Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.625
Reaction score
8.433
Локација
Македонија
Pustio nas Sloukas :D
Odbranbena klinika Zelimira Obradovica u izvodbi Kamernun & Co :šal
Tuta bugarin nije se pojavio

Grandiozan si Partizane :napred-partizan:

Dobili smo al jebiga nismo bolji u medjusobnom duelu sa cigosima plaky :picka-ciganska:

Teraj dalje Partizane na slovenacko hrvatskog mutanta vreme je i oni da plate :navijac
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Svaka čast.Vi ste gospodo igrači,navijači i naš Željko najveći na svijetu.
Razbiti tim koji je najbolji u ligi i tim koji igra najbolju odbranu bar do ove utakmice naklon do poda.
Konferenviju odgledao i jedna stvar me brine.Željko je dosta šmrcao inadam se da ce to preboljeti i da se nece prenjeti na igrace
NAPRED PARTIZAN
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.610
Reaction score
8.645
Локација
"preko bare"
Duh kampaca usao u igrace Partizana :D
Jel smo pali na tabeli, sta kazu domaci mediji?
Hoce li bivsi robijas da objasni kako ce zvezda da nas prestigne na tabeli evro lige?
Ovaj tim zasluzuje potpuno poverenje, ZELJKO je jedan, jedinstven. I jos Grobarcina, kud ces lepse!
Kamerunci nasi, hvala vam za Partizanstinu.
Pati vecinska smrdijo, pati i placi. Jer mi smo Grobari, i mi se palimo na top8!
Džaba sve kad još uvijek imamo slabiji skor sa limenkama.

Kakva uživancija i privilegija je gledati Partizan ove sezone u Evroligi. Dobro, bilo je i situacija kada smo se morali kljukati tabletama za smirenje, ali polako sve dolazi na svoje.

Košarka se vratila kući! Grobari, uživajte!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.285
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.052
Reaction score
3.884
Локација
Beograd
Kult Pionira nastao je tokom bojkota FK-a i ona dva ološa Zeke i Bjeke.
Možda preterujem, ali sve ovo liči na to doba, VV gamad uništiše FK, ali rađa se kult Arene. Nekada general DV, sada za mene najveći na svetu celom, Željko Obradović.

Ovo je ono što će dati veštačko disanje JSD Partizan da preživi teror psihopate na čelu ove banana države.
Ako večeras sve kvake na Andrićevom vencu ne budu polomljene, eto vala.

Hvala Kamernuci moji, od danas se sa ponosom izjašnjavam kao Partizanovac, Kamerunac.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.255
Reaction score
6.874
Svi ciganski mediji u Srbiji nek se napuse kurca, mocart, mondo (”raspala se igra Partizana”)i ostali. Mrs majku vam jebem.
Kakva je ovo ekipa ljudi moji ja ne mogu da vjerujem svojim ocima. O Zelimiru, doktoru ove igre mislim da je vec sve receno, covjek je genije zivi. Bravo Partizane moj!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top