Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Duksi

Početnik
Учлањен(а)
07.06.2011
Порука
30
Reaction score
44
Браво, браво!
Много је битно што смо вечерас победили.
Таман мислиш лагана победа, нерви на броју.. Без кидања не може.. Јесте тако слађе, али ајде, може некад и без тога.
Тринки господин, навучен на црно-бело
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Hvala, Andrea, bilo je dobro vidjeti te opet.
Tvoje prisustvo i pesnicki pristup konferencijama nas je podsetilo ko smo i sta smo. I ti si u nasim srcima.

Zeljko podigao lestvicu na konferenciji, stizu nova NBA pojacanja u cezeve, ali sad vise nema nazad, naspanovan je, poceo da prica sam sa sobom i raduje se ukradenoj lopti, a evo prvi put javno udario "spoljnom" po psiha.

Partizane napadaj!
 

Krkan

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2017
Порука
69
Reaction score
470
Ne bih mnogo da serem, dobra i bitna pobeda.
Sira rotacija, vise opcija, bolja odbrana i rezultati su tu.

Pocinjemo iduću godinu sa tri utakmice kući, taman da se jos malo uigramo, da Smajli i Aleksa udju u odgovarajuću formu pa da nastavimo ovaj niz.

Srećna nova godina svima i da fino provedete praznike pa se čitamo iduće godine.Ne prećerujte sa ruskom i sarmom.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Mi imamo dobar roster, 5-6 igraca koji su sposobni da se nose sa svakom petorkom u evropi, bukvalno svakom.
Imamo i par igraca, koji uprkos svom potencijalu, trenutno nisu za to da ni minut dobiju u EL utakmici.
Nista nije divlje, od pocetka su me nervirali ti komentari. Nacin na koji smo ugasili napad Bajerna je vrh, ljudi nisu imali promil sanse da igraju ono sto inace igraju, ma koliko oslabljeni bili. Jebote, par vrhunskih igraca na terenu izgledaju kao totalni amateri. Prvo je Egzum zamalo napravio batine Vinstonu kod Andree, a u par navrata je i Lesor oducio Hantera od kosarke. Sjajno.

Covek koji radi dobar posao u Partizanu nema sanse da ne bude prepoznat i cenjen. Partizan ne samo sto ima najbolju i najbrojniju publiku u evropi, vec ima i najskolovaniju publiku u evropi. Konstantno.
Kad se ta dva poklope, ne iznenadjuje me ni jedna rec koju je rekao Trinkijeri. I Lucicevo pozdravljanje na kraju... sve se vidi. Bajern je pravo grobarski tim. Jebace i oni kkczvfmp.

Zeljko je bio ljut zbog napusavanja kurcem Ostoje, a "znamo protiv cega se borimo" se odnosilo na drzavni projekat.
I dalje nisam siguran da u potpunosti razume gde je dosao, iako su lobotomirani cigani u vise navrata to pokusali da mu objasne.

Pusi kurac Ostoja.
Kad osvojimo ABA, kad budemo ispred mutanta, ili bar kad budemo imali iste uslove kao mutant, stecice se uslovi da se izvadi grobarski kurac iz njegovih usta. Do tada...
 

gole79

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2020
Порука
68
Reaction score
420
Локација
Beograd
Posto ono nije bio faul u napadu nego je sviran faul ledeja,ja sam provalio da se ne razumem u kosarku uopste te necu vise nista da komentarisem. Ako moze neko da mi objasni zasto je ono faul od odbrane?
Igrač odbrane mora čvrsto i sa punim stopalima obe noge da bude na zemlji u trenutku kontakta a koliko sam uspeo da vidim da je pred sami kontakt malo podigao jednu nogu...glupo pravilo ali je tako.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
3 četvrtine uživanja u utakmici i onda horor 4/4. Iz mog ugla je delovalo da su oni prvih 8 minuta svaki napad realizovali.

Teške su ove utakmice koje moraju da budu sigurice.

TRINKIERI, kakav čovek! Uzeće svoju prvu Evroligu sa Partizanom do kraja decenije.
 

MiltonPalasio4

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2022
Порука
7
Reaction score
27
Локација
Ulaz L
Мој утисак са ове утакмице је почетак друге четвртине и скандирање две најлепше речи које болесник заслужује,сад нека пребаци тонца са арене на спорт клуб.И то је једини исправни пут којим сваки навијач Партизана мора да иде,увек и у сваком тренутку,само јако браћо! Али исто тако да никад не заборавимо оне што су радили на случају татон и оног крезубог са изјавом: ви знате да Партизан ове године не сме да буде први.

Велики си Партизане,највећи на свету целом!
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Doktore kosarke, nije to ni ista Srbija koju ti znas..ovo je sad Srbija gde je onaj najgori sljam isplivao, i drze predavanja o zivotu, postenju, radu..pametni saginju glave, a budale na sve strane..gde sve oni odlucuju, gde vise nije bitno da li si covek ili nisi, bitno je da imas pare i interes svuda, bitno je samo da li si sa njima ili nisi..posto si se vratio u tvoj i nas Partizan, znaci nisi sa njima..mada znam dosta njih koji su se prodali, a kleli se u crno i belo a i mi se kleli u njih..trn si u oku Zeljko, veliki! Mrze te iz dna duse, kao sto ja mrzim Covica , Terzica i Mrkelu i sektu koju vode..mrze te jer znaju da si najbolji sto je Evroliga videla u istoriji, mrze te jer znaju zasto si se vratio..mrze te i zato sto te se plase!
Evo reci cu i to, i ja se plasim..plasim se da ces otici iz naseg Partizana! Ali nemoj, ima Boga..sa verom u njega, sa verom u to sto radis najbolje u Evropi , verujem da cemo izaci kao pobednici..jos jednom hvala Trinki, zamisljam dva debela coveka na klupi zajedno sa Zocom vode klub sa najboljim navijacima na svetu..cestitam na pobedi doktore kosarke, svaka cast svim igracima u klubu i navijacima..sretna Nova i svako dobro Grobari :navijac
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
O Andrei Trinkijeriju sam rekao sve u prethodnom postu na ovoj temi, i nisam ni sumnjao u ovakvu njegovu emociju!

Kompletniji bi bio utisak da su i Trinkija prozvali uz Luču i Jareta, pa čoveku ispred kluba makar cveće uručili kao Fener Željku prošle nedelje...

Ja to podvodim pod sujetu jednog čoveka koji je "gurnuo" Šilobada da podeli dresove dvojici pomenutih... i kao takav je kod mene ugasio!
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Uh, najezih se sav dok sam gledao Trinijevu konferenciju, brat Grobarcina.. Da nam Bog da za 5,6 godina kad budemo stabilan klub ponovo bude nas trener..

Sto se meca tice, samo cu napisati , Danteeeeee Exummmmmm.

I da, malo mi je zivce kidala petorka u kojoj su dok se mec lomi, a dosta dugo istovremeno ,na parketu Madar ( odlican mec ali u ovoj petorci zaista djavolski tezak posao da nesto napravi) , Smajli i Trifa..Tada su nam i prisli ali dobro se zavrsilo..
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Zeljku svaka cast na svemu, ali njemu kao i igracima nije bila upucena niti jedna, jedina ruzna rec od kad je dosao....zna on tacno kome se skandira i zasto.
aj uputi mene molim te... i zasto je prekinuto skandiranje limaru istog momenta kada je pola hale krenulo sa vucicu pederu? sme se limaru a ne sme vucicu... hmmm... a ja mislio vucic mu sef
 

Andjeo

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
142
Reaction score
46
Ove godine mozda i najlosija atmosfera u hali u EL. Ubili atmosferu sa skandiranjem i deo navijaca koji su zvizdali skandiranju. Ma mene ne interesuje Ostoja i pravo je svakom da ima svoj stav i misljenje. Ali mi smo veceras isli pa podrzimo Partizan , kosarkase u EL , Zeljka Obradovica . Mi ljudi igramo EL imamo najboljeg trenera u evropi najzvucniji tim ikada ( namerno nisam napisao najbolji ) umesto da podrzavamo i uzivamo u trenutku mi se delimo izmedju sebe ko je za ove i one taman sto smo krenuli da pobedjujemo. Kako je ovaj dosao do ovog tima, da li je sa pokricem ili bez nek se bavi finansiska .
Nadam se da ce protiv Monaka biti bolje jer navijaci moraju da budu igrac vise ako hocemo da se nadamo povoljnom rezultatu.
Da me neko pogresno ne shvati ceo mi puca i za Ostoju a pogotovu za Vucica ali ja mislim da ovim momcima treba fanaticna podrska jedinstvena ako hocemo da se nadamo nekom cudu ove godine.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Kreten od novinara: "imali ste 15 razlike malo pre kraja"
Željko: "Bilo je i 0:0 na početku. To je košarka."
Napusio ga Zelja, onako mangupski, na njegov nacin.
Covek je generalno prepametan, a posebno je fascinantno sto ga ni jedno pitanje ili konstatacija ne moze iznenaditi :respect
Ziv i zdrav bio sto godina, ljudina crno bela!
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.156
Reaction score
3.672
Bravo Partizane. Sve je manje gresaka i sve je bolja odbrana. Rano je za besprekornu igru. Sirok roster i svacija uloga se nadzire.
Dante - Energija.

I ako moram birati, bolje 10 puta vucicu pederu, nego 5 puta ostoji i 5 puta bolesniku. ko je ostoja jbt.. mislim, treba ga malo potkaciti ali gresja je fokus na njega. bolesnik bi to najvise zelio.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Ponovo smo dobili sa samo TRI postignuta šuta za tri poena. Dakle ima puno prostora da napredujemo i jačamo, našli smo neku stabilnost i sigurnost uz povremene bubice koje su za nas (a i neke druge ekipe) normalne.
Tuga je što redovno moramo protiv sudija da igramo, očigledno nije dovoljno da stojiš sekund ispred polukruga i dobiješ koleno u rebra za faul u napadu (LeDej), kao što nije dovoljno da te neko ubaci u kragnu i skoro glavu otkine na prodoru da se svira nesportska (Egzum). Više nema smisla uopšte i pričati o suđenju jer gotovo niko ne zna ništa više o tome kako se sudi, šta se sudi i zašto.

O Trinkijeriju je sve rečeno, ako on može da bude toliko slatkorečiv i da odglumi onu emociju pri ulasku u halu i na KZŠ, dodelite mu Oskara odmah.

Apropo limara, davno sam prošao fazu da nekome treba da menjam mišljenje. Sve što treba da znate o njemu jeste da nije imao elementarno poštenje da uruči nešto Trinkijeriju već je podmetnuo Šilobada da to uradi umesto njega. GOVNO jedno raspalo.
Tužno je videti da dobar deo hale zviždi na skandiranje O.M. a nadam se da je zbog toga odakle dolazi poruka (jer je apsurd da takva tribina skandira pijunu nalogodavca koji ih je postavio), ne sama sadržina poruke. Bojim se da bi isto prošla i neka grupa neutralaca sa nivoa 400 da su pokrenuli.
Možemo da raspravljamo o tome da li to tako treba tokom utakmice, ili na tajmautu, pre početka, posle meča, kako god. Ne bi smelo biti rasprave o tome ko je ZAISTA pravi protivnik i edukovani navijač Partizana to dobro zna.

Porazno je koliko lobotomiranih ovaca ima koji gutaju ono što im se servira. Mislite svojom glavom, ne verujte nikome - pa čak ni 9x šampionu Evrope, jer je on za to kvalifikovan, a ne za politiku i smirivanje.
Čestitke Željku na tome što je izrotirao celu ekipu, što su svi sem eventualno Pantera i Nanelija odigrali odlično i bravo za borbenost tokom većeg dela meča. Monako će nam biti pakleno težak test toga gde smo mi zapravo trenutno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top