Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Dvoje novinara pred halom, englezi a snimaju za grčku tv, i baš na mene :buhaha ajde malo da popričamo, pa oko Žoca pitaju, ja podignem duks a ispod majica sa Željkom, oni oduševljeni, pitaju kako se osećamo, navijači mislim, euforija i te stvari, strast, pa koliko imam godina, da li je Željko sada drugačiji nego ranije dok nam je bio trener, tako malo... Ću izađem na televizor :buhaha
Majke mi :D
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Do sada mi je bio omiljeno kucanje Veselog protiv Makabija...Ovo što je Dante uradio:pop .Šta je ovo bilo leb ti jebem
Zajebao je par stvari malo pre ovoga, znao sam da ce da se zaleti cim je uzeo loptu. Istresao se ovim zakucavanjem. Brutalno! Inace to sto radi je bolest, covek leti po parketu, atletski je nemoguc.

Cigani iz Pireja su preozbiljan tim. Mi im u 4/4 nismo samo jos Papasa zakucali kroz obruc, totalna dominacija.

ZOC deli lekcije celou evropi, nije slucajno sto Vezenkov danas nije postojao, mozemo isto da kazemo za Belinelija, Larkina i mnoge druge, da ne nabrajam. Kad tacno znas sta treba da radis, a imas igrace koji to mogu da razumeju i sprovedu u delo, izgleda prelako. Ako bilo kome treba objasnjavati sta Bugarin radi protivnicima ove sezone onda jbg, stvarno je brdo stvari koje nam uspevaju na utakmicama za udzbenike, za seminare i najozbiljnije analize.
Pise se istorija, budimo ponosni sto smo deo nje.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
631
Reaction score
3.844
Oprosticemo ruznu proslost... Kada vrati crnu i belu znojnicu u kojima je uzeo prvi grend slem.

Moralo je da se desi... Nedelju dana odmora, Lesor neopterecen domacim takmicenjem. Energija na nivou. Onaj deo na kraju sa pevanjem himne dok se igra... Prelepo. Exum...

Exum2.gif
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.223
Reaction score
1.533
Pocinje u glavi vec neko ludilo i misli o fajnal foru ali moramo nekako ostati na zemlji...

Mnogo zajebana ekipa ovaj Olimpijakos, onaj njihov "Slavko Vranes" pod kosem kad je, ne znas kako da das poene na ulaz bukvalno... Nisu oni slucajno prvi... Ja sam nekog misljenja pre ovog bio da cemo lakse dobiti Barselonu nego ove... Sada je stvarno sve u nasim rukama...

Cestitke svim Grobarima a sada idem da listam forume, ciganske portale i da uzivam u kukumakanju ciganske Smrdije...:kokice

Jebite se svi na celu sa cokijem i onim djurovicem strucnjakom... A crvene kravate koje nosite po televizijama mozete da iskoristite da se obesite kada Zeljko uzme svoju desetu Evroligu i to sa Partizanom...

Da li ce to biti ove ili sledece godine, svejedno je... Pusi kurac ciganska gamadijo...
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ovo je vrh! :clap :respect

Bolje od ovoga je jedino pobeda u finalu Evrolge u Kaunasu!:icon-smile:

Rutinirali smo (ne bas, ali ajde) trenutno najbolje ekipe u Evroligi!
MVP iste se nije video veceras.:clap

Nemam sta dodati, ja sam odusevljen!:respect

Slavite braco veceras, zasluzili smo!:ziveli:napred-partizan:
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.735
Reaction score
11.221
Локација
.
Od ekipe koja nema 2 krštene akcije i trenera koji je pogubio konce došli smo do toga da idemo na F4 i usput rutiniramo ovu evroligašku boraniju gde god se pojavimo. Nije loše Grobarijo... Još da imamo centra i pleja razigravača pa da pošaljemo CV u NBA.

Kakva ekipa bandita, Željko's Twelve.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.071
Reaction score
15.712
Локација
Храм фудбала
Већ прије почетка, по атмосфери, међусобним погледима Гробара било је јасно да ми ово нећемо и не можемо изгубити, све та енергија са трибина се пренијела на играче пиликом изласка на завршно загријавање. После је све историја.
Ја сам оправдао ону "Нек пукну гласне жице" већ на самом старту после Химне и гаври муња. Буквално ништа више нисам могао ни рећи ни отпјевати, за остатак меча кориштени су дланови :D

Браво Гробари у више наврата несносна бука и вјероватно најбоља атмсофера у Арени икада.
Наравно велико хвала Жељку и играчима за све ово.

ЕДИТ: За брата који је питао да ли Гробари памте 24.3.1999. год. одговор је ДА. Скандирано нато говнима и мислим да је био и транспарент.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
331
Reaction score
1.751
Локација
Панчево

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
374
Reaction score
2.167
Локација
Trstenik
Статус
Затворена за писање одговора.
Top