Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
@cvetkobre Nasi dobri procenti za 3 su izmedju ostalog, ali po mom misljenju najvise, rezultat selekcije suta
I velika je stvar što su svi šuteri osim Lesora i Balše. Ekipe obično imaju 2 prangijaša koje kada zatvoriš, rešio si pola posla /na tako malom uzorku od dva čoveka, može da se desi loš dan, da nalete na boljeg itd. Međutim, kada od 12 košarkaša njih 10 može da pogodi, teško se može desiti da ti igra bude "pročitana", da nas u toj meri zatvore ili da baš NIKOGA ne ide šut.

Aleksa, Dante, Madar, Anđušić, Papa /u zadnje vreme/, Smajli, Trifa, Naneli, Panter, Tristan - Svi pogađaju i svaki može očekivano ili neočekivano da "poludi" /ili više njih/, kao što mogu i da zakažu ali ne SVI. Neko će svakako da trpa.

Na sve ovo imamo Lesora koji će da trpa pod košem jer je i on napadački potentan. I to nije kraj - Ako baš neće da ulazi sa distance, Panter i Dante, /pa i Aleksa/ mogu da probiju na ulaz, pri čemu je Dante apsolutno nezaustavljiv. I sad, ajde skautiraj nas ako možeš :D

Na kome rizikovati šut? Da pokriješ svih 5 u svakom trenutku nema šanse. Zatvorio si šut? Dante, Aleksa i Panter će te probuše ulazom kao iz pi..ke! Madar nema možda fizičku snagu ali ume i on na ulazu da bude dobar ako zadremaš u odbrani i ne ispratiš kako treba.

Samo da su momci svi zdravi i sve će da bude ok. Samo odbrana da se igra kao u poslednje vreme i ništa se ne sekiram. Nas bog otac ne može da "čita" u napadu i posebno raduje što je većina šuteva onih otvorenih gde se jasno vidi razmišljanje i "traženje" pozicije do zadnje sekunde u napadu. Jaka odbrana i "ukradene" lopte će omogućavati i lake poene u kontri. ODUŠEVLJEN SAM!!!

Ono što može biti eventualni problem jeste potrošnja u odbrani, meni je neverovatno koliko mi MALO faaulova pravimo. Sa kratkim rosterom /a najkraći nam je u EL/ to je jako dobro. U tekmi gde se sudi svaki kontakt imamo prednost u napadu ali nam može praviti problem u odbrani a u principu je i to rešeno tako što igramo čistu odbranu. Dobra je stvar i to što ABA nije ni za kurac, pa je ona prava i osnovna potrošnja samo u EL.

JA SAM SE RASPAMETIO koliko mi dobro izgledamo. Biće uspona i padova u formi ali ne u takvoj meri da se to može drastično odraziti na rezultat. Mi jedino sami sebe možemo pobediti glupostima a realno, sve ih je manje. Gledajući dosadašnji tok EL Real i Barsa mogu da nam pariraju, možda Efes ako se probude do kraja ligaškog dela - Svi drugi mogu samo da nam popuše. :šal
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.682
Reaction score
22.528
Локација
Beograd
O ovome sam baš razmišljao poprilično kao tajnom oružju. Nikad neću da zaboravim Turnir Beograda 1997., u polufinalu protiv Efesa kada je nacrtana akcija u zadnjem sekundu za Drobnjaka da pripali trojku koji do tad nikad ni na kameri nije uhvaćen da šutira istu. Pogađa za pobedu i od tad redovno rešeta s' polja, zaista mislim da može da se uradi slična stvar sa Lesorom, kad je toliko poboljšao bacanja, verujem da može i šut za 3.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.809
Локација
Žrnov
Kako bih ja rebra prebrojala ovom sto je snimao trening i jos objavio.
Želimir ne dozvoljava unišenje telefona i snimanje. Ovo se vidi da je neko iz potaje snimao.
Dobiješ privilegiju da budeš na treningu i onda si ti kao mangup i obajvljujes
Pa ne da nije mangup nego je mangulica.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Kako bih ja rebra prebrojala ovom sto je snimao trening i jos objavio.
Želimir ne dozvoljava unišenje telefona i snimanje. Ovo se vidi da je neko iz potaje snimao.
Dobiješ privilegiju da budeš na treningu i onda si ti kao mangup i obajvljujes
Pa ne da nije mangup nego je mangulica.
Isto razmisljam. Da li je moguce ovo? Ovo je ocigledno pop varijanta za pik i neko je to snimao.

Jedino sto me tesi jeste sto je ovo bas daleko od pouzdanog da bi se probalo ove sezone na ozbiljnim utakmicama.

Nego, Lesor ako uspe da upegla taj sut za tri na makar neke pristojne procente zabosce ugovor u NBA.
 

Eli Cash

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
56
Reaction score
219
Локација
Johannesburg
O ovome sam baš razmišljao poprilično kao tajnom oružju. Nikad neću da zaboravim Turnir Beograda 1997., u polufinalu protiv Efesa kada je nacrtana akcija u zadnjem sekundu za Drobnjaka da pripali trojku koji do tad nikad ni na kameri nije uhvaćen da šutira istu. Pogađa za pobedu i od tad redovno rešeta s' polja, zaista mislim da može da se uradi slična stvar sa Lesorom, kad je toliko poboljšao bacanja, verujem da može i šut za 3.
Ako nauci I trojke da sutira necemo ga jos dugo gledati u partizanu…
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.397
Reaction score
10.425
Локација
okupirana Srbija
"Jedino Papapetru nije trenirao, ne oseća se dobro, ali se nadamo da će biti sposoban da putuje sa ekipom", istakao je Obradović za "Sportklub".
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Kako bih ja rebra prebrojala ovom sto je snimao trening i jos objavio.
Želimir ne dozvoljava unišenje telefona i snimanje. Ovo se vidi da je neko iz potaje snimao.
Dobiješ privilegiju da budeš na treningu i onda si ti kao mangup i obajvljujes
Pa ne da nije mangup nego je mangulica.
Tegi je objavio ovaj snimak na instagramu.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.453
Локација
Македонија
Koje zestoke debate puca nam kurac koliko oni 'pune' njihov golubarnik (znamo kako oni broje)
Kakvi su oni pacenici ovo im je u stilu ali zlezda ima ogromnu prednos u medjosobnom skoru sa trojkom koja je dala u zadnju sekundu. Duvajte ga gargani :angry-smiley-002: :picka-ciganska:
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
PAŽNJA PAŽNJA

Znam da je rano i da je meč sa Fenerom daleko ali neka ostane kao tema za razmišljanje uticajnijim, pametnijim, forumašima, ili organizatorima, kao i nama običnim smrtnicima:

Utakmica protiv Fenera za Željka je nešto posebno. Mi kao navijači moramo na vreme da osvestimo neke stvari:

1. Fener je Željkova druga kuća, nakon svega što je tamo napravio...videli smo kako je i on i KK Partizan dočekan tamo.
2. Članovi Fenera su mu lični prijatelji, neki od igrača, ekonoma, trenera, Itudis mu je dugogodišnji saradnik, ako ne i kum.
3. Ako ste se nekada bavili sportom pa sa "novim" klubom dočekivali vaš "prethodni", stalo vam je da sve prođe kako treba podjednako koliko i da pobedite. Tako će biti i Željku.
4. Našem BOGdanu je to najdraži klub posle Partizana, Vesely je bio bitan šraf, pa čak i Gadurić koji nam je doneo pobedu u prošlom meču :), Bjelica (Gajdobrani tvrde da su Bjelice grobari)
5. Fener je takođe neko mudo u Evroligi, civilizovan, topao ljudski doček bi možda mogao u perspektivi doneti neke pozitivne stvari po nas.
6. Ne budimo cigani
7. Bez onoga "svaki Turčin zna..."
8. Treba ih (igrače gostiju, a posebno trenera) aplauzom dočekati i aplauzom ispratiti bez obzira na rezultat, između biti najglasniji do sada bodriti naš tim. Znamo ko bi bio ponosan na to.
9.To je klub sa kojim igramo pripremne prijateljske utakmice, ne slučajno.
10. Ne biti cigan.
11. U skladu sa ovim osmisliti i neku odgovarajuću koreografiju ili šta god.
12. Možda ih tako i razgalimo pa lakše dobijemo meč.

Poenta je jasna svima.

Ako je rano za ovaj post, zamrznite ga, pa kad dođe vreme da se podsetimo.


Sa Bajernom zna se, pametno i borbeno pa šta bude.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.499
Reaction score
29.220
Локација
Novi Sad
Ljudi da se vratimo temi, o ciganima na drugom mestu na forumu.
Ps. Pisanje Partizana malim slovom na forumu navijača Partizana? Ubuduće pripazite, leteće poeni za ponavljanje te "greške".
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top