Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.172
Reaction score
18.416
Локација
U Kinšasi
Znao sam da nešto mora da mi usere ovo veče. Prvo, nismo nadoknadili razliku iz prvog duela, ne znam kako ćemo u top 8. Drugo, grobari pozdravljaju Novaka koji je došao da podrži grčke cigane.
 

MRTN_kingsk

Grobar
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
208
Reaction score
2.073
Локација
Skopje
Kakva utakmica, jos jednom Naneli je pokazao klasu koju sadrzi i bas mi je drago sto je eksplodirao u ovoliko vaznom deo u sezoni.
Panter kapitenski ko i uvek, Lesor nepotrosna energija, a Exumovo zakucavanje ce biti sigurno jedno od najboljih ovu sezonu.
Kakvu mi hemiju imamo izmedju igraca to je neverovatno i najbitno je sto osecaju energiju i hemiju navijaca, samo da su nam igraci zdravi i mi mozemo dobiti svakog.
Sve bi dao da one katalonske cigane u utorak rastavimo i mora da atmosfera prsti ko danas da im se vrati za ono majmunisanje u prvoj utakmici.

PARTIZAN KAMERUN!
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.251
Reaction score
3.716
Jebes utakmicu kad opsujes jednocifren broj puta. Sta reci, sve vreme gledamo kako stići do cilja, do top 8, ali samo putovanje je veličanstveno.
Od sledećeg kola pratim samo Milano sta radi, da znam sa kim se družimo u Kaunasu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.486
Reaction score
13.417
Локација
tamo daleko...
1/3, idemo do 3/3, kao sto sam i mislio.

Krece utakmica i brat debeli kaze, ovo danas tacno 15 razlike. U zadnja dva minuta se sprdamo biti ili ne biti. I bi 15.

Mame mi ( jedan od jacih prepev stihova sa foruma), oko mene samo dileri i Naneli.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.203
Reaction score
15.772
Локација
Beograd
Znao sam da nešto mora da mi usere ovo veče. Prvo, nismo nadoknadili razliku iz prvog duela, ne znam kako ćemo u top 8. Drugo, grobari pozdravljaju Novaka koji je došao da podrži grčke cigane.
Isto, umesto da se radujem našoj pobedi, nerviram se zbog njega sve vreme od kako sam video. Bolje bih se osećao da su ga napušavali.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.919
Reaction score
26.631

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.418
Reaction score
40.745
Локација
Žrnov
Brt ala ste raspisali.. A i ja kad hoću sve da vas ispoštujem i pročitam, ko me šiša :buhaha

Ovo je bilo skoro pa savršeno.
Savršenstvo ostavljamo za finale :napred-partizan:

Sad da premotam pa na miru da gledam ...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top