Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
91
Reaction score
896
Локација
Beograd
Trinikijeri je jedna od retkih retkih svetlih tačaka našeg kluba u prethodnoj dekadi. Otišao je (čitaj: oteran) zato što se drznuo da izreciklira limenke kao što je to nekad Dule radio (doživeo istu sudbinu). Jer, kako je smeo da se usudi da šamara skupoceni državni projekat na svakom ćošku, u svakom takmičenju, sa ekipom sastavljenom od solidnih igrača (ne više od toga) od kojih su većina bili anonimusi pre dolaska kod nas. Glupa epidemija je sprečila da se mutant ugasi još tada. Pobeda nad Virtusom u Bolonji mi je jedna od najdražih pobeda u Evropi ikad. Označila je povratak posrnulog velikana na veliku scenu. To mu neću nikad zaboraviti, a cigani nikad neće oprostiti. Svako ko planira da mu večeras zviždi (a biće sigurno takvih), ne treba ni da dolazi na utakmicu (bar ne našu, igraju oni drugi sutra, pa neka tamo idu).

Sa druge strane, Waldena treba dočekati kako priliči - kao što je dočekan svaki cigan ikad.
 

MiltonPalasio4

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2022
Порука
7
Reaction score
27
Локација
Ulaz L
Сваки евентуални звиждук Тринкијерију,значиће као аплауз за хулигана у покушају,могу да звижде они који вичу напред Партизан,али на послу и у животу готиве жвалавог и свиђа им се облик бајковићеве торте.А понекад се и радују кад комшиница победи,јер је то добро за наш спорт.

Момци на паркету,не морате да победите,али морате сви да се баците за ту лопту као Егзум против ефеса и као што је то радио Новица.

Ајмо црно-бели!
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.389
Reaction score
4.344
ne znam zašto se uopšte vodi polemika o zviždanju?! Iskreno... Strance kao Volden zabole i za Partizan i za Zvezdu i generalno za Srbiju, oni dolaze ovde da zarade novac i idu kod onog ko ga više plati i kod koga igra bolje takmičenje... i to je to... A zviždati Trinkjeriju je po meni isto kao kada bi klicali limaru...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.421
Reaction score
7.657
Локација
E-WEST

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
624
Reaction score
3.780
Ja sam video da nas "glavni sponzor" kao pravi pitanje pa se valjda i ovde prenelo iz nekog razloga... Bezveze, ne znam apsolutno nijednog Grobara kojem je Trinki ostao u losem secanju i koji bi mu zvizdao... Upravo suprotno. I kada osvojimo sve sa Zocom i ode u zasluzenu penziju iz Partizana sa jedno 12 evroligi ocekujem Trinkija ili Saleta da nastave... Prizeljkujem najlepsi moguci docek Trinkiju, Jaretu i Luci, a Voldena ko jebe. Da nije amer zamerio bih, ali me ovako za njega boli ona stvar. Da mi to zgazimo, sve ostalo cemo lako.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.411
Reaction score
28.624
Локација
Novi Sad
Ne znas ti nikoga, ili ja, ali twiter ih zna dosta.... svi ce oni da zvizde i vredjaju Trinkijerija....preko tastature, jer su to online nindza botovi. Sada svako ima botove, sve je pocelo sa sns i zvezdom, a sad imas botove da seru i komentarisu bas sve, ali bas sve.

Veceras puna hala, puno srce i ako moze pun bajernov kos. Momci da izginu na terenu za kraj godine, ako pobedimo dobice veliko hvala na poklonu, ako ne pobedimo dobice veliko hvala za borbu ove godine. Zelje za sledecu godinu su svakako iste, da kidaju, rastu, slusaju Najveceg i napadaju, napadaju, napadaju!!!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
U Areni ce slatkorecivi Zabar dobiti ovacije, kakve i zasluzuje.
Ovi sto se seru po tviteru i ostalim sranjima od mreza, nastavice da kuckaju i stenju. Jer im jos jedan mamac nije prosao, nisu se ljudi upecali.
Svakako glupa tema i nepotrebno skretanje paznje.

U solidnom smo ritmu, nadam se da cemo nastaviti slicno i protiv Bajerna.
Veceras utakmicu dobija hladna glava.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Volio bih da se generalno na ovom forumu smanji nerealan doživljaj teorija zavjere jer po meni to nije baš grobarski. Pojedini ljudi moraju da ukapiraju da se uglavnom na terenu dobijaju utakmice. Može pričati ko šta hoće, ali ja nikad nisam vjerovao niti ću da može dolaziti naredjenje s vrha da Partizan ne smije da ostvaruje uspjehe. Čovic jeste zlo, ali ne može uticati na to da naši prekaljeni igrači promašuju otvorene šuteve i da ne igraju odbranu. Ne može ni Ostoja, ni Vučić, ne može niko, makar dok je Željko tu. Teoretski, može se i ova Evroliga osvojiti, uz jak i naporan rad, i uz obaveznu dozu sreće, naravno.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Биће наши другари са овог форума на конференцији, па могу да поставе такво питање.
Ja ga ne bih to pitao sada iako crkoh da čujem njegovu verziju događaja. Za mene je to istina, šta god da bi imao reći. Ali nekako mi se ne uklapa u trenutak. Prvo, njegov povratak treba da bude svečanost a drugo, ne ide mi uz Žoca, otvaranje takvih tema. Jedino da ga neko sa foruma intervjuiše posle tekme pa da se čovek obrati svima nama koje zanima šta ima da kaže.

Nekako mi ne ide uz trenutak... jbg, možda i grešim ali takav mi je osećaj....

Momcima želim pobedu večeras, a Trinkijeri neka pobedi drugi put, neku drugu ekipu :D

 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.186
Reaction score
2.809
Локација
Где год ОН да игра!!!

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.389
Reaction score
4.344
Da li su se nesto najverniji naljutili?! hmm...od kopa ni traga
 

Прилози

  • image.jpg
    image.jpg
    2,7 MB · Прегледа: 90
Статус
Затворена за писање одговора.
Top