Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Haris_Brkić

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
929
Reaction score
7.154
Do juče ništa nije valjalo, oterati Papapetrua, vratiti Gagija kapitena (jadan čovek kad razni debili koriste njegove ime da bi se pravili pametni). Danas je to NBARTIZAN - jebem ih kreativne.
Sutra ako izgubimo nešto ko zna koje će gluposti da kače.
Izvini, molim te, kada me već uzimaš usta pronadji gde sam ja to nekog pljuvao ili bilo kog igrača terao.
Ovde je vređanje "mlađih" članova foruma izgleda postalo svakodnevnica, barem se potrudi da proveriš o kome pišeš da ne ispadaš prost.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.220
Reaction score
1.488
Sedim posle povratka iz Arene i razmisljam... Koga da stavim na avatar umesto ovih izdajnika??? Lesor je bas vezan za nas ali opet Exum koji je posvecen ekipi, nijedan njegov potez nije glup i kada pogresi, pogresi iz ciste zelje i kosarkaski.... Mozda Panter, kapiten, zavoleo nas je, jbg...

Toliko volim ove kosarkase da ce ipak, izdajnici, ostati jos neko vreme na slici... Ne mogu da se odlucim izmedju Lesora, Exuma, Pantera... Mozda Lesor, nikada neki nas nije bio kum nekome, mozda to prevagne, ipak...

Na kraju, cestitke celoj ekipi na odbrani, na zelji, na rutinskoj pobedi, ajde da se pripremimo za Litvance i da sa tom pobedom, realno odemo na final 8...
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.254
Reaction score
3.267
Локација
Beograd
Sedim posle povratka iz Arene i razmisljam... Koga da stavim na avatar umesto ovih izdajnika??? Lesor je bas vezan za nas ali opet Exum koji je posvecen ekipi, nijedan njegov potez nije glup i kada pogresi, pogresi iz ciste zelje i kosarkaski.... Mozda Panter, kapiten, zavoleo nas je, jbg...
Kuma, Matijasa…

Ovo je postalo izlizano, ali frapantan napredak kuma u oba smjera.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.470
Reaction score
22.877
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

Haris_Brkić

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
929
Reaction score
7.154
Izvinjavam se na previdu i na oštrim rečima, ništa zlonamerno iskreno.
Za GTR generalno me zabole ona stvar,davno su pokazali svoje lice..ali slika mi je top :D
Edit: Jel može neko da okači konferenciju za medije?
Hvala unapred.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar
Izvinjavam se na previdu i na oštrim rečima, ništa zlonamerno iskreno.
Za GTR generalno me zabole ona stvar,davno su pokazali svoje lice..ali slika mi je top :D
Edit: Jel može neko da okači konferenciju za medije?
Hvala unapred.
Partizan-Asvel(konferencija)
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.587
Reaction score
3.343
Локација
JNA
Jel zna neko koliko je tezak pehar Evrolige!? Pitam ovako.. :šal :navijac



Ma bre jebi Partizane..
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ja da se zahvalim određenim ljudima ovde sa foruma koji su mi omogućili prisustvo presu i priliku da stručno priupitam Žoca, nadam se da sam ukazanu priliku opravdao :D

E večeras sam uživao iz mnogo razloga, i to je samo po sebi dovoljan komentar od mene!

Pakujemo se za Kaunas i Minhen! I naravno, u međuvremenu i do hale sportova za vikend! ⚫⚪
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.115
Reaction score
5.457
Локација
Beograd
Madar je igrao definiciju "garbage time" i bacio se barem pet puta za loptu, napravio četiri faula koliko je jurio i pritom asistirao saigraču u trenutku kad je bilo realno da se upiše. Mnogo lepa stvar.

O utakmici šta reći, kad Panter uđe u ovakav ritam na startu vidi se da može 30 svakome da da. LeDej je večeras isto leteo kao neki defanzivac u NFL s onim presecanjima i lepo je videti da se Naneliju digla forma, nije bilo lakih pasova u reketu i nijedan šut spolja nije bio lak a to je protiv De Koloa i ostalih dosta teško. Drago mi je da je atmosfera publike i ekipe bila na mestu, bojao sam se vašarske atmosfere posle prošlog petka ali srećom to tako nije ispalo.

Niz od sredine marta do početka aprila je prepun aždaja i pakleno teških mečeva, zato je sad presudno nekako naći barem jedan, ako ne dva brejka pre kupa, uz povoljni triling Alba-Virtus-Armani koji ide posle ovoga, tu možemo da dođemo do nekih neophodnih pobeda

Pederovanje :šal
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Vraćam da odgledam i mi smo ladno na SK2. Neka ga duvaju govna
Tako i treba da bude, cigane na SK 1 jer će oni igrati samo ligaški deo /kao i obično/ i imati manje termina od nas. Partizan će takmičenje nastaviti u TOP 8, pa na F4, pa finale i osvajanje EL. Posle toga, specijalne emisije EL /to ne očekujem od govana SK, ali će svakako morati da emituju specijale EL/. Zatim, slede intervjui itd...

Nego, na stranu preterivanja, ovo je nešto divnoooo! Nisam očekivao da Exum može ovakav da bude u kontinuitetu. Došli smo Žocu hvala, u fazu kada nam Asvel nije pravo merilo naše vrednosti :D :respect
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.128
Reaction score
1.991
Локација
u srcu šesnaesterca
Bravo momci, bravo Zoc. Znao sam da ce pobeda u derbiju dodatno da ucvrsti samopouzdanje, pa sad ubedljuva pobeda nad regularnim evroligasem izgleda kao sa pola gasa. A nije tako, nema ovde lakih utakmica. Mnogo raduje samopouzdanje Kevina, samo neka nastavi. Trifa sad vec standadno dobar, vrlo bitna Nanelijeva uloga, neka nastavi da se podize. Aleksa sa dosta minuta, ali mora da poradi na koncentraciji. Prebrodice on to ubrzo.
Zao mi je sto Madar nije dobio vise minuta, a jos vise Tristana. Utakmica kao nacrtana za njih.
Elem, sledi Kaunas. Mnogo zajebana ekipa, videlo se to jos kad su ovde gostovali. A jos su bolji na svom parketu. Ipak, mozemo se nadati iznenadjenju, obzirom da imaju dosta povreda i dan manje za odmor. Mozemo li od tipicne domacinske ekipe da postanemo kaznena ekspedicija? Sad je trenutak
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top