Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.208
Reaction score
15.784
Локација
Beograd
Može i tako da se gleda, i kod mene je isti utisak a to je da se smanjilo divljanje kod njega pogotovo kod šuta za tri.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Volim kad znam zašto sam mamuran.

Kakva je ono ludnica bila Sinoć. I neka se odigralo baš onako kako se odigralo, postepeno ćemo da dižemo razliku u mečevima s njima, dok ne nadju neki novi klub kroz koji će da parazitiraju.

Bogdan će nositi traku sledeće sezone, jer nema smisla da osvojimo EL bez njega kao vođe :) Matija može da bude zamenik kapitena.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Mnogooo je lepooo, ja sam prezadovoljan. Napravili smo taj prvi korak, momci su pokazali pre svega sebi da mogu.. A ja mislim da kako sezona se blizi kraju da cemo mi samo da se podignemo gore, a ovi su na svom maksimumu i polako padaju..
Sada bi najvise voleo u Nedelju krcat Pionir, da se malo vratimo u neka vremena, da napravimo atmosferu, da se zahvalimo igracima, zasluzili su... Ajmo sutra sviii pravac Pionir, nema izgovora braco!
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
631
Reaction score
3.844
Sve je vec receno... Meni je glavni i najsnazniji utisak upravo to da iako smo vodili ceo mec u prvoj utakmici, znao sam da cemo izgubiti... Sada sam znao da ne mozemo izgubiti jos dva meca da su se igrala posle. Sve polazi od odbrane. Zategnuti smo kao pracka. Imam osecaj da najbolje tek dolazi.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.637
Локација
Beograd
Ja ne mogu da vjerujem da tjerate bilo kog Partizanovog igrača posle ovakve pobjede? Nije košarka sva u broju postignutih poena. Da, Panter jeste u šuterskoj krizi, sinoć je i odbranu dosta zapustio, ali je imao faulove. Bez obzira na sve to i dalje mislim da naša liga nije nikad imala takvog Amerikanca. On je ljudi realno NBA igrač, pa da on ne igra svačija odbrana bi bila mnogo rasterećenija. Njega uvijek čuva najjači i najbezobrazniji odbrambeni igrač. Zato Exum može da se probija onoliko. Mislim da Panter samo čeka da Naneli proradi jer ih dvojicu nikako ne mogu čuvati.
Da li možemo da prekinemo sa dovođenjima i odlascima barem na ovom forumu dok se ne završi sezona.
Mi smo sinoć pobijedili u utakmici s manje koševa. A mi smo realno šuterska ekipa, mada je Lesor pokazao da ipak ima tu još nešto. Sinoć se vidjelo i dovoljno puta kako može igra apsolutnog preuzimanja u odbrani da donese premoć. Smajli i Aleksa u trećoj su, sve dok se Smajli nije umorio, pokazali kako se sve stiže i kad se pokuša udvajanje na pleja. Sve je samo do vježbe. Kad povežu Željkove ideje u glavi onda ima da gledamo umjetničku igru.
Sjutra Pionir i da bude prava ludnica. Zaslužuju to ovi momci na terenu, a bogami i oni sinoć na tribinama. Ne znam ko je sad glavni na tribini, ni ko je bio sinoć, ali ono treba da ide u istoriju navijačkog pokreta Evrope kao primjer kako se bodri ekipa. Čujem da su bili klinci i onda mi je još draže, potrebna je neka nova energija i svježina svuda. Oni su se kod nas rijetko čuli a trudili su se i bilo ih je više. Na kraju je ispalo da je dobar potez što smo ih pustili kod nas jer ne znam šta bi bilo da ovih 200-300 Grobara nisu bili tamo.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.262
Reaction score
10.613
Локација
underground
Odgledah ponovo reprizu. Igrali smo jako zrelo i cvrsto .
U trecoj cetvrtini smo na njihovu agresivnost koja je redovno izrazena kod njih pogotovo kad gube na poluvremenu , odgovorili istom merom i tad se vodio pravi rat , gde nismo dozvolili preokret.
Razumem i Zocovo nezadovoljstvo jer kako se blizio kraj , popustili smo u odbrani i tad smo primili dosta lakih koseva , iako bi po pravilu tad bas trebalo da se kosevi najteze primaju . Na srecu sudije nisu dozvolile da taj kraj protekne u njihovoj besomucnoj tuci kako su navikli i kaznili smo ih dobrim izvodjenjem bacanja. Ledej naravno dao najbitnije poene pre te penal zavrsnice . Parirali smo u skoku , i nismo dozvolili izgubljene lopte na njihovu agresivnu odbranu , te je kljuc bio u razlici na izgubljenim loptama. Sa nase strane se vidi jasni napredak u odbrani te se nadam da cemo kako sezona odmice , tu postaviti neki standard , jer pojava Brodzijanskog u 12 , govori da nemamo mogucnosti za dodatna pojacanja.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
1.767
Локација
Beograd
Samo mi se cini da je Lesor rodjen za kapitena,Panter mi deluje kao introvertan lik,mozda da padne zamena na leto.
Od sad biramo kapitena na osnovu MBTI ličnosti i horoskopskog znaka.
Lesor (trenunto) nije za kapitena. Vidim da je većini na ovom forumu glavni kriterijum za kapitena da se pali, a zapravo je potpuno obrnuto.

Kapiten je igrač sa najvećim autoritetom u ekipi, igrač koji je smiren, staložen, u isto vreme igrač u koga trener ima najviše poverenja i sa njim ima najbolju komunikaciju.
Isto tako, očekuje od kapitena da mu bude 'produžena ruka' na terenu i da ima dobru komunikaciju i saradnju sa ekipom. To je najčešće najiskusniji (ili najstariji) igrač, ili igrač sa najdužim stažom u ekipi.
Po svim tim kriterijumima je Panter kapiten Partizana ove sezone. Lesor je još uvek mlad (ili što bi rekli ovi iz predgrađa: mali) i previše je napaljen za takvo zaduženje.
Takvo zaduženje je kontraproduktivno za igrače poput Lesora.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.080
Reaction score
15.768
Локација
Храм фудбала
Зар нам није довољно што су у претходном периоду готово сви наши играчи изјавили да је радна етика Капитена Кевина нешто што дуго нису видјели и да је човјек који и тренинге ради на максимуму.
Колега је већ горе написао шта само присуство на терену значи за остале наше играче који добијају додатног слободног простора јер на Пантеру константно мора бити играч. Е сад очекивати да играч кога на тај начин чувају сваку партију заспе по 20+ поена је мало нереално.
Што се мене тиче одмах доживотни уговор за Пантера и Обрадовића.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ja se nadam da je Panter bivši posle ove sezone, načekasmo se mi kao da čekamo Godoa
Jedan od tri najbolja igrača sadašnjeg Partizana. I pored toga što ga koristimo kao mamac za udvajanje da bi ostali imali prostora, što dokazano imaš po broju asistencija koje vrati slobodnom čoveku... čovek je naš najbolji strelac!
Poređenja recimo sa FMPovim ekvivalentom po broju poena za tog smatraju da je najbolji stranac ikada koji je igrao kod njih.
Čovek koji igra zaista neverovatno dobru odbranu(najbolji je i naš kradljivac lopte) i retka osoba u evropi koja u velikim procentima pogađa "propale napade".
Panter je KAPITENČINA!
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.396
Reaction score
10.423
Локација
okupirana Srbija
FnjTYT6XEAARkc9
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.005
Reaction score
7.593
Od sad biramo kapitena na osnovu MBTI ličnosti i horoskopskog znaka.
Lesor (trenunto) nije za kapitena. Vidim da je većini na ovom forumu glavni kriterijum za kapitena da se pali, a zapravo je potpuno obrnuto.

Kapiten je igrač sa najvećim autoritetom u ekipi, igrač koji je smiren, staložen, u isto vreme igrač u koga trener ima najviše poverenja i sa njim ima najbolju komunikaciju.
Isto tako, očekuje od kapitena da mu bude 'produžena ruka' na terenu i da ima dobru komunikaciju i saradnju sa ekipom. To je najčešće najiskusniji (ili najstariji) igrač, ili igrač sa najdužim stažom u ekipi.
Po svim tim kriterijumima je Panter kapiten Partizana ove sezone. Lesor je još uvek mlad (ili što bi rekli ovi iz predgrađa: mali) i previše je napaljen za takvo zaduženje.
Takvo zaduženje je kontraproduktivno za igrače poput Lesora.
Novica Veličković pobija tu tezu..najnapaljeniji(pogotovo protiv kurve), najveći motivator ekipe i definitivno najomiljeniji kod Grobara.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
997
Reaction score
3.691
Локација
Na više mesta sam pročitao da je naš i to od ljudi koji ga poznaju. Meni je neverovatno da neko ko nije cigan onako prenosi utakmice. Sinoć sam jedno 5 minuta morao nešto da završim pa nisaam gledao par minuta utakmice ali sam slušao, tačno u glasu mu čuješ patnju kad damo koš. Možda je on naš privatno, ali na "poslu" to ne sme da ističe :D
Čović preko svojih ljudi vrši uticaj i pritisak na sve komentatore na svim domaćim sportskim kanalima kada je u pitanju Zvezda. Samo im stižu sms poruke: šta da kažu, kad da kažu, opomena ako nešto pogrešno kažu. I upravo zato:

Meni jo to ok, komentatori na ovim utakmicama bi trebalo da budu objektivni a ne kao kolega mu Plavšić koji je jedno 70 puta rekao kako "Nemanja" pleše, kako sjajne poteze prave Vildoza i Petrušev, Lazarević sa najboljom odbranom u EL i slične gluposti...
Plavšić i Kovačić i degen Kuzmanović mogu onako da prenose i ejakuliraju kod svakog poteza igrača ciganske napasti. Jer je to preporučljivo, a i oni su ciganšture i uživaju dok to rade.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.626
Reaction score
8.759
Локација
"preko bare"

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA
Pogresio sam, i veoma mi je drago zbog toga...
Kapa dole za utakmicu sinoc.
Koncentracija, strpljenje, borba, sve je bilo na vrhunskom nivou.
Nekako sam bio neverovatno miran ceo mec, kao da sam znao da dobijamo...
Igrom slucaja, sam juce gledao utakmicu u kladionici, gde je naravno bilo vise cigana. Ljudi moji, onakvo kmecanje i vristanje na sudijske odluke i faule svirane njihovim mesarima, onakvo cudjenje... Navikla idioti koji ne znaju pravila kosarke da se sve sudi u njhovu korist, a da se protivnicima ne sudi nista u poslednja 2 minuta...
Lep dan danas, a nadam se da nam jos lepsi predstoje.
Vidimo se na Asvelu! :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top