Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.559
Reaction score
3.325
Pa malo li je sto su uvukli samog Gagija, pre neki dan, glavom i bradom:
- voleo bi da i Partizan i kurva udju u top8 (da se kurva ubaci u usta svakom od intervjuisanih)
- Partizan ima ogroman budzet (da se ne propusti) i
- Od srca zelim Zeljku da osvoji Evroligu sa Partizanom (skrivena poruka: bogati Partizan puca na EL).

Da se razumemo, sve najbolje o Gagiju, mi stvarno danas imamo veci budzet nego ikada i svi hocemo da osvoji EL, ali kako su tacno glasila pitanja, zasto su postavljena sad i njemu, i dali bi ikada pomenuo kurvu da ga novinar nije direktno pitao, to je ono o cemu govorimo. Sustina je da ce njihovi burek- novinari uvek uvuci i nekog naseg u tom prljavom ratu i njihovim istinama o preskupom Partizanu. Crkli majci.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
487
Reaction score
1.730
Pa malo li je sto su uvukli samog Gagija, pre neki dan, glavom i bradom:
- voleo bi da i Partizan i kurva udju u top8 (da se kurva ubaci u usta svakom od intervjuisanih)
- Partizan ima ogroman budzet (da se ne propusti) i
- Od srca zelim Zeljku da osvoji Evroligu sa Partizanom (skrivena poruka: bogati Partizan puca na EL).

Da se razumemo, sve najbolje o Gagiju, mi stvarno danas imamo veci budzet nego ikada i svi hocemo da osvoji EL, ali kako su tacno glasila pitanja, zasto su postavljena sad i njemu, i dali bi ikada pomenuo kurvu da ga novinar nije direktno pitao, to je ono o cemu govorimo. Sustina je da ce njihovi burek- novinari uvek uvuci i nekog naseg u tom prljavom ratu i njihovim istinama o preskupom Partizanu. Crkli majci.
Partizan ima skup tim i to je cinjenica, ali nekako uvijek propuste priliku da pomenu da je njihov tim skuplji, i tako 30 godina.Propusta se i prilika da se pomene da smo i 15 u EL po budzetu, e sad sto je takmicenje nikad konkurentnije to je vec druga stvar. Nadam se da ce mu se zelja ispuniti i da cemo osvojiti EL, ako ne ove onda sledece godine.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.348
Reaction score
6.571
Локација
Tamo gde si ti!
Predstoji nam revanš derbi u EL! A na našoj strani brda totalna apatija i nepoverenje u naš tim!?

Nikako ne mogu da se pomirim sa činjenicom da crno-beli ludaci većinski ne veruju u pobedu na strani protiv njih i da 27.01. dočekujemo kolektivno očekujući kao da idemo na klanje, a ne po pobedu koja nam otvara put ka TOP 8!

Da li je većinska grobarija potpala pod utisak režimskih crveno-belih medija koji stvaraju lažnu sliku o našem timu?

U petak očekujem pobedu, uz sjajnu igru i ništa drugo!

Razloga za optimizam je mnogo, ako izuzmemo činjenicu da smo na deobi poslednjeg mesta sa još par klubova, kada je učinak na gostovanjima.
Međutim, zaboravljamo da smo treći napad EL! Samo su Olimpijakos sa 29 poena više i Baskonija sa 6 više datih poena ispred nas.

U goste idemo ekipi koja evidentno ima jak domaći teren, ali je na istom tom terenu izgubila 4 utakmice od odigranih 10! Takođe, postigli smo 177 poena više od tima iz predgrađa, dok smo primili 131 poen više.

Oni su ti koji imaju negativnu koš razliku za razliku od nas!

Celu jednu pobedu ( ! ) imaju više od nas, po našim medijima kad čovek čita naslove reklo bi se da imaju minimum 5 pobeda više. Pobeda koja pravi razliku je ona na našem terenu kada su dobili srećno, uz prilično našu lošu igru, i to u periodu kada smo upali u kanal što se tiče rezultata i igre.

Crno-beli brate trgni se od laži kojima te obasipaju, i veruj u pobedu!

Nisam rekao da će biti lako, ne kažem da nas neće prebiti ko volove u petak, ali nećemo ni mi ostati dužni! Svakako ćemo pobediti!!!

Nas 300-400 će napraviti domaćinsku atmosferu u Pioniru, i biti vetar u leđa našem timu i voditi ga do pobede!

AJMO MI!!!!
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.568
Reaction score
5.170
Ne dozvoljavati im lake poene iz reketa,to je kljuc. Treba nam Zek sa pocetka sezone,treba nam Naneli iz utakmice sa Efesom. Ako mogu da prizovem i sutersko vece kao u Madridu.nedovica pustiti neka divlja za tri pa ako ga krene sut Boze moj. Svu ostalu paznju usmeriti na vildozu.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.559
Reaction score
3.325

Ja ne verujem, al se nadam


Ja uvek verujem, ali treba naši igrači da to konačno i urade...

Ja ne verujem, niti se nadam ali zato mislim

Ja znam da cemo im jebati mater.

Onda to vezujemo sa Asvelom i osvajanjem kupa i idemo u preokret sezone.

Ide to ruku pod ruku sa usranim psihom.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.219
Reaction score
1.486
Pustiti Nedovica da divlja za tri poena, bolje on nego da nam sami ostaju Vildoza ili Dobric... Nedovic ako veze dve trojke treba ga cuvati jer nekako dobije samopouzdanje, ako promasi on se pogubi, vola ne moze da ubode...

I odmaknuti se od onog mungosa Markovica, kad vidim da nasi u odbrani cuvaju Markovica spolja kao da je Stef Kari, znaci, brt, odmaknite se od njega, neka puca za tri, ko mu jebe mater...

Nedovic nas lako probija jer mu je cuvar uvek preblizu a ovaj ima taj prvi korak koji mu je najveci kvalitet i stalno nam tu pravi razliku... To ovi znalci o kosarci na forumu sigurno jos bolje vide od mene...

Ja sam naveo ono sto meni upada u oci kad gledam a posebno ovo sa Markovicem, treba taj njihov sut za 3 poena koliko je god moguce usmeravati ka Lazicu, Nedovicu, Markovicu, Lazarevicu...
 
Последња измена:

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
306
Reaction score
874
Локација
Boston
Tuljo
Perfidno je malo što si rekao da smo pali pod utisak obojenih medija.
Ja gledam teren, a ne medije. Na terenu su jači od nas i to je to. Naravno da se nadam pobedi, na redu je konačno da Željko dobije derbi na strani.
Inače kad bih morao da biram, izabrao bi ovde poraz a kup (je naš) u februaru
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.568
Reaction score
5.170
Verovao sam i kad su nam igrali poluigraci od vrabca do milutinovica a njima i dan danas su u ekipi neki igraci iz tog perioda. Pa zasto ne bih verovao ni sad. Sto su oni jaci mene uvek puca jaci gas.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Katastrofa je pomisliti da su oni jaci od nas, a kamo li to otkucati negde a zatim i objaviti. Ali ako te vec nesto toliko tera da jednostavno moras da kazes da su jaci, onda barem napisi u cemu, po cemu, zasto... Jer jedino sto bi tebalo da bude prihvatljivo bez argumenata je da ce Partizan njima da jebe mater.
I da, derbi u kosarci ne postoji...
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.351
Reaction score
6.402
Локација
Novi Sad
Ne vezano za protivnika, imamo problem kada neko protiv nas ubrza igru u napadu. Nemamo profil defanzivaca koji će to ishendlati.

Detalji će odlučiti, izgubljene lopte, laki poeni, koncentracija. Zbog te koncentracije smo i izgubili prvi meč.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.473
Reaction score
13.187
Локација
tamo daleko...
Oni su ciganske licemerne i nemoralne picketine, sluge svih rezima, pusaci kurca vucica pedera, a mi smo Partizan, kosarkaska institucija i simbol drugacijih vrednosti.

Uvek verovati u pobedu dobra protiv zla, u bilo kojim okolnostima. Pa sta bude, neka bude.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.128
Reaction score
1.991
Локација
u srcu šesnaesterca
Pustiti Nedovica da divlja za tri poena, bolje on nego da nam sami ostaju Vildoza ili Dobric... Nedovic ako veze dve trojke treba ga cuvati jer nekako dobije samopouzdanje, ako promasi on se pogubi, vola ne moze da ubode...

I odmaknuti se od onog mungosa Markovica, kad vidim da nasi u odbrani cuvaju Markovica spolja kao da je Stef Kari, znaci, brt, odmaknite se od njega, neka puca za tri, ko mu jebe mater...

Nedovic nas lako probija jer mu je cuvar uvek preblizu a ovaj ima taj prvi korak koji mu je najveci kvalitet i stalno nam tu pravi razliku... To ovi znalci o kosarci na forumu sigurno jos bolje vide od mene...

Ja sam naveo ono sto meni upada u oci kad gledam a posebno ovo sa Markovicem, treba taj njihov sut za 3 poena koliko je god moguce usmeravati ka Lazicu, Nedovicu, Markovicu, Lazarevicu...
Nedovic probija jer su mu cuvari Lesor ili jos gore Smailagic. Prestanemo li bezumna preuzimanja, ili ih svedemo samo na neophodnu meru, jos kako ih mozemo dobiti. Exum ili Avramovic svakog od njih mogu da sacuvaju
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top