Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.541
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Zoc promasio zicer u kontri za 2 razlike a onda izgubio loptu na sredini za primljen kos pa mu ni to nije bilo dovoljno pa dva puta pravi glupi 2+1.

Za sve je kriv taj Zoc. Jos samo fali da nadjemo neku legendu poput Covica i da se teramo u tri lepe. Kako vas vise nije sramota da pljujete besomucno posle svakog poraza.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Zato sto su mu sve napadacke opcije procitali, i jos Lesora zatvorili i napunili licnim, a on nije imao sta da promeni. Smajli ga vestacki malo spasao, ali nije njegova zasluga nego Smajlijeva inspiracija. A sa druge strane nista Zoc nije spremio u odbrani. Odbranu bolje da ne nacinjem.

Realno ga Mumbru dobio. Nemoj sad da se foliramo, ako neko voli Zoca na ovom forumu to sam ja. Ali uzeo ga Mumbru.
Ok ako je tako
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.130
Локација
127.0.0.1
Pa najbolje da kao sekundarci krivim vanzemaljce i NATO. Samo eto mi nikad nismo krivi. Ovo je nas poraz. Zocov pre svega. Posle i igraca, ali to je opet Zoc jer nije imao da im ponudi alternativu kad nesto ne ide. Zocov poraz, idemo dalje.
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
I onda posle tog poraza od cigana vezemo 4 pobede i delimo 8. mesto, a tebi preostaje jedino da ides da gledas

I onda posle tog poraza od cigana vezemo 4 pobede i delimo 8. mesto, a tebi preostaje jedino da ides da gledas FMP
Momče ne sekiraj se. Gledao sam ja redovno Partizan kada je bilo 300 duša u hali i gledaću ga i kada se završi trend selfi navijača.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
801
Reaction score
4.248
Локација
Beograd
Pored standardnih krivaca u vidu odbrane i skoka, veliki razlog za ovaj poraz je to sto smo dopustili sebi da na poluvreme odemo sa 3/10 za dva, protiv ekipe koja uz nas najgore brani reket u Evroligi (samo sto su oni izrazito suterska ekipa, pa to ne mogu da kazne u punoj meri, dok to kod nas nije slucaj). Nemoguce je pobediti na gostovanju, a da ne iskoristis takvu manu protivnika. Od dobrih stvari, tu je Trifa nastavio sa odlicnom formom, Smajli koji je konacno i u Evroligi odigrao finu utakmicu (uz sve za njega standardne gluposti koje je pravio) i Egzum koji nas je drzao u utakmici svojom sposobnoscu da iznudi faul i lako dodje do poena sa linije slobodnih bacanja.

Svi zele sad i odmah.Koliko je Zocu trebalo vremena da uradi to sto je uradio sa Fenerom,treba strpljenja.Zbog cega je Zeljko kriv za poraz

U svojoj drugoj sezoni je igrao fajnal for. Da se razumemo, nisu ovi rezultati koje Zeljko belezi tragicni, negde su u skladu sa realnim kvalitetom ekipe, ali ovo opravdanje da je jos rano ne pije vodu. Prva sezona moze da bude neko uigravanje i postavljanje sistema i cele price, druge sezone se vec vide rezultati toga. Ako Zeljko bude forsirao ovakav nacin igre do kraja sezone, necemo napredovati, ali ni nazadovati, ako izuzmemo oscilacije u formi. Da li je to dovoljno za nase ciljeve ove sezone, a to je ABA titula, i borba za top 8 u Evroligi, videcemo, verovatno ce i zavisiti od toga da li cemo kad se sezona lomi biti u dobroj formi ili ne.

Sto se tice toga ko je kriv za poraz veceras, slazem se da su ovaj put mnogo veci krivci igraci nego Zeljko, ne vidim sta je mogao drasticno da promeni u vodjenju utakmice, prosto su igraci uglavnom igrali dosta lose, i pravili su neke neshvatljive greske. Naravno, moze da se prica o tome da li Zeljko gresi po pitanju toga koji sistem igre forsira, ali siguran sam da Zeljko bolje zna od mene kakav stil igre je najbolji za nas, tako da se ne bih preterano bavio time.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.051
Reaction score
14.159
Локација
Kipar
Bezrezervna podrska klubu je jedino sto Zeljku I Partizanu moze pomoci u ovom trenutku da bi eventualno dosli do vrhunskih rezultata. U danima kada je najveci olos udario na Partizan jedino cime mozemo uzvratiti je prepuna Arena I grmljavina od pocetka do kraja. Partizan nema nikog drugog.
Svi vidimo da skripi. Tim ocigledno ima limit ali to je ono sto imamo u ovom trenutku. Jedan dan teramo Pantera, drugi Nanelija, treci Papapetrua. Zvizducima I detaljnim analizama gresaka svakog igraca sigurno necemo pomoci Partizanu na putu do uspeha.
Hajde da uzivamo u ovome sto nam je Zeljko omogucio jer ko zna dokle ce da traje.
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Meni je neshvatljivo da se u odnosu na proslu sezonu nismo pojacali pod kosem, a realno tu nismo dominirali ni u evrokupu. Svi vidimo da nam fali jedan na federima i ne verujem da ga nismo mogli izbunariti.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.263
Reaction score
18.239
Локација
Kej Republika
Partizan u Spaniji, toliko puta vidjeno. Pomracenje uma, nazalost.

Naravno kad se izgubi na strani, isplivaju neki "spavaci" pa udri po tastaturi.
Kao Zeljko ne zna da nam je odbrana truba na gostovanjima, sad ce oni da nam nacrtaju.
Siljili kurac na mzt-u, hnjo, hnjo karma im vratila. Svi su glupi k'o kurac, hnjo hnjo ja sam pametan.
Za vas je Covic, da vam bude predsednik kucnog saveta, odeljenske zajednice i tast ako ustreba.

Jedino mesto gde mi treba bar jednu ili dve da dobijemo na strani je Pionir!
I to ne sledece nedelje, nego kroz par meseci.
Samo tamo i bice dovoljno!
Za ovu "povratnicku" sezonu.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Bezrezervna podrska klubu je jedino sto Zeljku I Partizanu moze pomoci u ovom trenutku da bi eventualno dosli do vrhunskih rezultata. U danima kada je najveci olos udario na Partizan jedino cime mozemo uzvratiti je prepuna Arena I grmljavina od pocetka do kraja. Partizan nema nikog drugog.
Svi vidimo da skripi. Tim ocigledno ima limit ali to je ono sto imamo u ovom trenutku. Jedan dan teramo Pantera, drugi Nanelija, treci Papapetrua. Zvizducima I detaljnim analizama gresaka svakog igraca sigurno necemo pomoci Partizanu na putu do uspeha.
Hajde da uzivamo u ovome sto nam je Zeljko omogucio jer ko zna dokle ce da traje.
Novinari tjerali Aleksu i Tristana,ovdje se pise(upire prstom)kriv je Ovaj za poraz kriv je onaj,onaj tamo prica nebuloze kako smo mi krivi za tamo nekog njihovog igraca sto ne igra.Treba podrska jos veca sad kad je najpotrebnije a ne da pisemo(pricamo)kriv je taj.
NAPRED PARTIZAN :napred-partizan::partizan-fan:
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.263
Reaction score
18.239
Локација
Kej Republika
Ajde prvo da vezemo par sezona u EL u ovom sistemu pa onda da palmudimo.
Mora bolje ovo, mora bolje ono.
Specificna je sezona generalno, za nas posebno.

Evo tabela gostovanja do sada, svi koji su nekog naseg ranga su isto sareni kao i mi.

Untitled.png


Nama su mozda jedina dva ili tri kiksa bili cigani i narandzasti cigani u Areni, i prosuta kofa sa mlekom protiv Baskonije tamo.
Ostalo manje vise su bili "realni" rezultati. Tako je i drugima.

P.S. jebote tek sad videh da su ovi mongoloidi iz Zeleznika vezali 4 na strani.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
@Rebellion Stvarno mislim da grešiš, daleko je ovo od takvog poraza. Mi takve poraze praktično i nemamo. Uglavnom grešimo u osnovnim stvarima, taktički se sve lepo pripremi, čak odlično napadamo slabije strane protivnika ali to sve pada u vodu kad izgubiš loptu u prenosu, kad zaboraviš da preuzmeš ili kad ne rešiš rutinski kontru 3 na 1. Upravo zato Anđušić na terenu izgleda tako kako izgleda, jednom kad krene da radi stvari koje ne zna, bez greške sledi to da ga lopta pogodi u nogu ili loš pas. Čim krene da radi svoj posao on može da bude solidna EL izmena.
Imamo dva igrača koja smeju da "izlaze iz šablona". Jedan je Kevin Panter. Drugi je Dante Exum kome se nema šta zameriti. Da mu nije izašlo 3-4 ulaza na početku ko zna kakvu bismo utakmicu gledali.
Još jedna stvar, da li sam ja puko s mozgom ili onaj šut na kraju prve četvrtine nije trebalo da važi?
 
Последња измена:

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Jako mi je krivo i žao zbog propuštene prilike da konačno donesemo i bodove sa gosotvanja...
Večeras mi je definitivno jasno da su igrači na terenu pokazali da su ipak još uvek tanki za neke veće domete (top 8 npr).
Isuviše malo imamo igrača za koje se može reći da konstantno pružaju ne odlične,već solidno dobre partije na terenu.
Pun mi je k..c realnih grobara koje bih najradije izvređao baš baš i ne pričao više sa njima o Partizanu,ali ima tu i rodbine,dobrih prijatelja pa ću pokušati da zadržim još malo jezika za zubima :banghead:
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
Bilo je samo pitanje vremena kada će se desiti da Lesor udje u problem sa faulovima. Ako već tražimo krivicu za večerašnji poraz - to je greška u selekciji, odnosno dovodjenje Brodzijanskog kao bekap centra.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Ista utakmica kao u Tel Avivu..tu si u utakmici, a ne mozes da je dobijes da se igra jos 24 sata..lagana depresija zbog pocetnickih gresaka..Ledej ove sezone ,gotove sve utakmice do sada katastrofalan! U svakom slucaju idemo dalje, podrska za Zeljka i momke.. :navijac
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top