Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Gazi Partizane, zgazi ih Zelimire sve…

U inat funjarama sa arene sport, u inat #vladisrbije, u inat #snsovcima, u inat realnim grobarima, u inat pacovima (citaj jakovljevic-djurovic)…
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.708
Kakva utakmica, kakav povratak iz debelog minusa (opet) i kakva timska utakmica od pocetka, da ne zna covjek koga vise istaci. Ako je povratak u derbiju digao samopouzdanje, ne znam kakve ce posledice imati ovo veceras. Naklon do poda. Tacno se vidjelo da, i kad smo gubili podosta, momci vjeruju da dobijamo. Onaj Naneli je covjek lud. Kad ga vidis, nije ti svejedno i opet je dao vazne poene u teskim trenucima. Ledej vukao i izmisljao sve redom. Kapiten i Lesor standardno, ali su bukvalno svi dali veliki doprinos. Mene najvise raduju one lopte koje ukrademo. Bravo!
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Obalio me neki grip, izgleda pokupio nesto u Italiji. Ali ovakav Partizan je najbolji lek!!! Hvala ti Partizane!

Kako smo odigrali pametno i jako, i to protiv dvostrukog sampiona Evrope u gostima.

Sad na zasluzen odmor i onda da zavrsimo mart sa pobedama u Areni!

Nego, jel moze neko da se raspita kako su ona dvojica sa arene, coki, dal ivanovic i dalje misli da ce nas dobiti uvek kad pozeli… javite braco! :D
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.052
Reaction score
3.884
Локација
Beograd
Ne volim da ističem pojedince, ali Trifa se momački daje i trudi i zaslužuje svaki sekund koji odigra.
Nije on ništa posebno odigrao, imao dosta propusta u odbrani, ali onakav trud i želja su sve što želim da vidim od igrača Partizana.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.606
Reaction score
5.291
Ne znam koga bih izdvojio kao kljucnog. Osim te prve cetvrtine gde smo dali 11 poena u preostale tri smo dali 86 pts. Avramovic konacno konstantan celu utakmicu,pogotovo u odbrani. Preiskusno odigrano i preiskusno vodjeno. Svaka cast svima. Kad god sutiramo trojke 1/7 u prvom poluvremenu rasturimo na kraju :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top