Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.141
Reaction score
2.065
Локација
u srcu šesnaesterca
Sve si promašio što si pisao kao i mnogi drugi, ali to je sve naravno nebitno. Bitno je da Partizan ima jasan put i cilj na čelu sa najboljim ikada. To nikakve stručne kritike internet poznavalaca košarke nisu mogle da poremete. Bruka i sramota šta ste sve sebi dozvoljavali pre samo par meseci, kao da nam na klupi sedi jakoljević. I još ti peckaš nekog ej :buhaha
Ajde živeli.
I da, rutiniranje je ovo, rutinirao je Milano nas, kakve veze imaju ta dva jebem li ga.
Pre nego što bude takvih odgovora, da, ovo je post koji govori "esam vam reko". Malo više vere u Željka i kad krene loše.
Tacno je da te dve utakmice nemaju slicnosti, a sad zasto ih ti obe nazivas rutiniranjem je pitanje za tebe.
A to da sam ja kritikovao neke stvari u nasoj igri (koje je i sam Zeljko kritikovao) ne znaci da nisam imao poverenje u trenera i igrace. Zasto ti opravdanu i argumentovanu kritiku poistovecujes sa nepovrerenjem je takodje nejasno.
 

grb

Početnik
Учлањен(а)
08.11.2007
Порука
126
Reaction score
60
Braćo Grobari,
Zajebani smo, mnoooogo smo zajebani.
Igramo kao tim, složno, jako i u meso.
Možda najzrelija partija Pantera od kad je u KKP. Kapitenski.
Kako je iskusno Željko sačekao Papapetrua koji ništa nije mogao da uradi, reko koji k ga ne vadi napolje, a onda krenuo i on da siluje, ali zato sam ja - ja a Žoc je Žoc.

"Da volim crno bele" verovatno najbolje otpevana ikad u Areni. Gorelo je. Svaka čast svima, ne zna se da li su naloženiji igrači ili mi na tribinama. Sigurno među 3 najbolje utakmice u Areni kada je u pitanju atmosfera.
Samo polako, i od ove hale ćemo napraviti Pionir. Prštaće još jače.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
756
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Onaj početak, uvertira, Da volim Crno Bele, ja sam se usrao u gaće, a ne ovi gavri munje. Mi smo dobili utakmicu, a ona nije ni počela.
AD30F135-F579-4037-B260-EA5F31266B68.jpeg
Oni su jednostavno pojedeni ovom atmosferom , nisu mogli da ubace ništa, to što im je Željko dozvoljavao da spuštaju loptu unutra nije bilo dovoljno, tu se sve završava. Za mene je najveća pobeda što ovo veče ostaje u amanet budućim generacijama. Kao što ja još uvek pamtim onu pobedu protiv Arisa u Hali Sportova tako će sadašnji klinci pamtiti ovo veče. Fantastična utakmica i pobeda. Najveći si naš Partizane!
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
307
Reaction score
1.902
Локација
Beograd
Neka ova sezona potraje.... Nista se sa Zeljkom ne desava slucajno, on ima preveliko iskustvo u ovom sportu! Moramo da nastavimo da gazimo! Obezbedili smo respekt cele Evrope, strah u njihovim ocima se vidi iz reda R nivoa 400! Prosli smo lavovski deo puta ali tek sad ide ono za sta svi zivimo! Uzmi je Zeljko opet!!!! Napred Partizan!!!!
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
291
Reaction score
2.618
Локација
Beograd
Kako sam sebi rekao na početku sezone, tako govorim i sad. Meni je čast što mogu da gledam KK Partizan u ovom takmičenju predvođen košarkaškom Mekom Obradović Željkom. Je li vi kapirate da je on na telefon zvao njihovog trenera da pita kako je i da podijeli vijesti sa košarkaškom javnošću da je sve ok. Sinoć je i Đoković došao da gleda Partizan zbog toga i doveo sina, to su sportisti koji vole sport i žele da gledaju najveće. Meni je drago zbog toga. Niko Srbiji nije kriv što je uvijek birala političke neznalice koji sport koriste za smirivanje nezadovoljnih i liječenje sopstvenih kompleksa. Da je iko Novaku sinoć bilo šta negativno skandirao bili bismo isti kao ovi drugi koji Željka dočekuju svi znamo kako. Ovako se potvrdila opšte poznata razlika, ko voli svoj klub i poznaje sport, a ko je uz svoj samo kad pobjeđuju.
E zato su naši porazi na terenu u ovoj ligi bili velike pobjede i zato sad svi imamo osjećaj pripadnosti najvećoj košarkaškoj priči.

Što se tiče meča, oduševio me je Avramović na Slukasu u odbrani. Nikad nisam vidio da igrač onolikog kalibra i iskustva bude tako poremećen da ne može loptu da doda. A tek timsko razmišljanje u odbrani i apsolutno isključivanje mvpa lige iz učešća u igri, nevjerovatno. A napad je sad mnogo lakše igrati i praviti akcije. Jednostavno otkad su Naneli i Ledej proradili ni jedna ekipa ne može da svede igru na pojedinačni pritisak. Šta će tek biti kad Aleksi, Trifi, Anđušiću krenu da ulaze šutevi koji za njih jesu prirodni da uđu nemam pojma. Nadam se da ćemo već sjutra vidjeti. Za razliku od drugih timova vidimo da je Partizan ubo sve strance koje smo doveli. Vjerovatnoća da se tako nešto desi je uvijek izuzetno mala, ali kao da smo mi ikad pratili statistiku.
Jedva čekam sjutra utakmicu i da probamo smireno Cedeviti da vratimo veliki dug. Posle toga fešta se nastavlja i kakav god rezultat da bude treba da uživamo.
Hvala ti Željko!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.285
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.580
Reaction score
13.509
Локација
Yaoundé
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.058
Reaction score
18.220
Onaj početak, uvertira, Da volim Crno Bele, ja sam se usrao u gaće, a ne ovi gavri munje. Mi smo dobili utakmicu, a ona nije ni počela.
Upravo ovo. Uđemo li u top 8, jedan brejk nas deli od Kaunasa. Nema te ekipe koja može da preživi grotlo Arene, još u situaciji za prolaz – plašim se da bi se srušila. Zaborave ljudi da su došli da igraju košarku, stanu i gledaju oko sebe, ne viđa se ono svaki dan...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.422
Reaction score
11.697
Локација
Beograd
Aleksini i nanelijevi faulovi nad Falom kad ovaj ostane ispod kosa sa njima u momentima kad ne moze da ubode nista sa linije je za anale. Zeljko bogotac kosarke.
Čulo se jasno i na time out-u u prvoj četvrtini nakon 10 poena Fala kako Željko viče šta da se radi kada on primi loptu: Mustafa Faul. Samo ga preimenuješ i sve posle dolazi samo od sebe :D
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.155
Reaction score
3.671
Kosarkaska disertacija.. Kako da tim sa najboljim statistickim parametrima izgleda kao Ostende.
Svaka cast nasim kosarkasima, ali ova pobjeda ima svog inzinjera. Najljepse u nasoj igri nije to sto svako ima svoju ulogu, vec sto uziva u njoj. To se preliva na rezultat i svi srecni.
Navijanje je zvucalo vrhunski. Ne znam kako je bilo na licu mjesta.
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
216
Reaction score
780
Локација
...
Možda mi je promaklo, ali da li ste videli ovo:

Погледајте прилог 20251


Trebalo bi nekako pozdraviti čoveka, studirao je na Severnoj Karolini i bio saigrač Majkla Džordana

 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
Dobijes u gostima sampiona evrope koji je okarakterisao utakmicu protiv nas kao najbitniju u sezoni, posle toga RUTINIRAS prvi tim Evrolige, poslednjih 17 kola EL skor nam je 13-4, prvo mesto. Ko jos nije dobio memo da osvajamo Evroligu taj treba da otvori oci i da se zapita sta gleda
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.843
Reaction score
9.818
Kosarkaska disertacija.. Kako da tim sa najboljim statistickim parametrima izgleda kao Ostende.
Svaka cast nasim kosarkasima, ali ova pobjeda ima svog inzinjera. Najljepse u nasoj igri nije to sto svako ima svoju ulogu, vec sto uziva u njoj. To se preliva na rezultat i svi srecni.
Navijanje je zvucalo vrhunski. Ne znam kako je bilo na licu mjesta.
Srecom nisu izgledali kao Ostende. Igra im se (Ostendeu) uvek zasnivala na ubacivanju kamiona kroz obruc u padu, preko ruke.

Dobijes u gostima sampiona evrope koji je okarakterisao utakmicu protiv nas kao najbitniju u sezoni, posle toga RUTINIRAS prvi tim Evrolige, poslednjih 17 kola EL skor nam je 13-4, prvo mesto. Ko jos nije dobio memo da osvajamo Evroligu taj treba da otvori oci i da se zapita sta gleda
I posaljes oba trenera na bolovanje. Padne imunitet kad vide Zeljka.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.176
Reaction score
6.927
Локација
NbG
Zeljko i strucni stab analiza protivnika i postavka igre. Igraci koji su to timski na terenu izneli. Cak je bilo prostora da se Ledej i Smajli malo rasterete kako bi "krpili" u aba nedostanak Lesora. Aleksa, Trifa, Madar ciji se doprinos ne vidi toliko u brojkama ali je itekako uticao na igru i konacan rezultat.
I na kraju mi, zeljni svega posle toliko godina mrcvarenja i puni ljubavi da to i iskazemo. Bravo za sve koji su bili, pa i za Madjare pored nas na nivou 400 :D Bravo i za svaki rasireni sal i odrano grlo :partizan-fan:
I za kraj zao mi sto jt nije imala konkretniju parolu za ovo sto se desavalo u blokovima. I razumem i taj deo i licnu parolu jer njihov drugar je ozbiljno povredjen. Podrska za momke koji su u bolnici i drzim palceve za uspesan oporavak. Sto se mene tice ja bi to nekako ovako na svakoj sledecoj utakmici, pa nek se stide svi od reda guzice kad obraza nemaju.
Dok Demir 6 godina ceka da u miru pociva,
Cigani ubice se vracaju na mesto zlocina.
Zedni krvi, iznad pravde svake,
Sticeni "heroji" bi da kopaju nove rake.
Policija, sudstvo, novinari, drzava -
Ruke vam krvave, a savest prljava!
Ko stiti ubice Demira Jukića?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top