Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.155
Reaction score
3.672
Srecno nam veceras Grobarijo. Necu reci igraci, jer je sada vec jasno da su i oni grobari. Samo hrabro pa sta bude.

Moj utisak je da je nas Partizan medju nekoliko ekipa (Olimpijakos, Armani, i mozda Real) po formi, ne igracki. Ovako dobar momentum nismo imali jos od kada smo dobili Monako. A sada izgledamo jos bolje, jer nam je veci doprinos sa klupe.

Atinski cortani igraju jaku odbranu i mnogo zavisi kakav ce nam biti sut. Potajno se nadam Aleksinom ludilu i Danilovoj rutini. Smajli je u dobrom ritmu tako da bi trebalo biti sve ok i na 5. Moramo ih veceras nadvladati jakim tempom i cestim izmjenama.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.857
Reaction score
10.832
Да обавестим васколику форумску Гробарију, да вечерас нећу бити на утакмици, а вероватно ни поред ТВ-а, а трудићу се да не пратим уопште вести са утакмице, што нам увелико повећава шансе за победу. Ја сам урадио шта је до мене, а ви који идете урадите шта је до вас - одерите грло и загорчајте пирејским циганима живот!
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.843
Reaction score
9.823

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.177
Reaction score
6.929
Локација
NbG
Sprema se i lepa koreografija za veceras, nesto u 3d stilu poput utakmice sa Makabijem. Da ne otkrivam vise samo cu reci ponesite salove da upotpunimo crno beli kolorit. Napadaj, napadaj Partizane napadaj!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.529
Да обавестим васколику форумску Гробарију, да вечерас нећу бити на утакмици, а вероватно ни поред ТВ-а, а трудићу се да не пратим уопште вести са утакмице, што нам увелико повећава шансе за победу. Ја сам урадио шта је до мене, а ви који идете урадите шта је до вас - одерите грло и загорчајте пирејским циганима живот!

Kakva si ti meni legenda! :D
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.767
Локација
Beograd
Dvoje novinara pred halom, englezi a snimaju za grčku tv, i baš na mene :buhaha ajde malo da popričamo, pa oko Žoca pitaju, ja podignem duks a ispod majica sa Željkom, oni oduševljeni, pitaju kako se osećamo, navijači mislim, euforija i te stvari, strast, pa koliko imam godina, da li je Željko sada drugačiji nego ranije dok nam je bio trener, tako malo... Ću izađem na televizor :buhaha
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Sigurno najbitnija utakmica ove decenije u kojoj je Partizan satiran od raznih kurca.
Neverovatno zvuči da smo došli u situaciji da igramo sa Olimpijakosom, Barsom i Realom za Top 8 a nadamo se pobedi.
I to nije bazirano na klasičnu navijačku nadu već na utisku dobre igre Partizana prethodnih utakmica.
Prosto neverovatno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top