Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.626
Reaction score
8.754
Локација
"preko bare"
I opet to Dante lagano zatvara, uz pomoć probuđenog gospodina Nanelija. E, ovo je već ozbiljna pobjeda i situacija. Mnogo dobro izgledamo na terenu, nikad ne znaš ko će da napravi iskorak i ponese tim na leđima.

Potez večeri: minut do kraja, nas napad i faul na Panteru, Žoc traži da se pogleda da li je namjerna i dok oni gledaju okuplja sve igrače da im kaže šta da se igra. Ne samo znanje i iskustvo, nego i "namazanost"... :D

@Nemanja-950 Pisali smo u istom trenutku.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.752
Reaction score
19.284
Локација
Nickname
Svako ko brani bilo kog cigana na bilo koji način, na forumu, doživotni ban, automatski, mrš u pičku materinu!

Govno iskompleksirano čupavo nek puši kurac!

Bravo momci, bravo Željko, bravo Partizane!!!!

Ciganski balegar je na kraju išao sa namerom da povredi Exuma, na njegovu nesreću naišao je na tvrdo. Govno iskompleksirano je išamarano kad god je u poslednje vreme preko puta imalo KKP, sad se može slobodno okrenuti ugostiteljsko-turističkim aktivnostima.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.208
Reaction score
15.784
Локација
Beograd
teodosiću, pičko ciganska srmdljiva, popušiš qrac svim Grobarima, jebala te pudlica da te jebala!

Svaka čast Partizane na ovakvoj borbi , želji i igri, veliko bravo i za sve Grobare koji su bili tamo, ovo nema niko, Smajli utakmica života.

P.S. Svi ciganski mediji neka ga duvaju, mrš!
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Kakva odbrana ljudi, kakva igra, ne pamtim ovo. Svaka čast momcima, baš su ovo izrudarili junački.

Biće još pakleno do kraja, ostaje mali žal što druge utakmice nisu završene u našu korist, izvukoše Žalgiris i Baskonija pobjede u zadnjim minutima
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.759
Локација
Žrnov
Sudjenje kriminal! Ovo debelo špansko govno nešto ozbiljno ima protiv Želimira i Partizana!
Smajli IZ-DO-MI-NI-RA-O!!!!

Mrtva trka bi bila za pobednika u odvratnosti između ovog Skariola i ciganšture masnokose. Šteta što ga nisu više izudarali. Jedino me Zek tu nije izneverio :)

Ufff. još mi vruća glava, mislila sam da sa onakvim sudjenjem šanse nema da dobijemo.

Samo gazi, gazi Partizane!!!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.080
Reaction score
15.765
Локација
Храм фудбала
Koliko vazna pobeda,skoro najvanzija do sad. Koliko je igraca veceras podbacilo to je strasno. Ovo je pobeda kao kuca ali voleo bih da pitam Zeljka zasto je za ime boga na ono trazio celendz i to sa ovakvim sudjenjem umesto da je cekao jos malo jer je sa ovakvom sudijskom kradjom bilo moguce cak i da izgubimo ovo.
Тражио га умјесто тајм-аута, да објасни играчима шта да раде.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.299
Reaction score
15.352
Локација
U pizdi materini
Čudna utakmica nekako da su im dozvolili tuču kao u prvom poluvremenu bilo bi zajebano. Smajlija i Exuma izdvajam i naravno Naneli opet kad je bitno nekako smo skinuli fokus sa njega jer svi gledaju Pantera a on rešava po ko zna koji put pametno Žoc radi to zato je i najveći ikad. Čestitke svim momcima sjajna utakmica ove nabrojane sam izdvojio čisto onako.

 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
149
Reaction score
1.142
Локација
Pozega
Auuuu...ma ko to nama valja sve redoooom...
Oooo Partizaneeeeee VOLIMOOOOOO TEEEE...
kakav meč KKP.
KKP se vratio !
Stanite u red, bez guranja molim, sve da vas išamaramo!
Komentar: g. James i g. Dante.
cvilenje hrvatskog domobrana od komentatora.
Ni sto bagova, ni sto refresha, ni sto streamova...
Bole oči, al' srce gruva.
NAPRED PARTIZANE !!!
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Naneli najbolja partija otkad je kod nas. Koncentrisano, vratio treneru što veruje u njega. Željko tačno zna koliko neko može i ne ponaša se potcenjivački. Ja bi odavno odustao od njega. Sećam se i kako sam pizdeo na Novicine dečačke gluposti one sezone sa Milojem i govorio šta će nam ovaj, nema glavu za Partizan. Ali bio je neko tu da veruje u njega. Ova ekipa sad treneru vraća što je verovao u njih. Plus extra faktor Exum. Momak je pravi 5. pik na draftu. Čast je gledati ga.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top