Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Napih se zbog ove poslednje cetvrtine. Od stresa.

Zeljko je nase suvo zlato. Od najfinijeg materijala da mu napravimo ogromnu statuu, za zivota.

Kako god da se zavrsi sezona, ovo je sve savrseni san. Zahvaljujuci njemu. Da nam ostane na klupi/u klubu dozivotno.

Nikad niko kao on. On, Dule, Kica, Sale, Pedja... suze radosnice. A nisam naveo Bodirogu, Bogdana, Kecmana... ok, pijan sam.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.273
Reaction score
37.164

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.273
Reaction score
37.164
Minhen, Berlin, jeb'o im mater oboma. :D

Alba je zajebana ko kratko ćebe...
I kratko i bušno, pa još napolju minus i duva košava, a dupe golo. Zajebano za sve pare.

Nego, koliko se može govoriti o tome da smo malo "pali" u formi ili je oborili planski, a koliko je do protivnika? Ili oba po malo?
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Sutra ocekujem gostovanja na svim televizijama zvalave pedercine i prozivanja Partizana za porez... jer sto je mnogo - mnogo je. Da iste veceri Partizan pobedi a izgubi drolja zvana fmp za koji ipak svi cigani navijaju iz nekog razloga... pa kako to?

Naravno, pre svega toga jos lepse bi bilo da je govno crklo od muke :picka-ciganska:

BRAVO BRE PARTIZANE, JEBI I NE STAJ !!!
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Zek Ledej

Možda je inferioran u odnosu na druge centre, možda je spor da bi bio krilo, možda nije brz u odbrani, ali Zver je rođeni borac, Zver ne jebe gravitaciju, Zver ume da se postavi bolje od bilo koga, Zver kad vidi otvoren koš jede obruč i mrežicom čisti između zuba...

Zver je naša srećna šapa i kad je on dobar, dobri smo i mi.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.208
Reaction score
15.783
Локација
Beograd
Ponovo se Obradović obratio navijačima:

"Moram da se zahvalim ljudima na sjajnom ambijentu i to iz utakmice u utakmicu i ja ću to ponovo da kažem da mi se ljudi javljaju iz velikog dela Evrope jer ej stvar prestiža da se dođe da se gleda Partizan. Partizan je ovo što jeste zbog navijača, a znamo kako ide prodaja karata kada se vratimo u Arenu protiv Olimpijakosa, Reala, Barselone i Panattinakos. Četiri takva tima, hvala navijačima jer ja živim trenutke koji su fantastični",
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Штета за оне глупе поразе, од Валенсије кући, цигана кући и Басконије у гостима. Имали би сад обезбеђен плеј - оф, али шта је ту је. Видимо се у Болоњи и Милану. Форумаши, јавите се тамо.
 

Kezmanica

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
72
Reaction score
353
Локација
Kraljevo
Evidentno smo pali u formi Od pre Kupa..Dokaz da ovo moze da bude velika ekipa je i ova pobeda veceras i nacin posle 44:42 na poluvremenu ...U svakoj utakmici do kraja smo u igri na pobedu gde ce to biti i znajuci moj Partizan moze da budu pobede Efes Barsa Real i Olimpijakos ..
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Mnogo neprijatan lik je onaj Rajko, iz kola u kolo gostujuci treneri ne veruju sta debil prica. Da toliko kao pratis kosarku a da ne mozes da dobacis dalje od "prvo poluvreme ste bili dobri, drugo ste igrali lose". Pogledajte samo izraz lica treneru Albe dok slusa te bljuvotine i sve je jasno. Proslo kolo se nesto svadja sa Itudisom. Dajte sklonite vise mamlaza.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Lepo vece za nas Grobare, pravo je uzivanje gledati ovakav Partizan, hvala Zeljku Obradovicu na tome.

Kako rece Trinkijeri na konferenciji posle poraza od nas, samo lagano korak po korak.

Sad malo da upotrebim Duletove reci. Mislim da i ako udjemo u TOP 8 i budemo izmedju 5 i 8 mesta da ce to biti "realnost na koju se ZOC nece obazirati".
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top