Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.612
Reaction score
8.653
Локација
"preko bare"
Kako to misliš lako dobili, nismo se nervirali? Blago se tebi. :) Do kraja 3. četvrtine je možda utakmica ove sezone sa najviše oscilacija i dosta teških šuteva koje smo dali da držimo rezultat. 4. četvrtina je bila naša NBA igra.

Anđušića je Žoc izgleda dobro davio.
Više sam mislio na kraj. Vidiš koliko me zbunilo to što smo lako završili da sam zaboravio na sve muke od ranije. :D
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Ne pamtim da je jedan igrac vise napredovao od Lesora za izuzetno kratko vrijeme…Kapa dolje majstore i tebi i ovom rumenom sto je od tebe napravio izuzetnog igraca.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.483
Reaction score
13.321
Локација
tamo daleko...
Petnaest razlike, Ledej lomi kicmu Exumu u borbi za loptu. Prva asocijacija, ove crne legionare boli kurac da se bore za Partizan, nisu ni blizu Srbenda koje ginu za crveni stub srBstva.

Pa koliki kreten i bezmozgovic navijac Partizana treba biti, i poverovati u svaki jebeni ciganski spin u jebenom vucicevom ultra ciganskom sistemu.

Melji bre Partizane moj, samo melji.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.476
Reaction score
636
Cetvrta cetvrtina je bila kosarka kakvu smo se nadali da cemo gledati, u napadu tece lopta, sutevi ulaze, skok se gradi, cvrsta odbrana, i koliko znaci malo sira rotacija da dusa na nos ne izlazi nosiocima igre, to 35 minuta po mecu igranje ljudi nam se o nos obilo vise puta i sada konacno nije problem. Iskreno nije mi bilo svejedno kada smo uz onakav sut za nas i onako los sut Monaka imali samo +1 na kraju trece, ali srecom najbolju kosarku sezone smo sacuvali za cetvrtu cetvrtinu. Glupo izgubljenih lopti je opet bilo, propusta je opet bilo, ali nekako je sladje analizirati greske i propuste posle pobede od 20 razlike. Posebne pohvale za minijature Andjusica i Eksuma, Lesora ne treba ni spominjati, on je konstanta koja se podrazumeva. Sustinski svi osim Ledeja koji je mnogo puta danas sutnuo kada treba dodati i obrnuto i par puta zestoko zajebao sa strane pomoci su vecinu meca bili na top nivou. Ono sto meni najvise prija za videti je cinjenica da smo veliki deo meca a posebno u toj cetvrtoj cetvrtini trudli da igrac odbrane ostane ispred igraca i da se preuzimalo tu kako treba. Nasi protivnici su po default ocigledno poceli da ocekuju missmatch posle najobicnijeg pika pa smo osim standardno uzasne druge cetvrtine odbranu igrali na top nivou. Sve u svemu samo da se ovako nastavi i da se pobijemo za taj top 8, a ako i ne uspemo nije bitno, samo da vidimo da ekipa raste, da igra dobija obrise i da se sprema teren za korak napred.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.225
Reaction score
2.710
Mislim da su jedine greske na utakmici veceras proistekle iz prevelike zelje i napaljenosti jer su ovu noc svi imali cudnu moc, i igraci a i navijaci. A moze jos bolje. Bravo bre!
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.070
Reaction score
4.943
Локација
vezenemam
Trojke su se vratile za ovu utakmicu, nestvarni procenti.
Lesor standardan, Panteru se složile kockice, Dante i Anđušić prelomili.
Madar opravdao minutažu, Papa, Smajli, Ledej više nego solidni.
Bravo i za navijače, tresla se hala kad je trebalo:clap
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.422
Локација
Beograd
Ау, ал смо опржили ове! :krsti:
Само...морам да признам да апетити сад итекако расту...
Питам се можемо ли да смањимо број грешака, и ако можемо, какви ли ћемо тек онда бити?!
Ипак...стаћу на лопту и рећи да су тимови Евролиге изједначени и да свако сваког може да победи...ето и ми можемо сваког да победимо...али вечерас победисмо баш баш...стотка и 20 разлике...браво момци...
Жељко, капа доле... :respect
Терај даље.

:napred-partizan:
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.536
Mene samo zanima interes srBske kosarke, pa ako ima neko da izracuna koliko su koseva postigli srBiJaNsKi igraci, hvala unapred.

Utakmica za pamcenje, atmosfera, muska igra, prva i cetvrta cetvrtina kao iz snova.
I veceras dostojanstvo, energija i emocija. Sve to pretoceno u jos jednu Partizanstinu.
Opet, jos jedna utakmica u nizu. Sokiran sam sta se desava sa Koprivicom, prosto ne verujem.
Kako sam uvek govorio da se dostojanstvo cuva i u porazu i u pobedi, tako i sada. Brzo ce sledeca utakmica, a ove momke je milina gledati i bodriti. Plus privilegija imati najveceg svih vremena na klupi.
Bravo Partizane!
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
sezonu u el ce da nam prelome 2 gostovanja u italiji jedno za drugim virtus i milano, moramo da dobijemo barem jednu od te 2 ako uopste hocemo da se nadamo necemu a siguran sam da virtus mozemo da drknemo i tamo smesna ekipa
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top