Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.398
Локација
Македонија
@ulaz "O" zasto si uskratio ovu slicicu :D

PHOTO-2023-01-24-11-49-47-min-768x1024.jpg
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.934
Reaction score
3.012
Jedan od poraza koji mi je najteže pao u poslednjih xy godina je onaj protiv cigana u EL, zbog milion stvari....
Tada sam u onolikom besu svašta izrekao za većinu igrača koji trenutno igraju, što zbog načina na koji su prišli samoj utakmici, što zbog onakvih zagrljaja i grljenja posle meča.
JA SE BRE SA CIGANIMA NE GRLIM NI KAD IM SLAVU ČESTITAM!!!
U meso, u oko....jebati im majku na svakom koraku...pa izgubi bole me kurac, ali si dao sve od sebe! Ništa sem pobede od 10 razlike ne priznajem u sledećem meču.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.500
Jedan od poraza koji mi je najteže pao u poslednjih xy godina je onaj protiv cigana u EL, zbog milion stvari....
Tada sam u onolikom besu svašta izrekao za većinu igrača koji trenutno igraju, što zbog načina na koji su prišli samoj utakmici, što zbog onakvih zagrljaja i grljenja posle meča.
JA SE BRE SA CIGANIMA NE GRLIM NI KAD IM SLAVU ČESTITAM!!!
U meso, u oko....jebati im majku na svakom koraku...pa izgubi bole me kurac, ali si dao sve od sebe! Ništa sem pobede od 10 razlike ne priznajem u sledećem meču.
Sto ne 30, kad licitiramo, da bude stoka razlika :D
 
  • Like
Reactions: Dzo

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
703
Reaction score
1.356
Локација
Beograd
Nedovic probija jer su mu cuvari Lesor ili jos gore Smailagic. Prestanemo li bezumna preuzimanja, ili ih svedemo samo na neophodnu meru, jos kako ih mozemo dobiti. Exum ili Avramovic svakog od njih mogu da sacuvaju

Nisam ekspert za kosarku, ali ako Zeljko Obradovic forsira preuzimanje, sigurno postoji neki razlog zasto to radi, a ne verujem da je u pitanju inat i svojeglavost.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Zašto jos nema karata za Asvel, za prethodne utakmice su dosta ranije puštali?
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Pobeda bi donekle bila bitna samo da ih malo načnemo, okrnjimo. Da naši igrači osete da mogu da ih dobiju tamo.
Da se uzdrmaju malo.

Eventualna borba za Top 8 je samo bonus, ništa više.

Da se osvoji Kup. Da se konačno uzme ABA.
Pa da se dogodine juri F4. Jer Top 8 je samo za pičke.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.145
Reaction score
3.628
Ova utakmica rezultatski ne znaci nista. Ni poraz mi nece tesko pasti. Jedino sto zelim je da nasi igraci odigraju ostro, grubo i na mrtvo ime.
Volio bih da pobjedimo, ali ne djelim Tuljin optimizam.

Zlo protiv kog nastupamo odavno je prevazislo sportske okvire. Bojim se i da je uslo u glave nasim igracima koji sada smatraju da moze biti fer pleja sa njima. Sta reci vise o njima kada je strasilo koje ih vodi jedina osoba koja mi se ne gadi i koja mi nije odvratna.
Nije moguce nabrajati sva podmetanja koja fmp radi pred svaku utakmicu sa nama.

Zelim da grobari pravo mnogo faulova, sto grubljih to boljih jer je ova EL utamica samo priprema za ono sto nas ceka u ABA.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.186
Reaction score
2.809
Локација
Где год ОН да игра!!!
Jedan od poraza koji mi je najteže pao u poslednjih xy godina je onaj protiv cigana u EL, zbog milion stvari....
Tada sam u onolikom besu svašta izrekao za većinu igrača koji trenutno igraju, što zbog načina na koji su prišli samoj utakmici, što zbog onakvih zagrljaja i grljenja posle meča.
Grljenje je bilo u prvom derbiju u Pioniru, u ABA!
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
391
Reaction score
704
Pozdrav ljudi
Nalazim se trenutno u spaniji i imam oko 4gb neta
Koji je dobar sajt da se prati utakmica u petak bez seckanja na telefonu
Imam i instaliran eon ali ne moze jer je inostrana kartica pa ako neko mozda zna resenje i za to
Hvala unapred
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.123
Reaction score
15.391
Локација
Beograd
Ukrajinac Boris Rižik, Portugalac Fernando Roha i Letonac Olegs Latiševs deliće pravdu na utakmici koja se igra u petak od 19 časova u hali "Aleksandar Nikolić".
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top