Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.287
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
i da, neverovatno da jos nijedam.medij nije napisao da ih pilokrao glavni sudija - Ukrajinac :buhaha
Ista istacka ova utakmica u gostima u jadranskoj bi bila 5+ za njih, ako ne i više. I to ne preterujem. Mislim da su oni bili šokirani da se branku nuli svira odbrana rukama i da Exuma ne mogu da pomere dvojica kada na udvajanju prave faul. "šta radi Džamar Vilson"
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Zabraniti upise o koš razlici.
Serem vam se na koš razliku. Bitna jeste ali ne toliko da mi blatite pobedu. Što ne zakukate i na poraz od Baskonije... On je bio možda i bitniji jer su u pitanju bodovi a ne nešto što potencijalno može biti.

Rasprcali smo ih, jebali, išamarali i sad hoću cigaru da zapalim.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Ista istacka ova utakmica u gostima u jadranskoj bi bila 5+ za njih, ako ne i više. I to ne preterujem. Mislim da su oni bili šokirani da se branku nuli svira odbrana rukama i da Exuma ne mogu da pomere dvojica kada na udvajanju prave faul. "šta radi Džamar Vilson"
Haha, bukvalno…

Na konto price o Ledeju…defanzivno izuzetno inferioran, fizikalije ga u najvecoj mjeri sprecavaju, jer ipak smatram da posjeduje inteligenciju koja je potrebna na ovom nivou…i onda svi krive trenera zbog svicovanja i kako nam trpi def. skok kada lesor ostane na perimetru, a glavni razlog jeste nedostatak atleticizma na poziciji 4.

On ofanzivno zivi za sut za 3 prije svega na coskarenje i pick and pop. Igra na niskom postu mu je kriminalna, jer on ne posjeduje ledjnu tehniku, a kamoli zakorak.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
997
Reaction score
3.691
Локација
Последња измена:

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Mene Ledej jedino iznervira kad se zaleti kao sivonja na skok kad lopta bukvalno pada drugom igraču u ruke i onda se sudare, to se dešava pa jedno tri puta po utakmici :confused-smiley-013:, ali dobro, bori se čovek, ne možeš da mu zameriš. Sve ostalo, fizikalije, kvalitet u napadu, sve je to uzeto u obzir kad su ga dovodili i sad moraš da živiš sa tim. Samo nek on radi stvari koje zna u napadu i uvek može da doprinese, možda ne baš kao večeras ali može.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Nadam se da neko vodi arhivu njihovih novinarskih bisera,ljudi koji su pricali gluposti poput guske sa pinka,neljudskih poteza i svega sto su uradili u poslednjih 10 godina,jer trebace nam. Danas sam listajuci instagram nasao na nekoj stranici snimak od pre deset godina kako onaj decko ometen u razvoju Lazic svaki faul pravi da povredi coveka, i tako 10 godina takvog igranja kosarke,to je zlocin nad sportom bukvalno. Nek se momci opuste veceras,verujem da trener hoce a sutra priprema sledece nedelje koja nam je jako bitna,ako je dobro odradimo ne bih se cudio da se vratimo u Kaunas u maju mesecu.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Listam sad malo medije i svugde se hvali duo Exum-Ledej sa po 20 poena. Bukvalno niko da spomene Lesora koji je ubacio 20 poena jer je to postala rutina. Brat. Od ek centra dokle se dogura kad se slušaju kritike vrsnih poznavaoca
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ljudi ja sam pijan, ravno mi je sve do Beograda (a ima jedno 450km planine, ravnine, klisure... sta sve ne).
Elem, nakon svih sranja koji su posrali iz suprotnog tabora u zanjih 7 dana, moram da vam kazem da mi je bas mnogo, mnogo slatka ova pobeda veceras! :icon-smile:
Pokidali smo u odbrani, moja braca iz druge majke: Lidej, Lesor i Exum su im pravili decu, nije se dalo kapetanu, Naneliju, Papi i ostalima u napadu ali nema veze, pobedi se u zube ne gleda i tu je kraj price.
#sveunju :napred-partizan:

P.S. jebe mi se za kos razliku, i onako cemo imati bar 2-3 pobede vise od njih na kraju, tako da who give a shit?!
P.P.S. Dante oplodi mi sestru. I onako se lozi na tebe, a i za manje od 20 minuta joj je rodjendan! :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top