Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Jel realno da opet primamo trojku na kraju i to iz okreta u p.m. Jos se magarac okrece i gleda ni sam ne veruje da je pogodio (ili je ocekivao da ovo vazi 5 poena za pobedu wtf)

Najpre svaka cast momcima koji su bili u hali, njih 300/400 jace pevaju nego gomila ganfera. Kapa dole.

Pobeda bitna za samopouzdanje i nastavak takmicenja, hajde neka ovo bude prelomno za nastavak sezone.

Ledej brate hvala da nije bilo tvojih trojki mi bi ovo izgubili.
Aleksa me iznervirao sa onim ispucavanjem nakon ulaska, ej bre Aleksa pa nemas masku polako s'ti sutevi :)

Od svega bitno je da smo mutante sjebali a utakmica za zaborav sto se tice igre.

Da Dobricu jebem mater za ono simuliranje. Toliko.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
“Nemanja” je igrac koji krene dobro, moze da zatrpa lagano 20pt. I meni je ono krivo sto je pogodio, ali agresivnija odbrana Papaetrua dovodi do rizika 3+1…a onda bi na forumu nastala apokalipsa, mada je i Zeljko popizdio…eto mozda je mogao ruke da podigne na sut.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
488
Reaction score
1.731

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Срећан ми је Св. Сава. На Светог саву сам сазнао да ћу по други пут постати отац, и још много лепих ствари ми се десило на данашњи дан. Момцима капа доле. Показали су да ова говна можемо да добијемо тамо. Али, али, али!!! Скењан сам због ове Недовићеве тројке на крају. Победили смо, аосећај као да смо изгубили. Жоц је управо изјавио да је незадовољан. Коштаће нас ова тројка на крају када се буде подвлачила црта. Шта да се ради, терај даље.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top