boraniju a u EL iducih 10ak kola imamo dobar raspored, pa bi valjalo dobiti sve sto je ocekivano a i zabosti
neko iznenadjenje, tipa u Tel Avivu. Idemo korak po korak.

Zeljkova reakcija nakon ukradene Papapetrua najbolje pokazuje koliko i on i svi u timu zive za pobede - nadam se da je ovaj povratak Alekse i Alena uz pobede nad Turskim velikanima iskra koja ce da upali Masinu™
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top