Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
158
Reaction score
496
Локација
Ruma
Dobro smo danas prošli, pukli Efes i Baskonija, Makabi dobio, mislim da su oni manje više osigurali sebi mesto u top8. Ako i mi sutra srušimo Olimpijakos i mi smo na pragu željenog. Da i Fener sutra odradi posao protiv Litvanaca, pa i Monako otrese Valensiju (što je sigurno, sigurno), pa da sa trijunfom konkurenciji pobegnemo 2 pobede. Uf kako bi to bilo dobro.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ljudi, velikih 7 dana je ispred nas i našeg tima! 7 dana kakvih svaki navijač, trener i igrač može samo priželjkivati! 7 dana koji su suština sporta i uživanja, i 7 dana za koje bi mnogi navijači drugih klubova dupe dali da su u našoj situaciji!

Počevši sa sutrašnjom utakmicom, ja nas molim sve, a sebi sam to već stavio do znanja - sada nema malo pevam, navijam, malo se štedim! Sada je vreme za pun gas! Vreme je za naš grobarski inferno, za krunu regularnog dela evroligaške i abaligaške sezone!

Svi mi koji narednih 7 dana budemo u areni imamo obavezu prema svoj braći i sestrama koji nisu mogli do ulaznica i koji će ostati pored TV-a - da GRMIMO! Da iscrpimo svaki atom energije za našeg Željka, naše momke i naš PARTIZAN!

Evropa misli da je videla sve!? Evropa nema pojma šta će tek videti!
NAPRED PARTIZAN!!!
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Hvala ciganki za pobedu nad baskonijom, inace jos se loze da mogu dalje :D Drug iz Pg mi je u Novom Sadu, veliki Grobar, dosao bi veceras na utakmicu , da nema neko slucajno kartu viska ? Znam da su male sanse, ali ako neko nesto moze da zavrsi neka se javi u inbox.

Hvala :)
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.538
Локација
Yaoundé
'Bem ti sunce...

 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.400
Reaction score
4.402
ne znam na koju foru ovo veceras mozemo da dobijemo ali kako Dule kaze realnost nije nešto što nas zanima... krv, suze, znoj i pritisak
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
Prosli ne prosli, osecaj koj ja a verujem i veliki deo Grobarije ima jutros, pred mec sa Olimpijakosom, nebitno dal pobedili ili izgubili, ovo danas sto osecamo pred mec je sustina svega, znamo na kom smo putu, znamo ko nam dolazi u goste znamo kako ce da budu docekani. Ovo je sve. Zeljko Hvala ti, ovako sam se osecao pred prvu tekmu sa makabijem 2010 poslednji put.

GAVRI MUNJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Hvala ciganki za pobedu nad baskonijom, inace jos se loze da mogu dalje :D Drug iz Pg mi je u Novom Sadu, veliki Grobar, dosao bi veceras na utakmicu , da nema neko slucajno kartu viska ? Znam da su male sanse, ali ako neko nesto moze da zavrsi neka se javi u inbox.

Hvala :)
Moj je plan da odem ispred hale jer dok je košarke biće i tapkaroša. Ako neko odavde prodaje kartu, neka javi.

Što se utakmice tiče, ja imam osećaj da dobijamo. Mislim da će atmosfera biti paklena. Najviše očekujem od Pantera i Ledeja većeras. I da Papa zaključa Vezenkova. Tu bi mogao i Trifunović da zablista.
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
Olimpijakos prvi na tabeli, ukupno 8 poraza u sezoni, strasna ekipa strasna hemija strasan trener.

Barzokas veceras ne dolazi ostao je u Grckoj, to je ogroman plus za nas.
Shaq McKissic koji im je clutch igrac sa Slukasom i rezervni plejmejker (mada i kod nas tesko da mozes da kazes ko je startni ko rezervni, Barzokas ima slicnu filozofiju sa rasporedjivanjem minutaze) je pod znakom pitanja za mec jos uvek.

Kostas Sloukas izlazi iz povrede, a i pustice Zeljka jer dolazi sledece godine kod nas.

M .Fall koji ce nam biti najveci problem zbog svoje velicine i svojih kraka ima malu povredu, istegnuce misica ali ocekivano je da igra. E sad, moze Oly da dozira minutazu ovim igracima i iz sledecih razloga,

Izlaze iz mnogo teskog rasporeda, dobili su Zalgiris 1 poen, ogromna potrosnja, dobili su PAO u Grckoj prosle nedelje 1 poen, prvi su, i mozda im je i bolje da ne budu prvi (a cigani su svi znamo da mogu da iskljuce sportske motive i da naruse integritet takmicenja :p )
Igrali su u Grckoj ligi pre 2 dana, mi smo odmorni imali su igraci i 3 dana slobodno.

Pored svega toga OLY je jedna prosecna do nad prosecna gostujuca ekipa,a nas ne moze da dobije kuci ni najbolja.

Ja mislim da se pitanje pobednika i pretendenta za 5. mesto uopste ne dovodi u pitanje ne znam cemu ovaj pesimizam da mi njih ne mozemo da dboijemo, dobijamo 20+
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top