Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Hrabro pa sta bude, da su jaki jesu, da su ne pobedivi nisu, da su u dobroj formi jesu, da mogu da imaju los dan, mogu.
Lampas je pomenuo 2010, ja cu da se vratim malo dalje u proslost, u '98.
Veliki Duda Ivkovic ih je vodio, bili su prvaci evrope, u timu tada Karnisovas,Fasulas,Papanikolau,Tristanov cale, Tarlac, bivsi trener mutanta Tomic (ne mogu da se setim samo da li je i Dejvid Rivers bio ili je bio samo godinu pre toga) a mi ih glatko oderemo 2:0 u seriji.
Ali nisu igrali Karnišovas i Tarlać.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.997
Reaction score
13.677
Локација
Kipar
Dyshawn Pierre nece igrati za njih u petak. To znaci da dobijamo.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.997
Reaction score
13.677
Локација
Kipar
Nece se ponoviti Fener I ludilo Pierre-a.
 
  • Like
Reactions: BaX

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Dugo se nisam bavio prognozama pa ajd sad. :) Siguran sam da tucemo Real (dugo nismo) i PAO, a 100/100 i da ce cigani (ili kako god vec sebe zovu) da prodaju utakmicu ako ista odlucuje o nasem plasmanu u top8. Na ovo poslednje bi mozda i pare stavio. Sve ostalo ce biti neizvesno i na guzove. Nadam se da ce prve dve prognoze biti dovoljne.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Biće ovo vrlo nezgodan meč.
Relno Olimpijakos po imenima nisu ni sedma ekipa u Evroligi. Ali već dve godine igraju strašnu kosarku.
Mnogo ce značiti od toga kako će odigrati Papapetru, jer očekujem da će on biti primarni defanzivac na Vezenkovu ako bude na nivou. Takodje će biti mnogo bitno sačuvati Fala da ga Slukas ne nafida previše. Neće biti uopste lako
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.380
Reaction score
3.868
Локација
127.0.0.1
Mi ovo moramo dobiti. Vise od svake druge utakmice koja je ostala.

Pristup mora biti kao i njihov, jer njihov ce biti kao da je finale. U nasoj kuci.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
752
Reaction score
5.749
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Željko ih je dobio 3 puta u finalu evrolige, jedno milion puta u grčkoj ligi i kupu, na redu je i pobeda sa Partizanom. Mislim da ne postoji igrač ili trener koga gavri munja više proklinje od našeg Željka. Sa njima je uvek bilo čupavo, dosta utakmica na jednu loptu, uvek ću se sećati one majstorice sa Mutom Nikolićem na klupi, katastrofalan početak, oni se odlepiše, jurismo ih celu utakmicu i na kraju najveća greška Miće Berića što nije opalio onu trojku za totalan preokret. Mića, koji je imao praćku, garantujem bi to pogodio ali se on iz ko zna kojeg razloga odlučio na ulaz i mi to izgubismo. Vratili smo im milo za drago sledeće godine, oni nama u Parizu, po nekoj nebeskoj pravdi, sad je naš red. Možda sutra, možda u razigravanju, a ako Bog, Željko i naši igrači daju u Kaunasu.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.390
Reaction score
4.348
od sledece tri da dobijemo jednu bicu prezadovoljan...nemamo mi klupu za ove ekipe...Monako, posebno PAO su kljuc
 

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Видим сви спомињу Ларенцакиса како баш њему треба приредити специјалан дочек. Људи, он је просто такав кошаркаш и такав карактер, пргав, не знам је ли ко гледао његово понашање по завршетку меча Олимпијакоса и Фмп-а, залетао се на центру терена на цигане и кад он то ради у судару са "братским" клубом, шта онда очекујете да ради против осталих...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top